Artykuły prasowe Podkategoria: Artykuły prasowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  MobileFormats zajmuje się zapleczem technicznym bardzo wielu loterii smsowych, które są prowadzone przez radio i telewizję. Według firmy wykorzystywanie takich narzędzi jak mbuzzer jest lepsze niż konwencjonalne kampanie reklamowe. Jedną z elementarnych usług firmy jest marketing szeptany. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferta spółki jest niezwykle atrakcyjna cenowo, a czas tworzenia aplikacji jest bardzo krótki. Firma będzie uczestniczyć w tworzeniu Kodeksu Jakości Świadczonych Usług Dodanych. Dzięki używanej przez tę firmę technologii emarketingu szeptanego możliwe jest monitorowanie rozprzestrzeniania się określonych komunikatów SMS.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction »

  JW Construction


  Już od kilkunastu lat spółka deweloperska realizuje inwestycje mieszkaniowe w bardzo atrakcyjnych miejscach. Przyszli nabywcy zawsze terminowo dostają klucze do swoich mieszkań. Tworzone projekty są wykonywane z dużą starannością oraz precyzją, tak by klient był pod każdym względem zadowolony z ulokowanych środków. Na polskim rynku JW Construction jest już od 1993 r. Nieruchomości są wznoszone bardzo szybko, za nieduże pieniądze, a przede wszystkim porządnie. Firma rozporządza dużą liczbą najlepszych fachowców, którzy kontrolują, a także koordynują budowę osiedli.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska »

  TelePolska


  W Raporcie Odpowiedzialny Biznes 2010 wydanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firma została nagrodzona za realizację programu SOT. Portal opisuje aktualne formy współpracy z organizacjami dobroczynnymi w związku z programem SOT. Dla tej spółki następnym krokiem w promocji przyjaznego biznesu jest wdrożenie Kodeksu Dobrych Praktyk. Zdaniem pracowników operatora TelePolska istotne są rzetelnie określone standardy obsługi klientów oraz doskonałe relacje z nimi. Dzięki temu portalowi szybko i łatwo można uzyskać rzetelne informacje o organizacjach charytatywnych, które współpracują z tym operatorem.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Praca Warszawa


  Dodaj bezpłatne ogłoszenie. Największa baza ofert pracy w sieci. Codziennie nowe i zawsze aktualne ogłoszenia z różnych branż. Szukasz wymarzonej posady bądź idealnego pracownika? Koniecznie odwiedź nasz portal. Rynek pracy jest niezwykle różnorodny, również w Twoim regionie.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Pyralgina jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym z grupy pochodnych pirazolonu, który ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Jest to często stosowany lek mający właściwości przeciwgorączkowe a także uśmierzający nawet najsilniejsze bóle, który można kupić w prawie każdej aptece bez recepty. Dużo pacjentów uważa, że jest to jeden z najszybciej działających leków przeciwbólowych. Masz nieprzyjemne bóle, które są związane z menstruacją - zdecyduj się na bardzo mocny i najskuteczniejszy środek przeciwbólowy.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toksoplazmoza »

  Toksoplazmoza


  Podwyższona prolaktyna może stanowić zagrożenie dla rozwijającego się w brzuchu matki dziecka. Toksoplazmoza to choroba roznoszona przez koty, bywa ona bardzo groźna dla pacjentek w ciąży i może wywołać wady płodu. Częstym powodem tworzenia się refluksu żołądkowo-przełykowego jest picie alkoholu w dużych ilościach. Niedotlenienie, na które mogą cierpieć osoby z bezdechem sennym, powiększa niebezpieczeństwo wystąpienia niealkoholowego stłuszczenia wątroby. Dusznica bolesna stabilna jest formą dolegliwości niedokrwiennej serca, najpowszechniejszym objawem jest ból pochodzenia sercowego umiejscowiony przeważnie za mostkiem, wywołany nieodpowiednim zaopatrzeniem mięśnia sercowego w tlen.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Firma Extor oferuje komunikację w 5 językach jak również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów międzynarodowych, a także krajowych. Zdaniem tej firmy właściwie przeprowadzony dozór fiskalny znacznie ogranicza ryzyko finansowe firmy. Biuro przekazuje informacje swoim klientom w przyjaznej formie. Z usług oferowanych przez biuro rachunkowe są zadowoleni są wszyscy klienci. Firma rachunkowa zajmuje się też wspieraniem biznesu dla branż, jak: usługowa, handlowa, budowlana, produkcyjna, deweloperska i sektor finansowy.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Metamizol »

  Metamizol


  Stawiając na leki zwalczające ból, powinieneś się zdecydować na środek, który działa bardzo długo. Zażywanie tego leku przeciwbólowego nie wywołuje kłopotów z zasypianiem. Zacznij brać lek, który ma działanie przeciwbólowe i który można brać w wielu formach. Metamizol działa natychmiastowo oraz skutecznie w miejscu najsilniejszego bólu. Został stworzony w celu jak najszybszego zwalczania objawów przeziębienia, jak również grypy. Jest to najbardziej popularny lek zwalczający wysoką temperaturę oraz łagodzący ból, który możemy dostać w prawie każdej aptece bez recepty.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Nie posiadasz planu jak ma wyglądać Twoja planowana inwestycja? Ta spółka deweloperska zaproponuje wyspecjalizowany zespół różnych projektantów, z którymi bez wątpienia podejmiesz właściwe decyzje. Osiedla tworzone przez firmę mogą mieć charakter zamknięty i jest to bardzo korzystna alternatywa dla ludzi, którzy cenią sobie prywatność oraz bezpieczeństwo. Od wielu lat bardzo cenione są zaprojektowane i zbudowane przez JW Construction mieszkania. Poszukujesz gotowego mieszkania, w spokojnej okolicy? Zdecyduj się na tego dewelopera. Spółka inwestuje w ciekawe projekty, które są realizowane w lokalnym środowisku. Jakość stosowanych materiałów jest głównym elementem dla tej spółki deweloperskiej, co bezpośrednio łączy się z pewnym wykonaniem i zadowoleniem nawet najbardziej wybrednych nabywców.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Kraków »

  Praca Kraków


  Przełożony powinien nie zapominać o tym, że dogodne odnoszenie się do pracobiorcy może bardziej zaowocować. Szukanie pracy zazwyczaj nie kojarzy się z czymś przyjemnym, jednakże można spotkać takich, którzy podchodzą do tego z radością na buzi. Wielu młodych ludzi dorabia sobie pracując w wakacje. W pozyskaniu profesji wspomaga nas również nabyte doświadczenie profesjonalne. CV oraz list motywacyjny powinny być napisane i przygotowane w szczególności pod dane stanowisko i pracodawcę. Najmniejsze bezrobocie jest odnotowywane w większych miastach.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spomlek »

  Spomlek


  Jednostka prowadzi swoją działalność na rynku od 1909 roku. Prawie jedna trzecia całej produkcji spółdzielni mleczarskiej zostaje wysłana na eksport do Rosji, Niemiec, Bułgarii, a także Stanów Zjednoczonych i Kanady. Spółdzielnia mleczarska dostała wiele nagród i medali przyznawanych przez międzynarodowe organizację, które uwierzytelniają wysoką jakość usług. Mleczarnia co jakiś okres wprowadza na rynek nowy rodzaj sera. Mleczarnia SM Spomlek w naszym kraju jako jedna z pierwszych wykreowała ser z dziurami o nazwie Radamer jak również ser długodojrzewający.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Firma zapewnia efektywność realizowanych terapii. Firma wykonuje wiele różnych usług diagnostycznych. Używana przez spółkę metoda elektroakupunktury już od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Niemczech, testy są przeprowadzane przez 30000 lekarzy w całej Europie. Badania w tym centrum diagnostyki umożliwiają: zdiagnozowanie zaburzeń odporności, metabolizmu, subklinicznego zatrucia organizmu i rozpoznanie substancji toksycznych w tkankach, wywołujących reakcje uczuleniowe jak również alergie pokarmowe. Dla Centrum Diagnostyki Revitum w szczególności liczy się dobro chorego. Firma przeprowadza m.in. takie badania jak test obciążeń umożliwiający wykrycie wielu chorób oraz dolegliwości.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  W czasie poszukiwania mieszkania wybierz dewelopera, który jest uhonorowany różnego rodzaju nagrodami. Firma budowlana szybko rozwija się, zaufało jej ponad 20000 osób. Osiedla mieszkaniowe stawiane przez tego dewelopera mogą mieć charakter zamknięty, jest to bardzo korzystna opcja dla ludzi, którzy głównie cenią prywatność oraz bezpieczeństwo. Budynki wznoszone są szybko, za niewielkie pieniądze i solidnie. Wszystkie proponowane przez JW Construction mieszkania są planowane oraz przez doświadczonych architektów. Przyszli nabywcy zawsze na czas odbierają klucze do swych mieszkań.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Jedną z usług spółki jest mobilny marketing szeptany. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferta tej firmy jest interesująca cenowo, a czas tworzenia określonej aplikacji jest minimalny. Według spółki używanie takich technologii jak mbuzzer jest lepsze niż konwencjonalne kampanie reklamowe. MobileFormats stosuje innowacyjne technologie informatyczne, tym samym zapewniając najwyższą jakość oferowanych usług. Spółka przygotowywanie serwisów mobilnych zaczyna od ustalenia takich kryteriów jak: koszt, szybkość, nawigacja, a także poprawność działania.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Mechanizm jej działania polega na blokowaniu aktywności enzymu - cyklooksygenazy w obszarze ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego. Lek ten można wykorzystać do złagodzenia bólu o różnym natężeniu. Ten środek można stosować z innymi środkami lecz dla pewności skontaktuj się z lekarzem albo farmaceutą. Pyralgina jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Firma obsługuje reklamodawców w ramach kreacji narzędzi, które są pomocne w marketingu mobilnym. Z usług które świadczy ta spółka zadowoleni są wszyscy klienci. Firma posiada bezpośrednie podłączenie do Operatorów jak też współpracuje z dużymi Partnerami-Integratorami. MobileFormats stosuje najnowocześniejsze technologie informatyczne, zapewniając tym samym najwyższą jakość świadczonych usług. Spółka proponuje swoim klientom narzędzie mbuzzer, czyli mobilny marketing wirusowy w kilku modelach konfiguracji.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath opinie »

  TPA Horwath opinie


  Firma swoje usługi przeprowadza opierając się o standardy rewizji finansowej. Firma bierze czynny udział w wielu różnych wykładach. Branżą firmy są dziedziny takie jak np.: budownictwo, nieruchomości, energetyka, ciepłownictwo, gazownictwo, a zwłaszcza przedsiębiorstwa państwowe. Projekty prowadzone przez tę grupę obejmują swoim zasięgiem najróżniejsze działania konsolidacyjne, jak również kompleksową obsługę procesu negocjacji od strony podatkowej i finansowej. Najlepszą międzynarodową, błyskawicznie rozwijającą się grupą, która zajmuje się usługą doradztwa biznesowego jest firma TPA Horwath opinie klientów to potwierdzają.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath opinie »

  TPA Horwath opinie


  Grupa bardzo często organizuje najróżniejsze szkolenia, które są prowadzone przez jej ekspertów. Spółka w Polsce prowadzi swoją działalność od roku 2005. Zgromadzone przez TPA Horwath opinie partnerów biznesowych świadczą o tym, iż jest to spółka godna zaufania. Specjaliści od budownictwa w firmie zajmują się obsługą procesów przedinwestycyjnych, inwestycji, doradztwem w zakresie księgowości, a także niezbędnymi analizami finansowymi. Firma TPA Horwath świadczy usługi z sektora doradztwa podatkowego, transakcyjnego, administracji płacowej oraz doradztwa personalnego. Usługi oferowane przez tą grupę konsultingową są skierowane do klientów z rozmaitych sektorów gospodarki. Eksperci pracujący dla spółki często występują jako wykładowcy na różnych konferencjach.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Poznań »

  Praca Poznań


  Duża liczba ludzi zmuszonych jest dostać się na własną rękę do miejsca firmy, aż kilkanaście km. Szukając pracy należy się zastanowić co byśmy chcieli robić. Firmy zajmujące najwyższe pozycje na rynku stawiają na dokształcanie swych pracowników. Zarówno kobieta jak i mężczyzna nie patrząc na swe wykształcenie często decyduje się na posadę całkowicie niepowiązaną z wykształceniem. Każdy pracodawca powinien zdawać sobie sprawę z tego żeby zatrudniać pracobiorcę wykwalifikowanego, powinien dać mu możliwość na początku jego kariery zawodowej. Wypoczęty pracownik jest bardziej wydajny, bo ma świeży oraz klarowny proces myślenia.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Praca


  Poszukiwanie pracy może odbywać się z pomocą różnych portali internetowych. Bardzo dużo społeczeństwa nie ma wyboru i musi dostać się na własną rękę do miejsca pracy, aż kilkanaście kilometrów. Nadal dużym problemem dla kobiet w ciąży jest fakt, iż tuż po urlopie macierzyńskim nie mają możności powrotu do firmy. Na szukanie ciekawej pracy bardzo często potrzeba nie tylko czasu ale również pieniędzy. Coraz więcej młodych ludzi stawia na studia, by w przyszłości mieć lepiej płatną pracę. Wielu zatrudniających nie liczy się z faktem, że pracobiorca musi czuć się doceniony.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje alternatywne »

  Inwestycje alternatywne


  Bardzo często w przypadku ziemi rolnej bądź dzieł sztuki tworzy się grupy inwestycyjne w celu zebrania odpowiedniego kapitału. Ciekawym rozwiązaniem dla różnych inwestorów są specjalne portfele za pomocą których można inwestować, przykładowo w wino. Portal wyjaśnia, dlaczego fundusze są tak bezpiecznymi formami inwestowania. Inwestycje alternatywne, które są powiązane z dziełami sztuki albo też ziemią cechują się mniejszą płynnością finansową. Z tego portalu można się dowiedzieć o tym, jakie alternatywne inwestycje są bezpieczne oraz przynoszą duże zyski. Abbey Art Fund FIZAN od chwili utworzenia w minionym roku zarobił prawie 10 proc.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Chcesz cieszyć się ciszą i spokojem? Zdecyduj się na zaprojektowane przez JW Construction mieszkania. Firma daje gwarancje, iż zbudowane przez nią nieruchomości są porządnie oraz solidnie wybudowane. Szukając mieszkania zdecyduj się na dewelopera, który jest uhonorowany wieloma nagrodami. Jakość wykorzystywanych materiałów jest niezwykle istotnym czynnikiem dla pomorskiego developera, co bezpośrednio łączy się z dobrym wykonaniem i zadowoleniem nabywców.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Firma w 2010 roku uzyskała tytuł Rzetelny Partner w Biznesie. Firma Meble Artane ma w ofercie duży wybór mebli gotowych jak również robionych na wymiar. Meble produkowane przez firmę są produkcji polskiej i są objęte 24 miesięczną gwarancją. W sklepach tej firmy meblowej możemy oprócz mebli znaleźć bogaty wybór tkanin. Przy zakupie powyżej 2000 złotych firma gwarantuje bezpłatny przewóz na terenie Warszawy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Wrocław »

  Praca Wrocław


  Niskie bezrobocie jest odnotowywane w większych miastach. Osobom po 40 roku życia ciężej jest otrzymań pracę. Nie zawsze nabyte wykształcenie zapewnia nam otrzymanie pracy. Zwierzchnik zatrudniający przynajmniej 20 pracobiorców jest zobowiązany wydać regulamin wynagradzania. Każdy człowiek poszukujący zatrudnienia musi być czujny w analizowaniu ogłoszeń fałszywych pracodawców. CV i list motywacyjny powinny być napisane oraz przygotowywane dokładnie pod dane stanowisko oraz pracodawcę.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abbey House »

  Abbey House


  Celem firmy jest to, aby dzieła nowoczesnej sztuki stały się trwałym składnikiem umeblowania biur, sekretariatów, kancelarii i prywatnych salonów. Firma buduje relację pomiędzy artystą oraz inwestorem. Ten dom aukcyjny oferuje wyłącznie profesjonalny obrót certyfikowany, który gwarantuje Nabywcom pełną ochronę ulokowanego kapitału. Jest to najsolidniejszy doradca, a także partner inwestycyjny dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w dzieła sztuki. Abbey House zapewnia bezpieczeństwo lokaty doświadczeniem wielu osób, a także znajomością rynków sztuki oraz należytym doborem dzieł sztuki.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Gdynia »

  Praca Gdynia


  Dla dużej liczby pracodawców liczy się fakt żeby pracownik był dyspozycyjny. Znalezienie pracy może następować z pomocą przeróżnych portali internetowych. Jest kilka wariantów umów, które mają dwóm stronom zapewnić wywiązanie się z obowiązków. Każdy zatrudniony ma prawo do wypoczynku i świadczeń socjalnych. Osoby po studiach inżynierskich mają mniejszy kłopot z odnalezieniem posady niźli osoby po studiach humanistycznych. W dzisiejszych czasach dosyć częstą odmianą umowy jest umowa zlecenie, a także o dzieło.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Nie posiadasz planu jak ma wyglądać inwestycja? Ta spółka deweloperska zaproponuje wyspecjalizowany zespół różnych projektantów, z którymi z pewnością z łatwością się porozumiesz. Jakość wykorzystywanych materiałów jest najważniejszym czynnikiem dla tego dewelopera, co jest związane z dobrym wykonaniem, jak również zadowoleniem nabywców. Oferowane przez JW Construction mieszkania są planowane i przez najlepszych specjalistów. Poszukując odpowiedniego mieszkania zdecyduj się na dewelopera, który jest nagradzany wieloma różnymi prestiżowymi nagrodami.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Każdy klient biura może bez trudu skorzystać z pomocy fachowego doradcy podatkowego. Jedną z usług tej firmy jest raportowanie finansowe, w ten sposób klient ma stały wgląd i dostęp do swoich finansów. Jednymi z ciekawszych rozwiązań technologicznych stosowanych przez to biuro rachunkowe są elektroniczne paski wynagrodzeń, a także moduł kadrowy. Z usług księgowych i audytowych spółki korzysta wiele firm krajowych i międzynarodowych. Biuro rachunkowe Extor proponuje komunikację w 5 językach oraz długoletnie doświadczenie w obsłudze klientów międzynarodowych, a także krajowych.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Spółka proponuje swoim klientom narzędzie mbuzzer, czyli mobilny marketing wirusowy w różnych modelach konfiguracji. Interesującą technologią tej firmy jest narzędzie J2ME umożliwiające szybkie przygotowanie nieskomplikowanych aplikacji internetowych. Firma proponuje swoim klientom szereg najróżniejszych serwisów oraz aplikacji jako subskrypcji. We wrześniu zeszłego roku firma udostępniła dodatkowe serwisy SMS dla swych klientów. Usługi firmy dostępne są w rozmaitych pakietach, które są dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Jedną z ciekawszych usług, które świadczy MobileFormats jest planowanie i projektowanie portali internetowych pod urządzenia mobilne.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Nieruchomości stawiane są niezwykle szybko, za nieduże pieniądze, a przede wszystkim porządnie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, które używane są w procesie budowy, ta spółka budowlana jest bezkonkurencyjna w branży budowlanej. Spółka budowlana finansuje pomysły, które są prowadzone w środowisku lokalnym. Firma ta powierzone przedsięwzięcia komponuje w zgodzie z otaczającym je krajobrazem oraz istniejącą już infrastrukturą. Chcesz cieszyć się spokojem i ciszą? Zdecyduj się na zbudowane przez JW Construction mieszkania.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Stosuj lek, który nie powoduje uzależnienia oraz niepodrażniający przewodu pokarmowego. Pyralgina działa słabo rozkurczowo na mięśnie głądkie, uspakajająco i przeciwwysiękowo. Leku nie można przyjmować wtedy, gdy karmi się piersią. Ten lek został przetestowany przez wielu pacjentów. Bardzo często stosują ją pacjenci, w momencie gdy stosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne. Masz bóle związane z miesiączką - zdecyduj się na bardzo mocny oraz najskuteczniejszy środek o działaniu przeciwbólowym.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Firma umożliwia pomoc w uzyskaniu dofinansowania, w windykacji należności i wielu innych sprawach dotyczących jednostek. Przez współpracę z biurem zajmującym się rachunkowością zyskamy czas na wykonywanie swoich celów biznesowych. Ważnymi zaletami spółki Extor są: profesjonalna kadra księgowa, atrakcyjne ceny, bardzo wysoka jakość oferowanych usług, a także wiarygodność finansowa. Kluczowym celem firmy jest rzeczowa kontrola pod względem formalnym a także niezwłoczne zawiadamianie klienta o brakach jak również wszelkich nieprawidłowościach w otrzymanej dokumentacji. W firmie pracują fachowcy, których publikacje bardzo często pojawiają się w prasie branżowej.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Meble modułowe są wyposażone w nowoczesne oświetlenie typu LED w kolorze niebieskim. Przedstawiciele branży meblarskiej utrzymują, iż Polscy konsumenci wydają na meble stanowczo mniej niż mieszkańcy starej Unii. Niedawno powstał kolejny salon meblowy tejże firmy przy ulicy Marywilskiej 44. Aktualna wersja modułowych mebli wyróżnia się również półokrągłymi frontami z czarnych, połyskujących szyb. Firma Meble Artane posiada w swojej ofercie szeroki asortyment mebli gotowych oraz robionych na wymiar.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  W ogromnej liczbie przypadków osoby starsze cierpią na silne bóle mięśni bądź stawów. Reumatyczne bóle głowy są wynikiem najróżniejszych zmian zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa szyjnego. Wieloletnie badania naukowe udowadniają, iż Pyralgina skutecznie obniża temperaturę. W ogromnej liczbie przypadków ból zęba pojawia się w chwili, gdy w jego okolicach powstał jakiś stan zapalny. Duża liczba kobiet w momencie menstruacji czuje tylko bóle związane ze skurczami w okolicach podbrzusza, natomiast u innych pojawiają się bóle głowy, kręgosłupa, brak apetytu, zmęczenie, zły nastrój, mdłości itd.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tele Polska »

  Tele Polska


  Dla spółki TelePolska następnym etapem w promocji przyjaznego biznesu jest stosowanie Kodeksu Dobrych Praktyk. Ta witryna internetowa przedstawia szczegółowe informacje dotyczące projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny. Obecnie firma aktywnie współpracuje z 6 organizacjami pożytku publicznego, które pomagają dzieciom oraz młodzieży. Kolejne działania operatora mają na celu aktywne wspieranie organizacji o charakterze dobroczynnym oraz poprawę świadomości i zaangażowania biznesu w inicjatywę pomocową. Najwyższą jakość usług gwarantują wykwalifikowani pracownicy, a także najnowocześniejsze technologie.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Dzięki nowym technologiom stosowanym w trakcie budowy, ta spółka budowlana jest niezrównana na rynku nieruchomości. Budynki mieszkalne są stawiane w krótkim czasie, tanio oraz solidnie. Zbudowane przez JW Construction mieszkania umiejscowione są w dużych polskich miastach. Osiedla wybudowane przez tego dewelopera mogą mieć również charakter zamknięty i jest to bardzo korzystna alternatywa dla ludzi, którzy cenią sobie prywatność oraz bezpieczeństwo. Firma budowlana bardzo dynamicznie rozwija się, zaufało jej bez mała 20000 osób.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska sp. z o.o. »

  TelePolska sp. z o.o.


  Dzięki wiadomościom opublikowanym na stronie bez trudu można dowiedzieć się o dotychczasowych działaniach tego operatora telekomunikacyjnego w związku z programem SOT. Pierwszy raz " Bieg po uśmiech ", w realizacji którego brała udział firma został zorganizowany w 1994 roku. Fundacja GAJUSZ współpracuje z operatorem telekomunikacyjnym TelePolska sp. z o.o. w ramach projektu SOT od września 2010 roku. Każdy klient firmy może skorzystać ze specjalnego pakietu usług telekomunikacyjnych w ramach projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny i samodzielnie wybrać organizację pożytku publicznego, którą chce wspierać. Na tym portalu internetowym opublikowano informacje o szerokiej ofercie firmy oraz możliwościach jej stosowania.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tele Polska »

  Tele Polska


  Dzięki stronie z łatwością można znaleźć rzetelne informacje o organizacjach współpracujących z tą spółką. Tele Polska wpiera projekt SOT, przekazując pewną część swoich dochodów dla organizacji pożytku publicznego, które kierują swoją pomoc do potrzebujących. Spółka już drugi raz brała udział w ? Biegu po uśmiech?. Na tej stronie przedstawiono rzetelne informacje o wartości przekazywanej pomocy finansowej na rzecz wskazanej organizacji charytatywnej od pojedynczego abonenta. W ramach programu Społeczny Operator Telekomunikacyjny spółka ma zamiar rozpocząć współprace z następnymi organizacjami pożytku publicznego.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przyjęcie urodzinowe Warszawa »

  Przyjęcie urodzinowe Warszawa


  Jeśli potrzebujemy zaaranżować jakąś zabawę możemy wybrać jedno z wielu wygodnych w naszym mieście specjalnie do tego przygotowanych miejsc. W sieci zdołamy znaleźć mnóstwo projektów na idealną organizację domowej zabawy na urodziny. W polskich miastach szczególnie w czasie letnim urządzane są imprezy dla dzieci. Warszawa jest jednym z takich właśnie miast. Imprezy dla dzieci Warszawa urządza bardzo często. Szukasz miejsca na wymarzone przyjęcie urodzinowe Warszawa dysponuje wieloma obiektami, w których zdołasz je wyprawić.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy Warszawa »

  Imprezy Warszawa


  Gokarty Blue City są przeznaczone dla wszystkich, którzy kochają karting. Od kilku lat cały czas rośnie zapotrzebowanie na usługi, jakie proponuje agencja eventowa Warszawa jak również inne duże miasta oferują sporo tego rodzaju usług. Udana impreza integracyjna zależy też od miejsca, w którym się ona odbywa. W wakacje, jeżeli chodzi o imprezy Warszawa wiedzie prym w ich organizacji.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Firma deweloperska finansuje interesujące projekty, które są prowadzone w lokalnym otoczeniu. Zawodowcy w tej firmie deweloperskiej w każdym przypadku służą pomocą swym klientom. Klienci zawsze we wcześniej ustalonym terminie dostają klucze do swoich mieszkań. Zaufaj firmie, która stosuje nowe technologie. zbudowane przez JW Construction mieszkania przygotowane są pod klucz lub do własnej aranżacji. Spółka deweloperska daje pewność, że zbudowane przez nią budynki mieszkalne będą porządnie oraz solidnie zbudowane.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Firma proponuje swym klientom dużo serwisów i aplikacji mobilnych jako subskrypcji. MobileFormats odpowiada za zaplecze techniczne rozmaitych loterii smsowych, które są organizowane przez telewizję oraz radio. Firma z oferowanymi produktami i usługami dociera do wydawnictw, operatorów, portali internetowych jak też stacji telewizyjnych. Dzięki doświadczeniu oferta spółki jest interesująca cenowo, a czas przygotowania określonej aplikacji jest skrócony do minimum.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath opinie »

  TPA Horwath opinie


  Poprzez wiedzę i doświadczenie pracowników firma efektywnie funkcjonuje. Firma bierze czynny udział w wielu wykładach. Firma w Polsce powstała w 2005 roku. Spółka świadczy usługi z sektora doradztwa podatkowego, transakcyjnego, administracji płacowej i doradztwa personalnego. Spółka jest godnym partnerem, który zajmuje się działalnością z zakresu audytu, doradztwa biznesowego, strategicznego doradztwa podatkowego jak również outsourcingu. TPA Horwath opinie rzetelnego doradcy finansowego wypracował sobie poprzez jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Placówka proponuje konsultacje dla osób powyżej 60 roku życia. Przez sposoby leczenia stworzone przez autorytety medycyny, do których należy między innymi dr Reinhard Voll placówka ma możliwość bardzo łatwo odkryć przyczynę różnych nieprawidłowości w naszym organizmie, a w szczególności zacząć odpowiedni tok leczenia, dopasowany do określonego pacjenta. W firmie pracuje zespół ekspertów z dziedziny biomedycyny, medycyny laboratoryjnej oraz medycyny ekologicznej, jak również eksperci związani z diagnostyką laboratoryjną oraz hematologią. Revitum dba o dobro pacjentów, żeby mogli bardzo szybko powrócić do zdrowia. Po zrobieniu specjalistycznego testu pacjent dostaje wynik z całym opisem dolegliwości oraz zaleceniami. Przez indywidualny tok doboru suplementów, jak też odpowiednich naturalnych preparatów kuracje są proste i dają znakomite efekty. Stosowana przez firmę metoda elektroakupunktury już od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Niemczech, testy są przeprowadzane przez 30000 lekarzy w całej Europie.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Lublin »

  Praca Lublin


  W Polsce bezrobocie natęża się z roku na rok. Praca wykonywana przed laptopem jest szkodliwa dla naszych oczu. Nie zawsze uzyskane wykształcenie zapewnia nam zdobycie posady. Zwierzchnik nie ma prawa pytać pretendenta o jego orientację seksualną lub plany powiększenia rodziny. Warto by od dzieciństwa dziecko nauczone było samodzielności w rozumowaniu gdyż to zaprocentuje w późniejszych latach. Filie zatrudnienia oferują usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego i pracy tymczasowej.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Meble sprzedawane przez firmę nie dość, że są solidnie zrobione to cechują się dodatkowo wyjątkową funkcjonalnością. Sklep meblowy Meble Artane istnieje na Polskim rynku od 2008 roku. W salonach tej firmy mamy możliwość znaleźć meble najważniejszych polskich producentów do salonu, sypialni, kuchni jak i pokoju dziecięcego. W sklepach owej firmy możemy prócz mebli odnaleźć duży wybór tkanin. Firma zajmuje się także usługami uzupełniającymi takimi, jak przycinanie, wydłużanie, rozszerzanie, a także podwyższanie mebli.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tele Polska »

  Tele Polska


  Informacje o specjalnej ofercie abonenckiej oferowanej przez firmę można uzyskać z portalu. W ramach projektu SOT firma ma w planach rozpoczęcie współpracy z następnymi organizacjami charytatywnymi. Wysoką jakość usług zapewniają wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesne technologie. Dzięki dokładnym informacjom umieszczonym w serwisie z łatwością można dowiedzieć się o bieżących działaniach firmy w ramach projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny. Priorytetem działalności spółki Tele Polska jest świadczenie najwyższej jakości usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i profesjonalnej obsługi Klienta.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarczyca »

  Tarczyca


  Zdrowa tarczyca ma bardzo dobry wpływ na Twoją wagę i cholesterol we krwi. Dychawica oskrzelowa jest spowodowana różnymi infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi albo pełnionym zawodem. Przewlekła grzybica jamy ustnej jest niezwykle rozpowszechniona i zazwyczaj nie daje żadnych zauważalnych sygnałów. Siłownia pozwoli na zdobycie idealnie wyrzeźbionej figury. Stwardnienie rozsiane jest bardzo ciężką chorobą, na którą jeszcze nie wymyślono działającego lekarstwa.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Suplementy przepisywane przez specjalistów nie wymagają żadnych ograniczeń w obecnym trybie życia. W tej spółce zawsze dostaniemy gwarancję skuteczności wykonywanych terapii. Test organizmu dr Volla to jedyny test dostępny na rynku, który równocześnie może wykryć obecność wielu różnych obciążeń organizmu. Placówka zajmuje się leczeniem profilaktycznym dzieci. W Centrum Diagnostyki Revitum fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby każdy pacjent mógł się cieszyć bardzo dobrym zdrowiem na co dzień.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Centrum Diagnostyki Revitum pozwoli na wczesne wykrycie choroby, co ma duże znaczenie w przypadku leczenia. Spółka prowadzi działalność w obrębie takich miast jak: Katowice, Warszawa, Sopot jak również Lublin. Suplementy zalecane przez specjalistów nie wywołują żadnych ograniczeń w obecnym trybie życia. Placówka od lat korzysta z wiedzy wykwalifikowanych ekspertów zajmujących się biomedycyną jak również diagnostyką laboratoryjną.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath »

  TPA Horwath


  Z usług świadczonych przez spółkę TPA Horwath korzysta dużo dużych, krajowych przedsiębiorstw. Usługi w ramach doradztwa niekiedy mają charakter projektowy, dobrany do indywidualnych potrzeb klienta. W sektorze doradztwa europejskiego eksperci pracujący w grupie pomagają pozyskiwać różne dotacje. Specjaliści, którzy pracują w firmie zwykle występują jako wykładowcy na licznych konferencjach branżowych. Ta grupa konsultingowa niekiedy organizuje rozmaite szkolenia i konferencje, które są prowadzone przez jej ekspertów. Usługi proponowane przez spółkę są skierowane do przedsiębiorstw z rozmaitych działów gospodarki.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artane Meble »

  Artane Meble


  Wybierając meble modułowe warto zwrócić uwagę na to, iż mebel powinien być dopasowany do pozostałych, przewidzianych elementów wyposażenia takich, jak stolik, sofa czy dywan. Firma Artane Meble ma w ofercie duży wybór mebli gotowych jak również wykonywanych na wymiar. Modułowe meble są wyposażone w najnowocześniejsze oświetlenie typu LED w kolorze niebieskim. Stale powiększa się liczba Polaków kupujących meble i artykuły wyposażenia wnętrz w sieci. Obecna wersja modułowych mebli wyróżnia się także półokrągłymi frontami z czarnych, połyskujących szyb. Firma zajmuje się także usługami dodatkowymi takimi, jak przycinanie, wydłużanie, rozszerzanie i podwyższanie mebli.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby skóry »

  Choroby skóry


  Mając cerę naczynkową od czasu do czasu masz możliwość skorzystać z gabinetu kosmetycznego, gdzie przeprowadzone zostaną zabiegi, które wzmacniają oraz uszczelniają naczynka. Ropne choroby skóry są najczęściej powodowane przez żyjące w środowisku człowieka drobnoustroje chorobotwórcze: gronkowce oraz paciorkowce. Wyprysk alergiczny jest jedną z najstarszych chorób skóry. Większość kobiet, które cierpią na łysienie androgenowe zwykle traci włosy na całej powierzchni skóry głowy.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska »

  TelePolska


  Witryna drobiazgowo opisuje organizacje pożytku publicznego, które współpracują z operatorem. TelePolska jest to niezależny operator telekomunikacyjny, działający na naszym rynku od 2001 r.. Firma dokładnie rozlicza się ze swoimi abonentami, przysyłając im każdego miesiąca faktury z informacją o przekazanym wsparciu na rzecz wybranej organizacji. Z tej strony internetowej bardzo łatwo i szybko można dowiedzieć się, iż misją spółki jest prowadzenie działalności nastawionej na zysk przy równoczesnym zachowaniu harmonii z zewnętrznym środowiskiem. Niedawno władze spółki poinformowały o tym, iż firma przystąpiła do projektu The Global Compact, który jest realizowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Jakość wyrobów budowlanych jest bardzo istotnym czynnikiem dla pomorskiego dewelopera, co wiąże się z solidnym wykonaniem, a co za tym idzie zadowoleniem nawet najbardziej wybrednych nabywców. Firma bardzo dynamicznie rozwija się, zaufało jej bez mała 20000 klientów. Firma budowlana daje pewność, że wybudowane przez nią nieruchomości są rzetelnie oraz solidnie zbudowane. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym, które stosuje się w procesie budowy, ta spółka deweloperska jest bezkonkurencyjna w branży budowlanej. Sprzedawane przez JW Construction mieszkania przygotowane są pod klucz lub do samodzielnego wykończenia. Przyszli nabywcy zawsze terminowo dostają klucze.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torbiel »

  Torbiel


  Liposukcja oddziałuje destrukcyjnie na komórki tłuszczowe i przekształca substancję tłuszczową w emulsję. Celiakia u dzieci może w wielu przypadkach doprowadzić do kłopotów powiązanych z zahamowaniem wzrostu. Torbiel zwana inaczej cystą jest to przestrzeń przesiąknięta płynem, która może powstawać w różnych miejscach ludzkiego ciała. Grzybica jelit to stan braku równowagi ilościowej mikroorganizmów jelita grubego, w którym drożdżaki grają rolę dominującą nad innymi mieszkańcami tego środowiska. Alkohol może być nader niebezpieczny dla ludzi cierpiących na cukrzycę, ponieważ absorbuje on insulinę.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Firma przekazuje informacje swoim klientom w przyjaznej, możliwej do dalszego przetwarzania formie. Finansowe bezpieczeństwo biura księgowego Extor jest gwarantowane dzięki skali działalności firmy i profesjonalnej polisie ubezpieczeniowej. Jedną z usług tego biura księgowego jest raportowanie finansowe, dzięki temu klient ma stały wgląd i dostęp do swoich finansów. Spółka proponuje najróżniejsze usługi: księgowe, podatkowe, audytowe, płacowe, kadrowei outsourcingowe. Biuro rachunkowe jest długoletnim partnerem kilkunastu firm oraz członkiem ważnych organizacji i sieci podmiotów finansowych, audytorskich, doradztwa podatkowego i kancelarii prawniczych.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spomlek »

  Spomlek


  Spółdzielnia jest producentem mleka o fenomenalnych walorach o nazwie Mleko na 5 Plus UHT, które zachowuję długi termin przydatności do spożycia. Mleczarnia SM Spomlek w Polsce jako pierwsza wykreowała ser z dziurami o nazwie Radamer jak również ser długodojrzewający. Firma jest obecna na rynku od 1909 roku. Jednostka dostała wiele nagród i medali zasądzanych przez międzynarodowe organizację, które potwierdzają wysoką jakość artykułów. Odział mleczarni znajdujący się w Radzyminie Podlaskim jest najpopularniejszym wytwórcą sera żółtego.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath Horodko Audit »

  TPA Horwath Horodko Audit


  Informacje zaprezentowane na stronie objaśniają jak uratować się przed niedotrzymaniem warunków umowy. Z wiadomości prezentowanych na stronie poznasz jakie są warunki odstąpienia od wykonania przedmiotu przetargu. Jeśli potrzebujesz informacji na temat podatków, znajdziesz je na naszej witrynie. Pracownicy z TPA Horwath Horodko audit twierdzą, że samo pozyskanie wadium pozostaje poza obszarem VAT oraz nie wywołuje żadnych skutków w tym podatku. Witryna internetowa przedstawia intrygujące artykuły związane z podatkiem VAT. Na witrynie możemy przeczytać najnowsze informacje z rynku finansowego.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Ta firma bierze czynny udział w tworzeniu Kodeksów Jakości Świadczonych Usług Dodanych. Spółka proponuje swoim klientom wiele serwisów oraz aplikacji jako subskrypcji. Jedną z głównych usług firmy jest mobilny marketing szeptany. Od wielu miesięcy firma proponuje kilka subskrypcji astrologicznych. MobileFormats 10 czerwca 2011 roku zostało przyjęte do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Ta firma proponuje klientom formatowanie mobilnych usług i produktów, mobilny marketing szeptany oraz technologie i serwisy WAP.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Jest to najbardziej popularny lek zwalczający wysoką temperaturę oraz skutecznie uśmierzający ból dostępny bez recepty. Duża liczba pacjentów twierdzi, że jest to jeden z najszybciej działających leków o działaniu przeciwbólowym. Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Polpharma chcąc sprostać oczekiwaniom swych pacjentów rozszerza swą ofertę o nowy produkt: Pyralgina Sprint dostępna jest w formie saszetek z granulatem do rozpuszczania w wodzie o delikatnym smaku pomarańczowym. Po co zażywać mało skuteczne środki przeciwbólowe, wybierz niezawodny lek w zwalczaniu bólu.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Art & Business »

  Art & Business


  Art & Business to magazyn, który łączy ze sobą sztukę z bardzo szeroko pojętym biznesem. Aktualnie Abbey Art Fund współpracuje z 12 twórcami, których dzieła wystawia na aukcjach. Inwestycje alternatywne, które są związane z dziełami sztuki albo ziemią cechują się mniejszą płynnością finansową. Jakiś czas temu został zauważony trend, który dotyczy inwestowania w wierzytelności lub tzw. inwestycje venture capital private equity. Z tego portalu bez trudu można dowiedzieć się o tym, które alternatywne inwestycje są najbezpieczniejsze i zapewniają spore zyski. Abbey Art Fund FIZAN od chwili powstania w połowie poprzedniego roku zarobił blisko 10 proc.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Ten lek zwalczy nawet silny ból, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Jest to niezbędny środek w momentach, w których musisz bardzo szybko uporać się z silnym bólem. Odczuwasz początkowe symptomy przeziębienia albo wysokiej temperatury, zastosuj ten środek o działaniu leczniczym, aby się ich skutecznie pozbyć. Lek ma za zadanie przeciwdziałać tworzeniu się przeróżnych substancji, które mogą spowodować dokuczliwy ból. Pyralgina jest to jeden z popularniejszych leków o działaniu przeciwbólowym, który powinien być w każdej apteczce pierwszej pomocy.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Firma znalazła się w gronie zwycięzców XIV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Jednostka przekazuje usługi asystenckie takie gdy np. prowadzenie sekretariatu (odbieranie rozmów, odbieranie poczty, protokoły) albo organizację zebrań. Spółka zapewnia swoim klientom opiekę doradcy podatkowego oraz biegłego rewidenta. Spółka otrzymała certyfikat, który jest wyrazem docenienia dla prowadzonej przez nią taktyki kompatybilnej z regułami etyki i prawa. Firma obecnie zajmuje się fachową obsługą 150 firm prawnych z kapitałem polskim jak również zagranicznym. Centralizacja roli controllingu walutowego i raportowania oraz przyspieszenie dostępu do dokumentów to korzyść płynąca z przekazywanych poprzez Extor usług.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska »

  TelePolska


  Każdy klient firmy może skorzystać ze specjalnego pakietu usług telekomunikacyjnych w ramach programu Społeczny Operator Telekomunikacyjny i samodzielnie wybrać organizację dobroczynną, którą chce wspomagać. TelePolska już jakiś czas aktywnie angażuje się w różne akcje społeczne, a także wspieranie wielu przedsięwzięć dobroczynnych. Niedługo firma planuje podjęcie kolejnych przedsięwzięć oraz akcji ze swoimi partnerami, będą one prowadzone w ramach projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny. W pierwszej połowie 2011 roku firma wspierała Fundację GAJUSZ podczas kampanii, która miała zachęcić do przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych tejże fundacji.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artane Meble »

  Artane Meble


  Pierwszy salon tej firmy powstał na Okęciu. Firma stara się systematycznie rozbudowywać swą ofertę. Stale zwiększa się liczba Polaków kupujących meble i artykuły wyposażenia wnętrz w sieci. Obecnie firma meblowa sprzedaje na Allegro m. in. meble wypoczynkowe, tj. wersalki, sofy i fotele, krzesła a także stoły. Sklep meblowy Artane Meble jest aktywny na Polskim rynku od 2008 roku. Firma zajmuje się także usługami specjalnymi takimi, jak skracanie, wydłużanie, rozszerzanie, a także podwyższanie mebli.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Okres realizacji mebli specjalnie na konkretny wymiar wynosi od 2 do 4 tygodni. Od 2008 sklep Meble Artane pozwala na zakup swej ekspozycji przez Internet. Z myślą o tych, którzy potrzebują przyjąć gości uroczystym śniadaniem lub obiadem, a wciąż nie zdecydowali się na zakup właściwego stołu warszawskie salony przygotowały unikalną ofertę. Meblościanki na chwilę obecną nazywamy raczej meblami modułowymi, które odróżniają się w szczególności różnorodnością.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artane Meble »

  Artane Meble


  Przedstawiciele branży meblowej zapewniają, że Polscy klienci wydają na meble o wiele mniej niż mieszkańcy starej Unii. W firmie meblowej poszukujący efektywnego jak również estetycznego rozwiązania z pewnością odnajdą coś specjalnie dla siebie. Obecnie sklep sprzedaje na Allegro m. in. meble wypoczynkowe, tj. sofy, fotele i wersalki, stoły a także krzesła. W sklepach tej firmy meblowej możemy oprócz mebli znaleźć duży wybór tkanin. Sklep meblowy Artane Meble istnieje na Polskim rynku już od 2008 roku. Obecnie dostępny w promocji jest cieszący się dotychczas ogromną wziętością stół Peru świetnego Polskiego producenta HALEX.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Biuro gwarantuje swoim klientom opiekę doświadczonego doradcy podatkowego oraz biegłego rewidenta. Jednymi z korzystnych rozwiązań technologicznych używanych przez biuro są elektroniczne paski wynagrodzeń i moduł kadrowy. Prócz standardowych usług księgowych, firma oferuje swym klientom szereg usług, które są niezbędne do prowadzenia biznesu. Z usług rachunkowych tego biura korzysta dużo firm międzynarodowych oraz krajowych. Biuro rachunkowe Extor cechuje się rzetelnością, terminowością oraz świetną organizacją.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  W tym centrum diagnostycznym zawsze otrzymamy gwarancję efektywności proponowanych kuracji. Misją tego centrum diagnostycznego jest "Trwała Witalność i Zdrowie". Używana przez centrum diagnostyki metoda elektroakupunktury od wielu lat cieszy się dużą sławą w Niemczech, terapie są wykonywane przez 30000 lekarzy w Europie. Firma Revitum jest to duża sieć fili, które są zlokalizowane w całym kraju. Eksperci tego Centrum Diagnostyki Organizmu przykładają znaczną uwagę do prewencji i przyczyn chorób.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath Horodko Audit »

  TPA Horwath Horodko Audit


  Wręczanie prezentów urodzinowych może przełożyć się na zwiększenie dochodów firmy dzięki wzrostowi motywacji pracowników. Zagadnienia powiązane z zasadą kategoryzowania danego wydatku odnajdziecie na tej witrynie internetowej. Pozytywna atmosfera w pracy przekłada się na efektywność pracowników i wzrost przychodów firmy. Zdaniem pani Małgorzaty Dankowskiej z TPA Horwath Horodko audit wydatki na prezenty dla pracowników są uzależnione od sposobu ich finansowania. Konkretny wydatek zalicza się do kosztów przychodu, jeżeli istnieje jego uzasadnienie w związku z uzyskaniem przychodów.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Firma gwarantuje pomoc w uzyskaniu dofinansowania, w windykacji należności oraz wielu innych sprawach dotyczących jednostki. Biuro księgowe Extor cechuje się rzetelnością, terminowością, a także doskonałą organizacją. Biuro gwarantuje swoim klientom opiekę doświadczonego doradcy podatkowego, a także biegłego rewidenta. Każdy klient tego biura rachunkowego może bez trudu skorzystać z pomocy fachowego doradcy podatkowego. Wysoka jakość świadczonych usług tego biura jest rezultatem pracy doskonałych księgowych i stosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Często pacjenci stosują ją, w momencie gdy przyjmowanie innych leków jest przeciwwskazane bądź nieskuteczne. Stosuj środek nieuzależniający i, który nie podrażnia żołądka. Wybierz najlepszy lek dzięki, któremu masz szansę zwyczajnie funkcjonować. Lek ten można brać z innymi środkami, lecz dla pewności skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą. Pyralgina pomoże zwalczyć nawet bardzo silny ból, przy jednoczesnym zachowaniu największego bezpieczeństwa.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abbey House »

  Abbey House


  Firma daje swoim klientom gwarancję rentowności inwestycji. Spółka tworzy niepowtarzalną bazę efektów sprzedaży i notowań twórców, a także dzieł sztuki zarówno z kraju jak i z zagranicy. Abbey House zrodziło się z woli popierania najlepszych artystów oraz potrzeby promowania ich wśród osób, a także instytucji inwestujących w rynek dzieł sztuki. Jest to najsolidniejszy doradca oraz partner inwestycyjny dla wszystkich zaintrygowanych inwestowaniem w dzieła sztuki. Nadrzędnym filarem aktywności domu aukcyjnego jest prowadzenie doradztwa inwestycyjnego dla firm gromadzących prywatne kolekcje dzieł sztuki.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Gdańsk »

  Praca Gdańsk


  Zatrudniający nie ma prawa zapytać kandydata o jego orientację seksualną czy plany powiększenia rodziny. Umowa o pracę może być unieważniona także przez pracobiorcę. W obecnych czasach trudno znaleźć solidną posadę bez wcześniejszej praktyki. Ważne jest to żeby cały czas doskonalić swoje zdolności. Dzięki wszelkim mediom bezproblemowo uzyskamy wiadomości o rynku pracy.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  MobileFormats zajmuje się zapleczem technicznym różnych loterii smsowych, które są organizowane przez radio oraz telewizje. Wszystkie usługi, które świadczy firma są dostępne w rozmaitych pakietach, które są dostosowane do potrzeb klienta. Firma odpowiada za tworzenie nowych aplikacji JAVA oraz serwisów WAP. Od wielu miesięcy spółka proponuje kilkanaście subskrypcji astrologicznych. Firma tworzenie stron mobilnych zaczyna od ustalenia kryteriów takich jak: koszt, szybkość, nawigacja, analiza, a także poprawność działania.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath »

  TPA Horwath


  Aktualnie dla grupy pracuje ponad 100 wykwalifikowanych pracowników z działów: księgowości, nieruchomości, energetykioraz turystyki. Podstawą skutecznego funkcjonowania spółki TPA Horwath są doświadczeni i wykształceni pracownicy, mający bardzo wysokie kwalifikacje. Firma proponuje usługi rachunkowe prowadzone regularnie bądź w określonych okresach, np. przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych. Grupa konsultingowa oferuje szeroki wachlarz usług w obsłudze transakcji kapitałowych dla klientów krajowych oraz międzynarodowych. Działający w spółce dział HTL został powołany do obsługi firm związanych z hotelarstwem oraz turystyką.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Peeling kawitacyjny »

  Peeling kawitacyjny


  Do likwidowania zmarszczek, w zależności od ich formy oraz usytuowania, stosuje się różne zabiegi plastyczne. Środki przeciwbólowe są ważnym elementem w terapii infekcji jamy ustnej. Peeling kawitacyjny wiąże się z bezbolesnym, bezinwazyjnym procesem kosmetycznym, polegającym na głębokim oczyszczaniu skóry posługując się ultradźwiękami. Z uwagi na małą odporność polskiej populacji, zwłaszcza u dzieci, a także młodzieży rośnie ryzyko zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby typu A.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Prócz zwykłych usług księgowych, firma oferuje swym klientom szereg usług, które są niezbędne do prowadzenia biznesu. Centralizacja roli controllingu monetarnego i raportowania oraz przyspieszenie dostępu do informacji to korzyść płynąca z udostępnianych poprzez Extor usług. Spółka otrzymała certyfikat, który jest wyrazem docenienia dla prowadzonej przez nią polityki zgodnej z normami etyki i prawa. Spółka zajmuje się wspieraniem biznesu dla branż, takich jak np.: deweloperska, budowlana, produkcyjna, usługowa, handlowa.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska sp. z o.o. »

  TelePolska sp. z o.o.


  Spółka TelePolska sp. z o.o. proponuje specjalny pakiet usług telefonii stacjonarnej, z którego określoną część dochodów przekazuje na pomoc podopiecznym organizacji charytatywnych, z którymi obecnie współpracuje. Na tej stronie zostały przedstawione informacje o historii działania firmy, jej rozwoju oraz współpracy z organizacjami charytatywnymi. Promocja filmu przygotowanego przez Fundację GAJUSZ ma na celu przypomnienie o programie abonenckim realizowanym przez operatora w związku z Społeczny Operator Telekomunikacyjny. Na tej stronie zostały przedstawione informacje o udziale firmy w różnych działaniach dobroczynnych. Dzięki temu portalowi każdy może się dowiedzieć czegoś o idei i historii działań, w których uczestniczyła spółka.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Pewne wykonanie, bogaty asortyment, wytrzymałość i przede wszystkim niskie ceny spowodowały, że firma cieszy się wzrastającą popularnością. W salonach tej firmy można odkryć meble najważniejszych polskich producentów do salonu, sypialni, kuchni i pokoju dziecięcego. Meble Artane jest oficjalnym reprezentantem m.in. takich producentów mebli jak: Drewmix, Latzke czy Orfeusz. Sklepy posiadają bogatą ofertą: od kanap, łóżek, przez meble modułowe do pokoju codziennego, po konkretne dopasowywane na wymiar zabudowy kuchenne.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath opinie »

  TPA Horwath opinie


  Uzbierane przez TPA Horwath opinie partnerów biznesowych wskazują, że jest to firma godna zaufania. Głównym mottem jednostki jest: "Wiedza to sukces, dlatego przekazujemy ją dalej". Firma jest godnym partnerem, który prowadzi działalność z zakresu audytu, doradztwa biznesowego, strategicznego doradztwa podatkowego oraz outsourcingu. Interesującą usługą w dziale TSL jest doradztwo w ramach podatkowego traktowania leasingu i wynajmu różnych środków transportu. Branżą firmy są dziedziny takie jak: budownictwo, nieruchomości, energetyka, ciepłownictwo, gazownictwo, a zwłaszcza przedsiębiorstwa państwowe.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Trójmiasto »

  Praca Trójmiasto


  Zarówno zatrudniony oraz pracodawca powinni wkładać wiele starań w podnoszeniu pozycji firmy. Praca wykonywana przed komputerem jest groźna dla naszych oczu. Zwierzchnik nie ma prawa zapytać kandydata o jego orientację seksualną czy plany powiększenia rodziny. W każdej firmie najważniejsza jest współpraca między personelem, a kadrą zarządzającą. Kobiety posiadające małe dzieci oraz dosyć sporą przerwę w zatrudnieniu ciężej mają w zdobyciu pracy. Przed wszelką rozmową kwalifikacyjną asystuje nam zdenerwowanie, wywołane tym, że pragniemy wypaść jak najkorzystniej.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska »

  TelePolska


  Każdy klient firmy może skorzystać ze specjalnego pakietu usług w związku z projektem SOT oraz wybrać organizację charytatywną, którą chce wspierać finansowo. Na tym portalu internetowym umieszczono szczegółowe informacje o aktualnej ofercie firmy, a także możliwościach jej stosowania. TelePolska już od pewnego czas aktywnie angażuje się w działania społeczne oraz wspieranie wielu przedsięwzięć charytatywnych. Promowanie filmu przygotowanego przez Fundację GAJUSZ ma na celu poinformowanie o specjalnym pakiecie usług telekomunikacyjnych oferowanym przez firmę w ramach SOT. W niedalekiej przyszłości firma planuje podjęcie nowych przedsięwzięć oraz akcji wraz ze swoimi partnerami, będą one prowadzone w ramach programu Społeczny Operator Telekomunikacyjny. Specjalny pakiet usług spółki promowany jest m.in. poprzez film przygotowany przez organizację GAJUSZ.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Mikroskopowe badanie krwi robione jest tylko w placówce w Warszawie. Przez metody leczenia przygotowane przez wielkie autorytety medycyny, do których zalicza się między innymi dr Reinhard Voll placówka ma możliwość łatwo odnaleźć przyczynę różnych nieprawidłowości w ludzkim organizmie, a w szczególności rozpocząć odpowiedni tok leczenia, dobrany do danego pacjenta. Test Obciążeń Organizmu jest to sposób na wykrycie jak również skuteczne wyleczenie wielu chorób oraz dolegliwości z organizmu. Eksperci zatrudnieni w Revitum szybko dotrą do przyczyn choroby i wyeliminują zagrożenie dla naszego zdrowia. Placówka przeprowadza wiele rozmaitych usług diagnostycznych.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Pyralgina pokona nawet uciążliwy ból, przy równoczesnym zachowaniu największego bezpieczeństwa. Leku nie można zażywać gdy karmi się piersią. Poczułeś pierwsze symptomy przeziębienia i gorączki, zastosuj ten preparat o działaniu leczniczym, żeby się ich skutecznie pozbyć. Mechanizm działania leku polega na hamowaniu aktywności enzymu - cyklooksygenazy w obszarze ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Lek przeważnie podaje się na uśmierzanie bardzo silnych bóli pooperacyjnych. Jest to niezbędny lek wtedy, gdy należy bardzo szybko uporać się z bólem. Już od dłuższego czasu silny ból nie daje Ci spokojnie funkcjonować? Wybierz się do jakiejkolwiek apteki oraz poproś specjalistę o Pyralginę. Jest ona lekiem przeciwbólowym zmniejszającym krzepliwość krwi. Pyralgina gwarantuje odczuwalną ulgę w bólach związanych z migreną. Jeśli z powodu uciążliwego bólu nie jesteś w stanie się cieszyć życiem, wybierz Pyralginę!

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath Horodko Audit »

  TPA Horwath Horodko Audit


  Firma pomaga swoim Klientom rozwiązywać najróżniejsze problemy księgowe, podatkowe, a nawet finansowe pojawiające się na kolejnych etapach wprowadzania konkretnych projektów. Przedsiębiorcy mogą wykorzystać wsparcie transakcyjne, które oferuje TPA Horwath Horodko Audit. Ta firma zajmuje się doradztwem w obszarze zagadnień finansowych, analizą informacji finansowych, jak również szkoleniami. Spółka szczególnie kładzie nacisk na doskonałą obsługę Klientów dzięki indywidualnemu podejściu oraz dobrej współpracy. Firma zapewnia swoim Klientom najwyższy poziom usług dzięki doświadczonym oraz wykwalifikowanym pracownikom. W związku z audytem spółka prowadzi odpowiednie badania finansowe, przeglądy okresowych sprawozdań finansowych oraz niezbędne przeglądy systemów kontroli wewnętrznej.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  W tej firmie pracują księgowi, których publikacje bardzo często pojawiają się w prasie branżowej. Jedną z usług tego biura rachunkowego jest raportowanie finansowe, dzięki temu każdy klient ma stały wgląd do swoich finansów. Prócz standardowych usług rachunkowych, firma proponuje swoim klientom szereg usług, które wspomagają prowadzenie biznesu. Każdy klient biura może bez trudu skorzystać z pomocy doradcy podatkowego. Extor oferuje szeroki wachlarz usług księgowych i płacowych dla różnych klientów.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  W Revitum przeprowadzane są dwa specjalistyczne badania, takie jak: test obciążeń a także mikroskopowe badanie krwi. Suplementy polecane przez fachowców nie wymagają żadnych ograniczeń w aktualnym trybie życia. W spółce pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny biomedycyny, medycyny laboratoryjnej i medycyny ekologicznej, jak również eksperci zajmujący się diagnostyką laboratoryjną oraz hematologią. Test metodą dr Volla cieszy się w Europie ogromną popularnością. Poprzez procedury leczenia stworzone przez wielkie autorytety medycyny, do których należy m.in.. dr Reinhard Voll spółka ma możliwość bardzo łatwo odnaleźć przyczynę wielu różnych zaburzeń w ludzkim organizmie, a zwłaszcza rozpocząć odpowiedni tok leczenia, dobrany do danego pacjenta. Mikroskopowe badanie krwi robione jest tylko w jednostce w Warszawie.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Ta firma będzie brać czynny udział w tworzeniu Kodeksów Jakości Świadczonych Usług Dodanych. W firmie MobileFormats pracują ludzie mający wieloletnie doświadczenie w obszarach takich, jak: IT, marketing internetowy, kreacja artykułów, a także przeróżnych usług mobilnych. Oferta spółki jest ukierunkowana na rozmaite dziedziny biznesu, co gwarantuje dużą elastyczność działania. Spółka zajmuje się obsługą reklamodawców w związku z kreacją narzędzi przydatnych w emarketingu. Zdaniem spółki używanie takich narzędzi jak mbuzzer jest zdecydowanie lepsze niż zwykłe kampanie reklamowe. Dzięki używanej przez tę firmę technologii emarketingu szeptanego jest możliwe śledzenie rozprzestrzeniania się konkretnych komunikatów SMS.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Głównym celem jednostki jest diagnostyka, profilaktyka oraz terapia. Suplementy przepisywane przez ekspertów nie wymagają żadnych ograniczeń w dotychczasowym trybie życia. W Revitum robione są dwa specjalne badania, takie jak: test obciążeń a także mikroskopowe badanie krwi. Eksperci z Centrum Diagnostyki Organizmu zalecają stosowanie suplementów naturalnych, chociaż są droższe, nie powodują nieprzyjemnych skutków ubocznych. Test włącznie z konsultacją dla dzieci we wszystkich placówkach jest bezpłatny.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawy dla dzieci na urodziny »

  Zabawy dla dzieci na urodziny


  Na tej stronie internetowej odnajdziemy gry i zabawy integracyjne przystosowane trafnie do wieku uczestników. Na witrynie możemy dowiedzieć się o rozmaitych zabawach aranżowanych dla dzieci, a także młodzieży w każdym wieku. Zabawy dla dzieci na urodziny winny objawiać się oryginalnością oraz nawiązywać do ulubionej tematyki jubilata. Obecnie wiele spółek aranżuje dla swoich pracowników eventy Warszawa jest miejscem, w którym co jakiś czas przebywają się szumnie organizowane wydarzenia.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artane Meble »

  Artane Meble


  Okres realizacji mebli specjalnie na zamówienie wynosi od 2 - 4 tygodni. A specjalnie z myślą o tych, którzy potrzebują przyjąć gości uroczystym obiadem bądź śniadaniem, a w dalszym ciągu nie zdecydowali się na zakup pasującego stołu warszawskie salony przyszykowały wyjątkową ofertę. Od 2008 sklep Artane Meble pozwala na zakup swojego asortymentu przez Internet. Pierwszy salon owej firmy powstał na Okęciu. Firma stale rozbudowuje swą ofertę. Obecnie sklep sprzedaje na Allegro m. in. meble wypoczynkowe, takie jak: sofy, fotele i wersalki, krzesła a także stoły. Podczas wybieranie mebli modułowych powinniśmy zwrócić uwagę na to, że mebel powinien pasować do pozostałych, zaplanowanych elementów umeblowania takich, jak sofa, dywan czy stolik.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Według firmy używanie takich narzędzi jak mbuzzer jest efektywniejsze niż konwencjonalne kampanie reklamowe. Bardzo ciekawym narzędziem tej firmy jest narzędzie J2ME, które pozwala na szybkie przygotowanie nieskomplikowanych aplikacji. MobileFormats wykorzystuje najnowocześniejsze technologie informatyczne, gwarantując tym samym wysoki standard świadczonych usług. Dzięki stosowaniu przez tę firmę innowacyjnych technologii informatycznych proponowane usługi spełniają najwyższe standardy. Spółka zajmuje się przygotowywaniem nowych aplikacji JAVA oraz serwisów WAP.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction mieszkania »

  JW Construction mieszkania


  Spółka deweloperska niekiedy finansuje różne projekty, które są realizowane w lokalnym otoczeniu. Chcesz cieszyć się spokojem i ciszą? Zwróć uwagę na oferowane przez JW Construction mieszkania. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w procesie budowy, ta spółka jest bezkonkurencyjna na krajowym rynku nieruchomości. Poszukując odpowiedniego mieszkania zdecyduj się na dewelopera, który jest uhonorowany wieloma różnymi prestiżowymi nagrodami. Przyszli lokatorzy zawsze w ustalonym terminie odbierają klucze do wymarzonych mieszkań.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Męczą Cię bóle związane z miesiączką - zastosuj najmocniejszy i najbardziej skuteczny środek o działaniu przeciwbólowym. Jest to często stosowany środek mający właściwości przeciwgorączkowe oraz uśmierzający nawet silne bóle, który możemy dostać bez recepty. Pyralgina jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Wykorzystywana jest do leczenia bólu różnego pochodzenia o znacznym natężeniu. Ten środek był przetestowany przez wiele osób.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cesarskie cięcie »

  Cesarskie cięcie


  Cesarskie cięcie zwykle nazywane cesarką jest to zabieg polegający na rozcięciu powłok brzusznych oraz macicy oraz wyjęciu dziecka, zazwyczaj stosuje się go, gdy naturalny poród jest niemożliwy. Sygnały TIA na ogół nie wymagają leczenia, gdyż same po pewnym czasie znikają. Bardzo często bywa, iż właścicielki niesfornych loków pragnęłyby mieć idealnie proste włosy, natomiast kobiety z prostymi włosami marzą o burzy loków na głowie. Najbardziej swoistą własnością choroby Crohna są miejscowe uszkodzenia w jelicie cienkim bądź grubym oddzielone fragmentami zdrowymi. Zabieg liposukcji zapewnia uzyskanie zgrabnej sylwetki.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ospa wietrzna »

  Ospa wietrzna


  Jedną z bardzo częstych nieuleczalnych schorzeń dziecięcych jest genetyczna mukowiscydoza. Częstą chorobą u dzieci w wieku szkolnym jest wszawica, którą dzieci zanoszą do domów ze szkół, przedszkoli lub żłobków. Strona internetowa udziela wskazówek jak radzić sobie z gorączką u dzieci. Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się znacznej temperatury u maluchów jest chłodna kąpiel. Portal prezentuje domowe rodzaje leczenia schorzeń takich jak ospa wietrzna. Choroby dziecięce to bardzo często schorzenia skórne. Atopowe zapalenie skóry to częsta choroba wieku dziecięcego, jaka jeżeli jest zaleczona nawraca już w dorosłym życiu.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath »

  TPA Horwath


  Interesującą usługą w dziale TSL jest doradztwo w zakresie podatkowego traktowania leasingu oraz najmu różnych środków transportu. Jedną z elementarnych usług tej spółki jest audyt, w ramach którego przeprowadza się odpowiednie badania, przeglądy najróżniejszych sprawozdań finansowych oraz monitorowanie sytuacji finansowej klienta. Specjaliści pracujący dla grupy kapitałowej zazwyczaj występują jako wykładowcy na licznych konferencjach branżowych. Jedną ze specjalizacji tej spółki jest wspieranie przedsiębiorców podczas przeprowadzanych u nich kontroli finansowych. Z usług oferowanych przez grupę konsultingową TPA Horwath korzysta sporo krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Usługi w zakresie doradztwa zazwyczaj mają charakter projektowy, dostosowany do poszczególnych potrzeb klientów.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica pochwy »

  Grzybica pochwy


  W czasie między atakami kolki żółciowej konieczne jest stosowanie diety lekkostrawnej i powstrzymanie się od spożywania alkoholu. Podczas kontrolnej konsultacji u specjalisty na początku ciąży koniecznie trzeba poinformować o możliwym kontakcie ze zwierzętami. Wyróżnia się wiele rodzajów szczepionek przeciw alergii, w terapii kataru siennego aplikuje się szczepionki odczulające w formie wodnych roztworów osłabionych alergenów na podstawie wodorotlenku glinu oraz szczepionki na bazie tyrozyny. Oznakami owsicy są: swędzenie w pobliżu odbytu, brak łaknienia oraz nerwowość. Grzybica pochwy zwana też kandydozą z łac. candidomycosis najczęściej występuje u kobiet w okresie płodnym, aktywnych seksualnie.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abbey House »

  Abbey House


  Jednostka kontroluje cały proces zakupu dzieł sztuki od wydania ekspertyzy, poprzez przygotowanie i dokonanie aukcji. Kluczowym filarem działalności domu aukcyjnego jest prowadzenie doradztwa inwestycyjnego dla firm gromadzących prywatne kolekcje dzieł sztuki. Dom aukcyjny swoim artystom gwarantuje należytą promocję oraz zainteresowanie największych inwestorów na rynku krajowym i zagranicznym. Spółka kreuje więź pomiędzy artystą, a inwestorem. Dom Aukcyjny Abbey House jest firmą, która została stworzona na gruncie wieloletnich doświadczeń biznesowych i pasji. Ten dom aukcyjny prowadzi jedynie profesjonalny obrót certyfikowany, gwarantujący Kontrahentom pełną ochronę zainwestowanego kapitału.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Usługami w ramach wsparcia biznesu są: pomoc radcy prawnego, usługi asystenckie i sekretarskie oraz dzierżawa oprogramowania. Biuro rachunkowe jest długoletnim partnerem wielu firm oraz członkiem najważniejszych organizacji i sieci podmiotów finansowych, audytorskich, doradztwa podatkowego i kancelarii prawniczych. Każdy klient tej spółki może bez trudu skorzystać z pomocy fachowego doradcy podatkowego. Finansowe bezpieczeństwo biura rachunkowego Extor jest zapewnione dzięki skali działalności firmy i profesjonalnej polisie ubezpieczeniowej. Biuro księgowe specjalizuje się w outsourcingu księgowości i obsłudze grup kapitałowych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tele Polska »

  Tele Polska


  Klientom biznesowym firma oferuje wydajne rozwiązania technologiczne znacznie obniżające koszty i umożliwiające większą efektywność komunikacji. Strona opisuje dotychczasowe formy współpracy z organizacjami dobroczynnymi w związku z projektem SOT. Wdrożenie Kodeksu Dobrych Praktyk było już od dawna planowanym kolejnym etapem w rozwoju firmy. Firma Tele Polska proponuje swym Klientom specjalny pakiet usług telefonii stacjonarnej, z którego część dochodów przekazuje na pomoc podopiecznym organizacji, z którymi obecnie współpracuje. Działania tej spółki mają głównie za zadanie aktywne wspieranie organizacji o charakterze dobroczynnym oraz poprawę świadomości i zaangażowania biznesu w aktywność pomocową.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats


  Dzięki wykorzystywanej przez tę firmę technologii marketingu szeptanego możliwa jest obserwacja rozprzestrzeniania się komunikatów SMS. W MobileFormats pracują ludzie mający wieloletnie doświadczenie w obszarach takich, jak: IT, marketing mobilny, kreacja artykułów, a także przeróżnych usług mobilnych. Spółka z proponowanymi produktami dociera do przeróżnych wydawnictw, operatorów telekomunikacyjnych, serwisów internetowych jak też stacji telewizyjnych. Spółka przygotowywanie serwisów mobilnych zaczyna od kryteriów takich jak: koszt, szybkość, nawigacja, i poprawność działania. Wszystkie usługi świadczone przez spółkę dostępne są w różnych pakietach, które są dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Od paru miesięcy spółka oferuje kilkanaście subskrypcji astrologicznych. We wrześniu zeszłego roku spółka uruchomiła dodatkowe aplikacje SMS dla abonentów wszystkich sieci. Według firmy użycie takich narzędzi jak mbuzzer przynosi lepsze efekty niż standardowe kampanie reklamowe.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • TelePolska sp. z o.o. »

  TelePolska sp. z o.o.


  Firma już drugi raz aktywnie włączyła się w inicjatywę ? Biegu po uśmiech?. Specjalny pakiet usług operatora jest promowany między innymi przez film zrealizowany przez organizację GAJUSZ. Na stronie przedstawiono informacje o historii działania spółki, jej rozwoju oraz współpracy z organizacjami charytatywnymi. Zdaniem pracowników firmy TelePolska sp. z o.o. bardzo ważne są precyzyjnie określone standardy obsługi abonentów i jak najlepsze relacje z nimi. W przyszłości operator przewiduje podjęcie kolejnych działań i akcji ze swoimi partnerami, będą one prowadzone w związku z programem SOT. Obecnie firma współpracuje z 6 organizacjami dobroczynnymi pomagającymi dzieciom i młodzieży.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Ciąża


  Autyzm jest jedną z chorób neurologicznych, głównymi oznakami są problemy z wyrażaniem uczuć oraz duże trudności w nawiązywaniu relacji z innymi. Akupresura w obecnych czasach to jeden z najstarszych sposobów leczenia alternatywnego. Dyskopatia to jedna z najczęstszych przyczyn bólu kręgosłupa. Zawroty głowy a ciąża - zawroty głowy wywoływane są częstymi zmianami cisnienia krwi i z reguły nie są powodem do strachu.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Firma przygotowała przykład zintensyfikowanego wywiadu lekarskiego, stosowanego przy rozpoznawaniu wszelkich chorób układu krążenia. Tutaj zawsze otrzymamy gwarancję efektywności proponowanych kuracji. Specjaliści tego centrum diagnostycznego oczekują na swoich pacjentów w nowym lokalu w Łodzi. Wykorzystywana przez jednostkę procedura elektroakupunktury od dawna cieszy się dużą popularnością w Niemczech, testy są wykonywane przez 30000 lekarzy w Europie. Revitum w wielu swoich artykułach kieruję uwagę na nader istotny aspekt, jakim jest zdrowie.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Pierwszy salon tej firmy powstał na warszawskim Okęciu. Firma systematycznie rozbudowuje swoją ofertę. Porządne wykonanie, bogaty asortyment, solidność oraz przede wszystkim niskie ceny spowodowały, że firma cieszy się dużą popularnością. Sklep meblowy Meble Artane obecny jest na polskim rynku już od czternastu lat. Meble sprzedawane w salonach firmy zawierają wszelkie niezbędne atesty i spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Meble są produkcji polskiej oraz są objęte przez dwa lata gwarancją.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction »

  JW Construction


  Firma deweloperska robi wszystko, by przyszły nabywca w pełni był usatysfakcjonowany z dokonanej inwestycji. Powierzając projekt budowy tej spółce, nabywca ma zupełną pewność, że realizacja projektu będzie przebiegać według ściśle ustalonych terminów. Do zarządu należą wykształceni przedsiębiorcy, którzy od wielu lat związani są z rynkiem nieruchomości. Spółka akcyjna w 2003 roku jako pierwszy deweloper otrzymała ceniony certyfikat ISO, a w czerwcu 2007 zaistniała na Warszawskiej GPW. Spółka deweloperska przywiązuje dużą wagę do wysokiego stanu wiedzy pracowników. Projekty budowlane są tworzone z dużą starannością oraz precyzją, tak by klient był zadowolony z zainwestowanych pieniędzy. Działalność spółki akcyjnej JW Construction jest rozległa, w swojej ofercie posiadają budowle wielorodzinne, które dzielą się na dwie grupy: typowe, najzwyklejsze mieszkania oraz apartamentowce. Działania opierają się w dużej mierze na trafnej polityce biznesowej.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abbey House »

  Abbey House


  Ten dom aukcyjny daje swoim kontrahentom gwarancję dochodowości inwestycji. Innowacyjną formą oraz jednocześnie mocą napędową Abbey House jest optymalne powiązanie działalności stricte biznesowej z edukacją dotyczącą inwestowania w sztukę. Dom aukcyjny współpracując na co dzień z wysokiej jakości ekspertami umożliwia Klientom korzystanie z ich wiedzy. Jednostka wdraża program edukacyjny dla dzieci, obejmuje on działania przeprowadzane we współpracy z Dzielnicą Wilanów w ramach programu ?Wilanów Dzielnicą Sztuki?. Centralnym filarem działalności domu aukcyjnego jest realizowanie doradztwa inwestycyjnego dla firm tworzących własne kolekcje dzieł sztuki.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • JW Construction »

  JW Construction


  W obecnej ofercie dewelopera można odnaleźć apartamenty w najbardziej znanych polskich miastach. Firma deweloperska stawia olbrzymi nacisk na jakość prowadzonych prac już w fazie przygotowywania samego zarysu, aby zapobiec nawet najmniejszym uchybieniom. Spółka wyznaje pewną zasadę, że bardzo dobry, jak też trwały produkt zawsze znajdzie nabywcę. Spółka JW Construction Holding S.A. w 2003 roku jako pierwszy deweloper w Polsce uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2001. Eksperci w tej spółce inwestycyjnej w każdym przypadku udzielają potrzebnej pomocy swoim klientom.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble Artane


  Firma Meble Artane oferuje bardzo duży wybór mebli gotowych jak również wykonywanych na wymiar. Sklepy przygotowały bardzo dobre promocje dla zwolenników sentymentalnej klasyki, połączonej z funkcjonalnością. Firma klientom zawsze umożliwia fachową poradę jak również pomoc przy wyborze mebli. Dobre wykonanie, bogaty asortyment, trwałość, a głównie konkurencyjne ceny przyczyniły się do tego, że firma cieszy się rosnącą popularnością. Pierwszy salon owej firmy został założony na Okęciu. Firma stara się systematycznie rozbudowywać swą ofertę. Przy zakupach powyżej 2000 złotych firma gwarantuje darmowy transport na terenie Warszawy.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Sopot »

  Praca Sopot


  Dodaj bezpłatne ogłoszenie. Największa baza ofert pracy w sieci. Nader często można spotkać się ze zjawiskiem, w którym to kobieta sprawuje męski fach. Osoby z wykształceniem podstawowym mają dużo większy kłopot ze znalezieniem należycie płatnej pracy. Nie zawsze nabyte wykształcenie gwarantuje nam zdobycie posady. Jednym z niebezpieczniejszych zawodów w naszym kraju jest górnik. Chałupnictwo jest wspaniałym pomysłem dla ludzi preferujących pracę w miejscu zamieszkania. Mobbingiem określamy nielegalne postępowania, które mają na celu doprowadzenie do upokorzenia, skompromitowania i wyeliminowania pracownika od współpracowników.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Centrum Diagnostyki Revitum dostępne jest na polskim rynku medycznym od 2008 r. Tutaj zawsze uzyskamy gwarancję skuteczności przeprowadzanych terapii. W firmie pracuje zespół specjalistów z dziedziny medycyny ekologicznej, biomedycyny, i medycyny laboratoryjnej, jak również wykwalifikowani specjaliści zajmujący się diagnostyką laboratoryjną oraz hematologią. W celu wykonania mikroskopowego badania krwi pobiera się z palca dłoni kroplę krwi. Centrum zdrowia zapewnia swoim pacjentom fachową oraz kompleksową diagnostykę. Poprzez procedury leczenia stworzone przez wielkie autorytety medycyny, do których zaliczamy między innymi dr Reinhard Voll firma ma możliwość bardzo szybko znaleźć przyczynę wielu nieprawidłowości w organizmie, a w szczególności zacząć właściwy proces leczenia, dostosowany do danego pacjenta.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża 10 tydzień »

  Ciąża 10 tydzień


  W wykrywaniu wyprysku stosuje się tak zwane próbki płatkowe. Ciąża 10 tydzień to już całkiem dobrze rozwinięty maluch, po takim czasie dużo mniej jest narażony na czynniki zewnętrzne. Świadomość nieprzyjemnych konsekwencji TIA prowadzi niejednokrotnie pacjenta do frustracji, lęku, powoduje gniew, a nawet potęguje agresywność. Uważa się, że choroba wrzodowa żołądka jest skutkiem zaburzenia równowagi między czynnikami agresji, jak na przykład kwas chlorowodorowy, a czynnikami ochrony. Soczewki kontaktowe potrzebują specjalnej pielęgnacji.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Extor


  Jedną z najważniejszych usług biura księgowego jest raportowanie finansowe i dzięki temu każdy klient ma stały wgląd do swoich finansów. Prócz typowych usług rachunkowych, biuro proponuje swoim klientom dużo usług, które wspomagają prowadzenie biznesu. Firma dostarcza potrzebne informacje swoim klientom w przyjaznej, odpowiedniej do dalszego przetworzenia formie. Najważniejszymi zaletami firmy Extor są: doświadczona kadra, atrakcyjne ceny, wysoka jakość proponowanych usług i wiarygodność pieniężna.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA Horwath »

  TPA Horwath


  Usługi w ramach doradztwa niekiedy prowadzone są w charakterze projektowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Eksperci ze spółki przygotowują różne pisma procesowe, skargi, jak też odwołania od decyzji sądów. Działający w spółce dział HTL został powołany do obsługi firm powiązanych z turystyką. Firma ma filie między innymi w: Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Słowacji. Z usług świadczonych przez grupę konsultingową TPA Horwath korzysta sporo polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Spółka stara się, żeby pracownicy ciągle podwyższali swoje kwalifikacje, bo przynosi to najwyższe standardy komunikacji z klientami, a także różnymi organami administracji.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia »

  Celiakia


  Nieco powszechniej operowani z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego są mężczyźni. Celiakia jest dolegliwością trawienną, która atakuje jelito cienkie i wywołuje jego stan zapalny. Dzięki chirurgi plastycznej mamy możliwość wyeliminować wszelakie nieprawidłowości, jakie dostrzegamy w naszym wyglądzie. Stany zapalne jamy ustnej są nieraz symptomami cukrzycy, nowotworów i różnych innych poważnych i chronicznych infekcji. Wrzody żołądka są jedną z najpowszechniej rozwijających się chorób układu pokarmowego.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artane Meble »

  Artane Meble


  Z myślą o tych, którzy chcą podjąć gości uroczystym śniadaniem bądź obiadem, a jeszcze nie zadecydowali o zakupie odpowiedniego stołu warszawskie salony przygotowały szczególną ofertę. Pierwszy salon owej firmy powstał na Okęciu. Firma stale rozbudowuje swą ofertę. Meblościanka narożna Wenus idealnie nadaje się do sypialni, jak i do salonu. Na chwilę obecną firma meblowa sprzedaje na Allegro m. in. meble wypoczynkowe, takie jak: sofy, fotele i wersalki, stoły a także krzesła. Artane Meble jest autoryzowanym przedstawicielem między innymi takich firm jak: Drewmix, Halmar, Benix, Latzke Halmar czy Orfeusz. Okres realizacji mebli na konkretny wymiar wynosi max. Do 4 tygodni.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abbey House »

  Abbey House


  Nowatorską jakością oraz równocześnie mocą napędową Abbey House jest optymalne połączenie działalności stricte biznesowej z edukacją dotyczącą inwestowania w dzieła sztuki. Firma współpracując na co dzień z wysokiej jakości specjalistami umożliwia Klientom korzystanie z ich wiedzy. Firma monitoruje cały proces zakupu dzieł sztuki od ekspertyzy, poprzez przygotowanie oraz przeprowadzenie licytacji. Model biznesowy tego domu aukcyjnego zakłada ścisłą kooperację z grupą liczącą około 30 uznanych i przyszłościowych krajowych artystów poprzez podpisanie z nimi długoterminowych umów na wyłączność. Ten dom aukcyjny oferuje jedynie profesjonalny obrót certyfikowany, gwarantujący Klientom kompletną ochronę zainwestowanego kapitału.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Revitum


  Przeprowadzane testy są bezbolesne, nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Tu zawsze dostaniemy gwarancję skuteczności przeprowadzanych terapii. Test wraz z konsultacją dla dzieci we wszystkich jednostkach jest gratis. Każdy pacjent po zrobieniu ustalonego badania otrzymuje wynik z szczegółowym opisem a także indywidualnymi zaleceniami terapeutycznymi. Spółka przeprowadza wiele przeróżnych usług diagnostycznych. W placówce Revitum specjaliści dokładają wszelkich starań, żeby każdy pacjent zdołał się cieszyć bardzo dobrym zdrowiem na co dzień.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pyralgina »

  Pyralgina


  Jedna tabletka Pyralginy składa się z 500 mg substancji czynnej o nazwie metamizol. Polpharma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów rozszerza swą ofertę o następny produkt: Pyralgina Sprint dostępna jest w formie saszetek z granulatem do rozpuszczania w wodzie o smaku pomarańczowym. Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Często pacjenci stosują ją, gdy przyjmowanie innych leków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły prasowe

Artykuły prasowe - nowa strona:

Adres: