Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

 • Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław »

  Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław


  Ruslan.pl zaprasza wszystkich na kursy językowe oraz korepetycje z dojazdem do domu lub firmy. Organizujemy zajęcia z następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Proponujemy również korepetycje ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących ( język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, wos) na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Wszystkie zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów.

  Serdecznie zapraszamy
  tel. 600 700 144
  http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław, szkoła językowa »

  Kursy językowe Wrocław, szkoła językowa


  Best to szkoła językowa we Wrocławiu oferująca najlepsze kursy językowe dla firm i osób indywidualnych. Nasza szkoła językowa to szkoła, która na pewno nauczy cię języka w stopniu zaawansowanym. W naszej szkole pracują najlepsi specjaliści na rynku. Oferujemy również tłumaczenia we Wrocławiu - specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Angielski Wrocław


  Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych.Ponieważ szkoła językowa powstała z myślą o ludziach dorosłych, którzy nie zawsze mają czas na naukę w konwencjonalny sposób nauka każdego języka dostosowana jest do Państwa umiejętności, wymagań i możliwości czasowych. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: