Kursy Podkategoria: Kursy

 • Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław »

  Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław


  Ruslan.pl zaprasza wszystkich na kursy językowe oraz korepetycje z dojazdem do domu lub firmy. Organizujemy zajęcia z następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Proponujemy również korepetycje ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących ( język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, wos) na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Wszystkie zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów.

  Serdecznie zapraszamy
  tel. 600 700 144
  http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Creator Kurs projektowania wnętrz »

  Creator Kurs projektowania wnętrz


  Jeśli jesteś zainteresowany projektowaniem wnętrz i chcesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu autorskich szkoleń, oraz rzetelnie przekazywanej wiedzy przez naszych wykładowców, serdecznie zapraszamy.
  Prowadzimy profesjonalne kursy w formie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych na których możesz sprawdzić i wprowadzić w życie nabytą wiedzę dzięki ciekawym i interaktywnym projektom.

  Więcej informacji odnośnie kursu projektowania wnętrz znajdziesz pod poniższym linkiem:
  http://creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-wnetrz

  Wystawiamy certyfikaty po zakończeniu kursu. Nasze zajęcia prowadzone są w największych miastach w Polsce tj. Warszawie, Krakowie, Gdyni, Białymstoku czy Wrocławiu.

  Więcej o naszych kursach znajdziesz tutaj: http://creator. net. pl/kursy

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Śpiewanie »

  Śpiewanie


  Witryna www.naturalvoiceperfection.com dostarcza wszelkich informacji z zakresu działalności Stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Można na tej stronie zapoznać się z aktualnościami jak również z historią Stowarzyszenia, poznać jakie w tej chwili planowane są warsztaty i jakie oczekiwania należy spełniać, aby wziąć w nich udział. Oprócz tego, nie brakuje informacji ogólnych, jak na przykład. dotyczących rozmaitych technik wokalnych oraz ilustracji z zakończonych już warsztatów. Aby prawidłowo zorientować się w zasadach działalności Stowarzyszenia, witryna www.naturalvoiceperfection.com chce wyjść naprzeciw każdemu użytkownikowi, publikując na niej konieczne informacje dotyczące swojej pracy, nauczycieli, uczniów i spotkań. Pozwala poznać dane personalne instruktorów śpiewu pochodzących z różnych miast i odnaleźć własnego mentora, niezależnie od miejsca.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii


  Prawo jazdy UK po polsku zrobisz dzięki fachowej firmie Croydon School. Nietuzinkowe doświadczenie i bardzo dobra efektywność w pierwszym terminie to główne zalety firmy ale nie jedyne. Nauka jazdy w Anglii nigdy nie była tak banalna i przyjemna przez sporą liczbę osób uznawana za zdecydowanie prostszą niż w Polsce. Możesz całkowicie zaufać naszym fachowcom i pokonać wspólnie z nami barierę jaką stanowi kurs na prawo jazdy w UK. Kluczowym profilem działalności jest oferowanie kursu i nauki na prawo jazdy, ale zajmujemy się również ubezpieczeniami wszelkich pojazdów samochodowych. Zobacz nasz portal zobacz wszystkie nasze usługi proponowane Polakom w UK.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Rybnik »

  Nauka jazdy Rybnik


  Ośrodek szkolenia kierowców funkcjonujący z powodzeniem od parunastu lat, aby prowadzić kursy na obszarze Rybnika. Nasi wszyscy instruktorzy szkoląc w sposób bezstresowy przygotowują do otrzymania prawa jazdy, podchodząc do każdego z kursantów w sposób indywidualny. Gwarantujemy kursantom możliwość zdobycia prawa jazdy poprzez profesjonalne szkolenie teoretyczne na rozmaitych kategoriach w dobrze wyposażonej sali wykładowej oraz efektywne szkolenie praktyczne.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: