Bramy Podkategoria: Bramy

 • Bramy garażowe »

  Bramy garażowe


  Przedsiębiorstwo Dopler zajmuje się wytwarzaniem i montażem bram segmentowych i rolowanych, rolet zewnętrznych, markiz. Firma funkcjonuje na terenie Częstochowy i całego Śląska. Od 1995 roku jako Dopler firma specjalizuje się w bramach przemysłowych jak i garażowych. Ponadto jesteśmy wiodącym w regionie wytwórcą rolet wewnętrznych.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy segmentowe »

  Bramy segmentowe


  Przedsiębiorstwo Rafał proponuje solidnie i bezpiecznie wykonane bramy garażowe i przemysłowe. Przedsiębiorstwo to od lat trudni się wyrobem oraz serwisem bram garażowych i przemysłowych. Ich bogata oferta świadczy: bramy garażowe i przemysłowe: podnoszone do góry, skrzydłowe, segmentowe garażowe, segmentowe przemysłowe, rolowane, przesuwane i skrzydłowe wjazdowe do posesji. Oprócz tego do każdego typu bram proponujemy wysokiej jakości automatykę i różnorodne produkty sterujące i zabezpieczające. Firma trudni się także wyrobem rolet, konstrukcji stalowych (takich jak garaże blaszane samochodowe, altanki, kioski, wiaty, hale magazynowe i produkcyjne, pomieszczenia gospodarcze), blach trapezowych (o wysokości trapezu T-8, T-18, T-35, T-55), wyrobem parapetów zewnętrznych i parapetów wewnętrznych a także zajmuje się obróbką blacharską, trapezowaniem, ślusarką budowlaną.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kupno bram garażowych »

  Kupno bram garażowych


  Decydując się na zakup bramy garażowej warto uwzględnić kilka elementów. Przede wszystkim powierzchnie jaką dysponujemy - wielkość naszej działki, podjazdu, wysokość garażu, jego położenie, wielkość otworu wjazdowego do garażu. Mamy wiele rodzajów bram garażowych: roletowe, uchylne, segmentowe, rozwierne. W przypadku ograniczonej powierzchni przed garażem warto przemyśleć wybór bram segmentowych lub roletowych.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bramy

Bramy - nowa strona:

Adres: