Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Liczy się pomysł i chęci »

  Liczy się pomysł i chęci


  Akademia Florystyki Kraków czyli florystyka kurs na wysokim poziomie. Interesują cię ogłoszenia takie jak florysta praca, interesuje cię wszystko co najlepsze, kursy florystyczne to koniecznie postawcie na profesjonalizm i rzetelność. Zapraszamy do naszych rozwiązań, polecamy wam kurs florystyki przygotowany przez profesjonalistów

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Creator Kurs projektowania wnętrz »

  Creator Kurs projektowania wnętrz


  Jeśli jesteś zainteresowany projektowaniem wnętrz i chcesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu autorskich szkoleń, oraz rzetelnie przekazywanej wiedzy przez naszych wykładowców, serdecznie zapraszamy.
  Prowadzimy profesjonalne kursy w formie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych na których możesz sprawdzić i wprowadzić w życie nabytą wiedzę dzięki ciekawym i interaktywnym projektom.

  Więcej informacji odnośnie kursu projektowania wnętrz znajdziesz pod poniższym linkiem:
  http://creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-wnetrz

  Wystawiamy certyfikaty po zakończeniu kursu. Nasze zajęcia prowadzone są w największych miastach w Polsce tj. Warszawie, Krakowie, Gdyni, Białymstoku czy Wrocławiu.

  Więcej o naszych kursach znajdziesz tutaj: http://creator. net. pl/kursy

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Szkoła jazdy w Wielkiej Brytanii


  Profesjonalna szkoła jazdy usytuowana w Wielkiej Brytanii, która umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom mówiącym po polsku szkolenie oraz sam egzamin. Nasza szkoła to najlepsi wykładowcy, nowoczesne samochody oraz rozmaite materiały pomocne w całym etapie edukacji. Otwieramy placówki w większych miejscowościach np.: w Anglii i Wielkiej Brytanii tak aby każdy Polak mógł się zapisać na kurs w każdym czasie. Szkolenie na prawo jazdy w Anglii jest łatwiejszy do zdania niż w naszej ojczyźnie, związku z tym tak sporo ludzi korzysta z tej możliwości. Nie posiadasz jeszcze prawa jazdy a mieszkasz w UK to już teraz sprawdź naszą placówkę.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia wokalne »

  Studia wokalne


  Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej to nietuzinkowe miejsce zbudowane z myślą o wszystkich tych osobach, które pragną zgłębiać tajniki obecnej wokalistyki. Cechuje go perfekcyjnie wyszkolona kadra składająca się z fachowców o ogólnoświatowej sławie, dopracowany w najmniejszych detalach program edukacji, a także niecodzienna atmosfera. Kierunkiem założycielek instytutu jest wykreowanie z niego miejsca, w którym najmłodsi wokaliści uczyliby się nie tylko inspirujących technik wokalnych. Instytut to także miejsce, w którym młode osoby mają szansę zrozumieć, jak kluczowa jest wiara w siebie i determinacja i jak duży wpływ na przyszły sukces mają te sprawy w połączeniu z rzeczywistym talentem.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śpiewanie »

  Śpiewanie


  Witryna www.naturalvoiceperfection.com dostarcza wszelkich informacji z zakresu działalności Stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Można na tej stronie zapoznać się z aktualnościami jak również z historią Stowarzyszenia, poznać jakie w tej chwili planowane są warsztaty i jakie oczekiwania należy spełniać, aby wziąć w nich udział. Oprócz tego, nie brakuje informacji ogólnych, jak na przykład. dotyczących rozmaitych technik wokalnych oraz ilustracji z zakończonych już warsztatów. Aby prawidłowo zorientować się w zasadach działalności Stowarzyszenia, witryna www.naturalvoiceperfection.com chce wyjść naprzeciw każdemu użytkownikowi, publikując na niej konieczne informacje dotyczące swojej pracy, nauczycieli, uczniów i spotkań. Pozwala poznać dane personalne instruktorów śpiewu pochodzących z różnych miast i odnaleźć własnego mentora, niezależnie od miejsca.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne


  Mając na uwadze swoje własne dobro, oraz pomyślność, wskazane jest sprawdzić, jak możemy szykować nasze prace maturalne. W ich zakresie ważne jest komplet, co może mieć nawet minimalny szczegół dla krajowych działań, które to mamy podejmowane do krajowego wykorzystania. Jak więc widać, punkt widzenia która ma w tym miejscu miejsce, jest nadzwyczaj dobra. Przedkładamy bowiem najważniejszej jakości prace maturalne, które mogą całkowitym osobom znacząco pomóc. Jeśli nie wiesz, jak winna być napisana praca maturalna, to nasz serwis, bez wątpienia, będzie Ci w stanie odpowiednio pomóc. Będzie to świetna perspektywa, która to pomoże zużytkować Ci wielkie możliwości. Dzięki naszym pracom, będziesz mógł skreślić, jak najlepiej osobistą, co jest najlepszym tego przykładem. Dodatkowo, dowiesz się, jak powinna wyglądać praktycznie praca maturalna, w niezwykle dobrze cenie, dlatego że wszelkie przykłady, są u nas dogodne w bardzo atrakcyjnych cenach. Fajne Wszystko to, daje pouczcie, iż nasz serwis jest faktycznie przygotowany z myślą o abiturientach, nie o zarobku.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Warszawa »

  Uczelnie Warszawa


  Powyższa witryna internetowa to idealny serwis dla uczniów i maturzystów. Jeśli niedługo zdajesz maturę lub szukasz studiów dla siebie, zajrzyj tutaj już dzisiaj. Popularne i cenione kierunki jak również najlepsze uczelnie czekają na Ciebie. W chwili wolnego czasu możesz zapoznać się z interesującymi artykułami. Dowiesz się, co warto studiować, by mieć pracę i jak inwestować w siebie. Mało tego, użytkownicy mogą polubić portal na facebooku, aby na bieżąco śledzić aktualne informacje. Prezentowana witryna da możliwość maturzyście podjąć właściwe decyzje co do dalszego kształcenia. Nie dokonuj nieprzemyślanych wyborów. Na stronie prezentowane są między innymi Studia Gdańsk czy Uczelnie Białystok. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Anglii »

  Prawo jazdy w Anglii


  Wówczas gdy chcesz jak najszybciej zdać egzamin na prawo jazdy, ale pracujesz w UK i zdaje Ci się, że będzie to trudne - to się mylisz. Ta witryna jest właśnie po to, by pomóc takim ludziom jak Ty. Zgłoś się na kurs fachowej szkoły nauki jazdy, a będziesz miał wszelkie niezbędne artykuły do nauki w naszym języku polskim. Do swojej dyspozycji będziesz miał też sporządzone testy na kategorie A, B, C i D. Darmowa informacja i pomoc w języku polskim na pewno pomogą Ci w tej kwestii jakim jest z pewnością kurs na prawo jazdy w UK.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Prawo jazdy UK


  Auto jazda proponująca swoje usługi Polakom zamieszkującym obecnie Wielką Brytanię. Z serwisu dowiesz się o aktualnych wiadomościach jak też wymogach jakie obowiązują w czasie kursu i samego egzaminu na prawo jazdy. Za naszym pośrednictwem możesz nabyć artykuły szkoleniowe w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy renomowaną szkołą jazdy, która ukazuje szczegółowo warunki współpracy nie tuszując żadnych kosztów. Proponujemy upusty przy większych grupach lub też zaproszeniu znajomych. Pokażemy Tobie w jaki sposób bezpiecznie jeździć po drogach w Wielkiej Brytanii, to z nami wcale nie jest kłopotliwe, zobacz sam.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • IBT - biuro tłumaczeń »

  IBT - biuro tłumaczeń


  Cennik tłumaczeń pisemnych w naszym biurze rozpoczyna się już od poziomu 30 PLN za tłumaczenie języka rosyjskiego, zachęcamy także do sprawdzenia cen przekładów bardziej egzotycznych języków, między innymi koreańskiego, hiszpańskiego, duńskiego, czy węgierskiego. Wykorzystujemy zaawansowany program, dzięki któremu tłumaczenia testowane są pod kątem powtarzających się części tekstu, proponujemy też zniżki za wyjątkowo znaczną objętość wysłanego do nas tłumaczenia. Biuro tłumaczeń IBT oferuje tłumaczenia prawnicze najwyższej próby. Strona rozliczeniowa obejmuje u nas 1800 znaków ze spacjami w pliku źródłowym, w trybie tradycyjnym tłumaczymy do mniej więcej 10000 znaków ze spacjami dziennie. Biuro tłumaczeń IBT proponuje opcję dokonania przekładów w trybach szybszym oraz ekspresowym, kiedy dane tłumaczenie dokumentu jest niesłychanie pilne. Zapraszamy na stronę www biura tłumaczeń IBT po więcej danych odnośnie oszacowania kosztów tłumaczenia Państwa dokumentu. Wysyłając nam zamówienie, uzyskacie Państwo odzew już za godziny, a same zgłoszenie tłumaczenia jest niezobowiązujące i oczywiście darmowe. Nasze biuro tłumaczeń nastawia się na działalność internetową dlatego mamy okazję zaproponować nabywcom daleko atrakcyjniejsze warunki w stosunku do typowego, stacjonarnego biura tłumaczeń.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Firma KM Studio swą działalność zainicjowała w roku 2004. Od tego czasu do chwili obecnej jej oferta obejmuje szereg szkoleń i kursów, także z obszaru coachingu. Po wejściu na stronę pierwsze co rzuca się w oczy to bogactwo szkoleń. Traktują one wielu sfer biznesowych i życia codziennego. Oferta obejmuje szkolenia Łódź i kursy Warszawa z zakresu szkoleń interpersonalnych, informatycznych, szkoleń dla szkół a także szkoleń indywidualnych. Na stronie tej odnaleźć można również szereg potrzebnych informacji i odpowiedzi na tak kluczowe pytania, jak to, czym różni się szkolenie indywidualne od coachingu. Wśród szkoleń interpersonalnych wyszukać można przykładowo kurs z zakresu zarządzania lub sprzedaży. Jeżeli chodzi o szkolenia dla szkół, to z tego typu szkoleń mogą skorzystać jednocześnie nauczyciele jak i uczniowie. Firma zaprasza także do zapoznania się za pomocą jej witryny z zatrudnionymi pracownikami. Na stronie przedstawieni są obecnie pracujący w firmie trenerzy. Można dowiedzieć się jakie mają doświadczenie, wykształcenie oraz w jakiej dziedzinie się czują najlepiej. Na domiar tego na stronie firmy można też odnaleźć informacje na temat danych teleadresowych i sukcesów odniesionych przez firmę w trakcie minionych lat działalności. Wystarczającym dowodem jest długa lista firm, jakie do tego czasu miały sposobność i radość z nią współdziałać.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Łódź »

  Coaching Łódź


  Termin coaching staje się coraz częściej spotykany - stąd, jeśli myślicie Państwo o wielkiej karierze w wybranej przez siebie specjalności, to musicie podjąć słuszne starania oraz poznać od podstaw nie tylko samo znaczenie, ale również czynności z nim powiązane. Polecamy też naszą witrynę z racji tej, że zamieszczonych jest na niej wiele tekstów obejmujących sprecyzowany opis wielu zagadnień z którymi można się zetknąć podczas spotkań coachingowych. Można z nich wywnioskować, że Coaching ICC stanowi źródło inspiracji wielu ciekawych pomysłów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Szkolenia Warszawa


  Sukces w współczesnym podejściu to inwestycja w osobisty rozwój: można tym samym wiele wiedzieć i umieć ale nie wolno poprzestawać na osiąganiu coraz to bardziej trudnych celów. Przygotowana oferta wchodzi doskonale w ten nurt, organizując szkolenia Łódź z najwyższej półki osiągalne na obszarze Łodzi i Warszawy. Zapraszamy do wstąpienia pod właściwy adres i sprawdzenia, jakie przygotowaliśmy kursy. Mamy do dania rzeczywiście dużo, dlatego także wyselekcjonowane w taki sposób szkolenie niewątpliwie się Państwu przysłuży w ramach rozwoju osobistego.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii


  Prawo jazdy UK po polsku zrobisz dzięki fachowej firmie Croydon School. Nietuzinkowe doświadczenie i bardzo dobra efektywność w pierwszym terminie to główne zalety firmy ale nie jedyne. Nauka jazdy w Anglii nigdy nie była tak banalna i przyjemna przez sporą liczbę osób uznawana za zdecydowanie prostszą niż w Polsce. Możesz całkowicie zaufać naszym fachowcom i pokonać wspólnie z nami barierę jaką stanowi kurs na prawo jazdy w UK. Kluczowym profilem działalności jest oferowanie kursu i nauki na prawo jazdy, ale zajmujemy się również ubezpieczeniami wszelkich pojazdów samochodowych. Zobacz nasz portal zobacz wszystkie nasze usługi proponowane Polakom w UK.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław »

  Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław


  Ruslan.pl zaprasza wszystkich na kursy językowe oraz korepetycje z dojazdem do domu lub firmy. Organizujemy zajęcia z następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Proponujemy również korepetycje ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących ( język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, wos) na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Wszystkie zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów.

  Serdecznie zapraszamy
  tel. 600 700 144
  http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin


  Nasz ośrodek szkoleniowy to gwarancja bez problemu zdanego egzaminu państwowego. Prowadzimy zajęcia na prawo jazdy wszystkich kategorii, szkoleniowcami są osoby z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu praktycznym i teoretycznym. Lekcje odbywają się w ciągu całego dnia, toteż żaden z naszych kursantów nie powinien mieć trudności z wybraniem odpowiednich dla siebie terminów. Jeżeli uczestnik kursu woli uiszczać koszty kursu w ratach, to nie poniesie wskutek tego dodatkowych kosztów. Doskonale urządzone stanowiska komputerowe, konieczne materiały do szkolenia oraz badania medyczne przeprowadzane na miejscu – to nas wyróżnia spośród innych. Istniejemy na rynku wiele lat a wszyscy ci, którzy ukończyli nasze szkolenia mogą chwalić się perfekcyjnie zaliczonym egzaminem i najwyższymi kompetencjami na drodze, bowiem zwracamy uwagę na wszelkie aspekty uczestnictwa w ruchu drogowym. Dołącz do najlepszych – zapisz się na szkolenie już dziś!

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla dzieci- zabawa i trening umysłu »

  Programy dla dzieci- zabawa i trening umysłu


  Pomysłem na zapewnienie dziecku rozrywki mogą być komputerowe programy dla dzieci i młodzieży. Wśród wielu możliwości, godne uwagi są specjalnie programy, które angażują mózg i pobudzają jego funkcjonowanie u dziecka, a przy tym stanowią ambitną i rozwijającą rozrywkę. Takie ćwiczenia są przydatne nie tylko dzieciom ale wszystkim osobom chcącym w pełni korzystać z życia. Programy dla dzieci i osób aktywnych można z łatwością znaleźć w sklepach oraz w Internecie.

  B.I.S. Format zaprasza osoby zainteresowane odkrywaniem zdolności swojego mózgu na trening pamięci z programem Pamięć należącym do serii Akademia Umysłu. Produkt zawiera zadania przeznaczone do rozwoju umiejętności zapamiętywania.

  Firma Format, firma nagrodzona wyróżnieniem „Produkt roku” sklepu merlin.pl przedstawia edukacyjną serię Akademia Umysłu zawierającą ćwiczenia, których celem jest ulepszona pamięć i koncentracja, a także ćwiczenie szybkiego czytania ze zrozumieniem.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura, wyniki matur 2012 - Maturzyści »

  Matura, wyniki matur 2012 - Maturzyści


  Nasz serwis maturalny porusza wielość tematów dotyczących matury, zarówno dane związane z maturą z lat wcześniejszych, oraz nowości dotyczące matura 2012. Maturzyści to serwis o egzaminie maturalnym, gdzie znajdziecie aktualne newsy z dziedziny nauki i matury. Z nami nic Cię nie zdziwi, a informacje umieszczone na Maturzystach pomogą w uzyskaniu dobrego rezultatu z matury. W tej witrynie dla maturzystów posiadamy testy maturalne, przecieki z matury jak i odpowiedzi i wyniki matur. Jako jedni z czołowych portali maturalnych umieszczamy najdokładniejsze informacje dotyczące ogółu przedmiotów maturalnych - matura z polskiego, matura z matematyki, matura z angielskiego i wiele innych. Śledzimy wszelkie plotki, dzięki czemu nie ominą Was żadne matura 2012 przecieki. Jeśli w tym roku piszesz maturę, ta strona dostarczy Ci patenty na dobry wynik z matury! Egzamin dojrzałości to bardzo ważne wydarzenie w życiu licealisty. Z nasza pomocą matura będzie bezstresowa. Oferujemy mnóstwo materiałów do matury, wyniki, praktyczne porady, a nawet przecieki maturalne.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z klockami Duplo »

  Sklep z klockami Duplo


  Bogata gama produktów to niebywale atrakcyjne zestawy klocków lego, przeznaczone dla niemal każdego. Poszczególne serie pozwolą Waszym dzieciom, np. odtworzyć tajemniczy świat Indiany Jonesa i gwiezdnych wojen, zainspirują budowanie wielkich miast, stworzenia świata piratów i wikingów. Promując dla nich serię klocki lego duplo, które uczą, rozwijają koordynację ruchową a także bawią. Klocki lego to niekończąca się radość i zabawa. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wesele Zakopane »

  Wesele Zakopane


  Czy udając się w podróż zawsze byłeś pewny, że wybór lokalizacji do wypoczynku był najlepszy z możliwych ? Właściwie do dzisiejszego dnia można by odczuć, że nigdy nie można mieć takiej pewności, gdyż niełatwo z dużą dokładnością przewidzieć co nas spotka po przyjeździe na docelowe miejsce. Istnieją jednak hotele Zakopane, które cechują się unikatowym klimatem, który odpowie każdemu gościowi. Obiekt ten zwie się Hotel TRIP i &oferuje swoim gościom wyśmienite warunki do wypoczynku i regeneracji sił, a także wyprawienia wesela lub szkolenia Zakopan. Hotel w Zakopanem to nie tylko noclegi, ale również SPA w górach, gdzie należy skorzystać z odnowy biologicznej. SPA w górach zaprasza osoby w każdym wieku na cudowne wakacje!

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nocleg w Poznaniu »

  Nocleg w Poznaniu


  Namawiamy do położonego na malowniczych terenach Poznania, obiektu Hotel Poznań. Nasz ośrodek to nie tylko konferencje i bankiety Poznań, ale dodatkowo mnóstwo uliczek i zakamarków Starego miasta do zwiedzania. Otoczony wieloma parkami, placami i skwerami hotel Poznań oferuje perfekcyjne warunki do odpoczynku. Hotel Andersia to świetna opcja dla turystów w każdym wieku - zarówno dzieciaków, jak i osób starszych. Przyjeżdżając do SPA Poznań z pewnością znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i wyjedziesz od nas bezsprzecznie pozytywnie nastrojony. Oferujemy wypoczynek, jakiego inne Hotele w Poznaniu mogą nam co najwyżej pozazdrościć. Hotel Andersia poznań - Zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała


  Niepubliczne Przedszkole Promyczek to miejsce, w którym każde Dziecko odkryje świat zabawy, radości i wiedzy. Naszą misją jest zapewnienie każdemu Dziecku wszechstronnego rozwoju i twórczego odkrywania świata. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielek, które pragną stworzyć wszystkim przedszkolakom warunki do szczęśliwego i prawidłowego rozwoju. Kolorowe sale, nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz przestronny plac zabaw, stymulują Dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do prawidłowego rozwoju.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Rybnik »

  Nauka jazdy Rybnik


  Ośrodek szkolenia kierowców funkcjonujący z powodzeniem od parunastu lat, aby prowadzić kursy na obszarze Rybnika. Nasi wszyscy instruktorzy szkoląc w sposób bezstresowy przygotowują do otrzymania prawa jazdy, podchodząc do każdego z kursantów w sposób indywidualny. Gwarantujemy kursantom możliwość zdobycia prawa jazdy poprzez profesjonalne szkolenie teoretyczne na rozmaitych kategoriach w dobrze wyposażonej sali wykładowej oraz efektywne szkolenie praktyczne.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Szkoła angielskiego


  Znalezienie zajęcia, które da pełne zadowolenie nie będzie łatwym tematem. Przeglądając propozycje od różnych pracodawców, trafić możemy na takie oczekiwania, o których wręcz by się nie śniło. Jednym z nich będzie bardzo dobra znajomość co najmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach będzie to warunek konieczny, z tego też powodu nauka języka angielskiego staje się podstawą. Tym językiem bowiem zaczyna się posługiwać najwięcej ludzi na całym świecie, stąd koniecznie należy znać go w stopniu komunikatywnym. Jest to oczywiście pewne minimum, gdyż przeważnie umiejętność ta musi być na jak najwyższym stopniu zaawansowania, by swobodnie móc rozmawiać z zagranicznymi współpracownikami czy kontrahentami. Z reguły nauka języka angielskiego przebiegać może w różny sposób. Część osób będzie się decydować na tradycyjny sposób, a więc chodzenie na zajęcia do językowych szkół lub branie korepetycji. Ci, którzy nie będą mieć czasu na tego typu kursy, będą stawiać na możliwości, które może im dać indywidualna nauka języka angielskiego w mieszkaniu. Do takiego nauczania jednak potrzeba sporej wytrwałości. Trzeba bowiem zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo tylko wtedy przyniesie to efekty

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe, szkolenia Kraków, kurs Kraków »

  Szkolenia biznesowe, szkolenia Kraków, kurs Kraków


  Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć swoją wiedzę na temat mechanizmów, które kierują światem biznesu, skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zapisz się na szkolenia biznesowe organizowane przez firmę AVENHANSEN. Jeśli chodzi o dobry kurs, Kraków to jedno z niewielu miast, gdzie kontakty biznesowe stoją na najwyższym poziomie. Chcesz być na bieżąco w świecie biznesu, skorzystaj ze szkolenia. Kraków to idealne miejsce, w którym możesz zacząć zdobywać wiedzę. Doświadczenie trenerów AVENHANSEN daje Ci pewność, że szkolenia, w których bierzesz udział to esencja profesjonalnej wiedzy i zawodowych umiejętności.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Przechowywanie dokumentów


  Tradycyjne sposoby archiwizowania dokumentów pełne są wad. Papierowe arkusze czasem bardzo trudno zlokalizować pośród całego stosu i rozmaitych innych papierowych elementów zalegających w przepastnych szafkach. Dokumenty trudno zorganizować tak, by znalezienie istotnych w danym momencie informacji nie [przynosiło|dawało|przysparzało} sporych problemów. Ponadto fakr, że składowanie i przechowywanie dokumentów generuje szereg problemów. Wymaga to w końcu dużej przestrzeni biurowej i ludzi którzy się tym zajmą, a to generuje kolejne|następne} koszty. Dlatego słusznym wyjściem jest archiwizacja tego co się da w wersji elektronicznej.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja »

  Dysleksja


  Ortograffiti to serwis internetowy napisany w szczególności dla nauczycieli i rodziców, pragnących pomóc własnym wychowankom w wyzbyciu się kłopotów związanych z dysleksją. Zawarte zostały w tym miejscu liczne opisy mówiące o dysleksji i sposobów walczenia z nią w każdym wieku życia. Zapoznasz się tutaj i sprawdzisz ćwiczenia na dysleksję. Wychowawcy mogą także znaleźć ciekawe ćwiczenia dla dzieci, a także gry i zabawy. Serwis nieustannie się rozwija, z tego względu warto do niego zaglądać jak najczęściej w celu uzyskania nowych informacji mówiących o dysleksji. Eksperci odpowiadają na napisane przez odwiedzających pytania, w związku z czym może to być idealna encyklopedia wiedzy.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europjeczyk Przedszkole Bielsko-Biała »

  Mały Europjeczyk Przedszkole Bielsko-Biała


  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i wzajemny szacunek. Chcemy ażeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.
  Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. W całości radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w praktykowanie czynności angażują całe ciało.
  W naszym przedszkolu sądzimy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i sprawność fizyczną. Różnorodność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i zdobywanie nowych sprawności.
  Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają połączenie z językiem angielskim przez cały dzień. Mając na uwadze dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny. W normalnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, wychowawczynie mówią do dzieci w języku angielskim.
  Przedszkole daje możliwość dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, dzięki czemu rozbudzają swoje zaciekawienie świata i ludzi. A wszystko przy znakomitej zabawie: dzieci poznają słowa i podstawowe zwroty w języku angielskim, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i pieśni.
  "Mały Europejczyk" ma znakomite warunki lokalowe. Słoneczne, kolorowe sale umeblowane są w kolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i materiałów dydaktycznych.
  W naszym przedszkolu anglojęzycznym cenimy prawa dzieci. Robota z dziećmi jest naszą pasją. Razem zabiegamy o to, ażeby w naszym przedszkolu była odczuwalna rodzinna aura .

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorodzice »

  Ekorodzice


  Ekologiczny styl życia powinien być powszechny wśród Polaków. Dlaczego tak nie jest? Co jest powodem że mimo wiedzy dalej nie segregujemy śmieci? Wprowadzono szereg profitów dla przykładnych obywateli, próbuje się również przymusu jak i szkoleń. Pewną odpowiedzią może być natura człowieka który z zasady jest leniwy. Dodatkowo w największych metropoliach które produkują najwięcej odpadów wysokie stawki czynszu nie zachęcają do kolejnych obciążeń. Każdy wychodzi z założenia płacę i wymagam.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LEKSYKA.PL - Słowniki internetowe »

  LEKSYKA.PL - Słowniki internetowe


  Hiszpański jest używany w różnych państwach świata np: Brazylia, Antyle Holenderskie, Filipiny, Maroko oraz we Włoszech. Co więcej, w naszym państwie zwiększa się liczba osób uczących się hiszpańskiego. Aby łatwo przetłumaczyć tekst, można użyć słownik hiszpańsko-polski na witrynie leksyka.pl. Posiada wielką bazę wyrazów standardowych ogólnych jak również specjalistycznych zagadnień które zostały przygotowane przez specjalistów w swych kategoriach. Dzięki temu zapewnione jest szybkie i wygodne tłumaczenie. Oprócz hiszpańskiego, na stronie leksyka.pl zobaczysz m.in słownik francusko-polski, słownik angielsko-polski, portugalsko-polski, słownik niemiecki a także słownik włosko-polski.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia


  Tematyka serwisu związana jest głównie - choć nie tylko - z branżą edukacyjną. Kandydaci na studia znajdą w nim aktualną ofertę kilkuset polskich uczelni, mogą zapoznać się z kierunkami i specjalnościami studiów, zdobyć informacje dotyczące opłat i możliwych do uzyskania stypendiów. Ci, którzy zamierzają łączyć naukę z pracą, znajdą na stronach serwisu informacje o adresowanych do studentach praktykach, stażach oraz ofertach pracy. Do serwisu dołączone jest forum, na którym użytkownicy mogą zamieszczać informacje związane ze studiami.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami studia Kraków »

  Zarządzanie projektami studia Kraków


  Jest to strona Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : zarządzanie produkcją, HR, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe, marketing internetowy Kraków. Na stronie tej można znaleźć wiadomości odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Angielski Wrocław


  Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych.Ponieważ szkoła językowa powstała z myślą o ludziach dorosłych, którzy nie zawsze mają czas na naukę w konwencjonalny sposób nauka każdego języka dostosowana jest do Państwa umiejętności, wymagań i możliwości czasowych. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs malarstwa »

  Kurs malarstwa


  Pracownia Rysunku i Malarstwa Artystyczny Pasaż oferuje lekcje przygotowujące do egzaminów na wydziały architektury jak i inne uczelnie związane ze sztuką, a także zajęcia dla hobbystów. Jeżeli pragniesz studiować architekturę lub inny pokrewny kierunek – nasz Kurs Rysunku i Malarstwa zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do egzaminów wstępnych. Program kursu jest złożony z zajęć praktycznych takich jak rysunek, malarstwo i teoretycznych: historia sztuki, geometria wykreślna. Nasze lekcje prowadzą wykwalifikowani architekci i plastycy z dodatkowym wykształceniem pedagogicznym. Zajęcia mają charakter indywidualny, dzięki czemu istnieje możliwość rozpoczęcia nauki nawet w trakcie trwania kursu. Jeśli rysunek i malarstwo jest po prostu Twoim hobby - mamy również coś dla Ciebie! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia hobbystyczne gdzie nauczą się rysować i malować.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska - szkolenia »

  Medycyna Chińska - szkolenia


  Strona zawiera kalendarz wydarzeń dotyczących medycyny chińskiej ( akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna TCM ) w Polsce. Ponadto przedstawia kursy, warsztaty, wykłady, szkolenia (podstawowe i zaawansowane) dotyczące medycyny chińskiej oraz krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław, szkoła językowa »

  Kursy językowe Wrocław, szkoła językowa


  Best to szkoła językowa we Wrocławiu oferująca najlepsze kursy językowe dla firm i osób indywidualnych. Nasza szkoła językowa to szkoła, która na pewno nauczy cię języka w stopniu zaawansowanym. W naszej szkole pracują najlepsi specjaliści na rynku. Oferujemy również tłumaczenia we Wrocławiu - specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Lublin »

  Szkoły językowe Lublin


  Szkoła języków obcych w Lublinie, dysponująca bogatym szesnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków na rożnych poziomach zaawansowania. Szkoła jest pierwszym, jedynym w Lublinie i regionie Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego. Szkoła przeprowadza kursy na najwyższym poziomie – przekonaj się sam.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: