Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

 • Księgowość, usługi księgowe Kraków »

  Księgowość, usługi księgowe Kraków


  Znane biuro księgowe z północy Polski, a dokładniej z Krakowa. Witamy w Biurze Księgowym TRIO. Otwierając zakład każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że w końcu przyjdzie czas rozliczyć się ze swych dochodów. Jeśli bardzo zależy Tobie na oszczędności pieniędzy to możesz zlecić to profesjonalistom. Biuro księgowe TRIO wychodzi na przeciw Twym oczekiwaniom i daje profesjonalne rozwiązania związane z prowadzeniem rozliczeń z działalności. Jeżeli rozliczanie się z dochodów nie jest dla Ciebie lub też chcesz by było to zrobione bardzo dobrze to zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Dużo więcej wiadomości przeczytasz na naszym portalu .

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczne pit rozliczenie »

  Elektroniczne pit rozliczenie


  Prawdziwym hitem od niedawna jest pit rozliczenie za pomocą drogi elektronicznej.
  Pit rozliczenie przez internet stało się przyjazne kiedy ustalono, że nie jest już konieczny kwalifikowany, kosztowny podpis elektroniczny na dokumencie składanym tą drogą. Po raz pierwszy takie pit rozliczenie można było przekazać za rok 2009. Ilość podatników korzystających z sieci internet przy składaniu rocznych formularzy rośnie. Program PIT Format wychodzi naprzeciw nowym czasom i ułatwia pit rozliczenie z możliwością złożenia deklaracji przez internet.

  Jak prawie co roku, tak i w pit 2011 pojawią się zmiany, o których należy pamiętać.
  Zmiany w rozliczeniu pit 2011 dotyczą, między innymi, wspólnego rozliczania par małżeńskich, zwolnień i ulg podatkowych, czy także odpłatnego zbycia udziałów w celu ich umorzenia.
  Pit 2011 zakłada, że wystarczy podpis jednego z małżonków przy wspólnym rozliczeniu, określa jasno osoby samotnie sprawujące opiekę nad dziećmi tak, aby pozostający w konkubinatach nie korzystały z ulgowych zasad opodatkowania. Zmiany w pit 2011 dotyczą również ulgi na internet i na rehabilitację. Wypełniając pit 2011 można skorzystać z pomocy PIT Format.

  Dlaczego warto rozliczyć podatek 2011 posiłkując się dobrym programem do pit.
  Każdy, kto powinien odprowadzić podatek 2011 może wesprzeć się na specjalnie w tym celu opracowanym programie PIT Format. Program ten obliczy sam podatek 2011, nie wymagając od podatnika nawet znajomości pita. Trzeba jedynie wkleić w wyraźnie pokazane rubryki właściwe dane, a program sam rozliczy nasz podatek 2011. Można z niego skorzystać, gdy zarabiało się na etacie, zleceniu, giełdzie, nieruchomościach, w kraju i za granicą.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktura on-line »

  Faktura on-line


  Faktura VAT to rachunek dla dokonanej sprzedaży. Służy ona w księgowości, jako zapis dokonanej sprzedaży, który służy do obliczenia obowiązujących zobowiązań z podatku VAT i dochodowego z US. Owy dokument opisuje dokładne informacje o sprzedawcy i nabywcy. Przy pracy przy ich wystawianiu warto wesprzeć się programem wystawiającym faktury, jest on udostępniony na naszej stonie.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa


  Stawiając czoła dzisiejszym trendom technologicznym i informatycznym nasze biuro rachunkowe buduje całościowy pakiet usług bazujących na kluczowych grupach działań: archiwizacja, obieg dokumentacji, e-księgowość. Projektujemy nie tylko wymagane ramy informatyczne, ale audytujemy procedury oraz prowadzimy szkolenia w zakresie optymalnego wykorzystania najnowszych technologii w rachunkowości. Na stronie znajdują się dodatkowo przykładowe szablony raportów kontrolingowych oraz wzory pism skarbowych. Tworzymy je w naszej codzienne pracy i korzystamy wszędzie tam, gdzie jakość i rzetelność biznesu jest najwyższym priorytetem. Polecamy nasze usługi.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do rachunków »

  Program do rachunków


  Program wystawiający rachunki, jaki został wykonany przez firmę Infakt jest intuicyjny w obsłudze. Stworzony jest z myślą o przedsiębiorstwach, które nie są podatnikami VAT-u. Wystawiaj rachunki w 30 sekund. Informacje o oprogramowaniu są na naszej stronie.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań


  Znane biuro rachunkowe obsługujące wszelkie podmioty gospodarcze wraz z ludźmi prywatnymi w Poznaniu. Oferta jest elastyczna oraz dostosowana do wymagań kontrahentów, ponieważ satysfakcja każdego kontrahenta jest dla nas głównym celem. Biuro rachunkowe proponuje na przykład rozliczanie roczne dla ludzi indywidualnych pełną księgowość dla dużych firm i organizacji działających na terytorium całego Poznania. Jeżeli szukasz rzetelnej i atrakcyjnej cenowo księgowej w Poznaniu to już w tym momencie powinieneś zainteresować się właśnie ofertę przedstawianej firmy. Optymalne biuro rachunkowe z Poznania dla Ciebie.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prokurent »

  Prokurent


  Prokurent to profesjonalna firma oferująca usługi z obszaru księgowości, doradztwa, podatków. Dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, firma gwarantuje wysoki standard pracy, a swoim klientom daje całkowitą poufność przekazywanych informacji. Prokurent to jednak również konkurencyjne ceny. Działalność firmy obejmuje obszar miasta Krakowa oraz jego bliższe i dalsze okolice. Osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa mogą bez problemu zdjąć z siebie obowiązek prowadzenia księgowości i powierzyć ją firmie Prokurent. W zakresie prowadzonej przez firmę działalności ważną rolę pełni również tworzenie akt osobowych pracowników, rejestru urlopów, czy nawet spisu płac. Przełożenie na naszą firmę tych obowiązków zapewnia pracodawcy bezpieczeństwo i rozsądne zarządzanie zasobami jego spółki.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie bilansu nowy sącz »

  Badanie bilansu nowy sącz


  Biuro rachunkowe w Sączu oferujące wszystkie usługi, które pomogą u udzielą rady każdemu przedsiębiorcy, który pragnie rozwijać swój biznes. Biuro posiada duże doświadczenie w ramach prowadzenia ksiąg rachunkowych, różnego rodzaju rozliczeń podatkowych, tworzenia analiz finansowych, sporządzania sprawozdań finansowych. Wiedza i uzyskane doświadczenie przez biuro pozwalają na całościową obsługę firm i instytucji w ramach rozliczeń podatkowych.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Marki »

  Biuro rachunkowe Marki


  Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w fachowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych, kwestii kadrowo-płacowych, rozliczeniach z ZUS oraz analizowaniu dokumentów finansowych. Celem firmy jest zapewnienie wszystkim klientom komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez pobranie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej. W ramach usługi zapewniamy klientom doradztwo oraz reprezentację przed wszelkimi urzędami. Biuro rachunkowe Marki zachęca do obustronnej współpracy, dobra księgowość w regionie.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe M&M »

  Biuro Rachunkowe M&M


  Wsparcie biura rachunkowego korzystnie wpłynie na funkcjonowanie naszej firmy

  Wsparcie ze strony biura rachunkowego oraz kreatywnej księgowej, korzystnie wpłynie na funkcjonowanie twojej firmy a co najważniejsze, w wygodny i komfortowy sposób rozwiążesz wiele zagadnień związanych z jej prowadzeniem. Oczywiście biuro rachunkowe w Warszawie jakie podejmie się obsługi w tym aspekcie, zaoferuje ci zapewne konkretne rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb, z uwzględnieniem profilu czy branży w jakiej działaś. Dzięki temu masz pewność, iż biuro rachunkowe Warszawa posiada wszelakie predyspozycje by reprezentować twoją firmę na optymalnej do tego płaszczyźnie. Twoim jedynym zadaniem jest systematycznie dostarczanie dokumentów w adekwatny do tego sposób, reszta należy już do księgowej oraz biura rachunkowego z jakiego zdecydujesz się skorzystać. Można powiedzieć, że biuro rachunkowe to nie tylko alternatywa ale coś oczywistego i niezbędnego dla każdego przedsiębiorcy, brak wsparcia z jego strony może nas bardzo wiele kosztować, znacznie więcej niż nam się obecnie wydaje

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Bydgoszcz


  Prowadzisz firmę i poszukujesz adekwatnej osoby do prowadzenia księgowości, zainteresuj się propozycją zamieszczoną w witrynie www.firmabilans.pl. Atrakcyjne ceny uzależnione od ilości dokumentów księgowych, indywidualny konsultant jak też stała profesjonalna pomoc to kluczowe atuty firmy Bilans z Bydgoszczy. Dzięki nam możesz spokojnie skupić się nad rozwojem własnej działalności i nie martwić się kłopotliwymi przepisami prawnymi. W ramach funkcjonowania biura Bilans wchodzi też obsługa kadrowo-płacowa w tym realizacja innych spraw rachunkowych. Obsługę wszystkich kontrahentów z Bydgoszczy prowadzimy w oparciu o najnowsze sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność przeprowadzanych rozliczeń jak też bezpieczeństwo archiwizowania wiadomości. Zweryfikuj nas – biuro rachunkowe Bydgoszcz.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: