Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Sztuka fotografii »

  Sztuka fotografii


  Fotografia, początki i rodzaje. Zamazany wizerunek, który został uznany za pierwszą na świecie fotografię wykonaną za pomocą urządzenia, które dzisiaj określamy mianem aparatu fotograficznego.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Sącz »

  Fotograf Sącz


  Fotograficy, których polecamy znają się na fotografii związku z skończonymi szkołami wyższymi, sporym doświadczeniem jak również pasją. Każdy fotograf z Nowego Sącza powinien ukazać się w naszym serwisie, aby Państwo mogli zatrudnić go do uwiecznienia swojej kluczowej uroczystości. Po prawej stronie wyświetlamy dane fotografów, którzy są warci polecenia w nawiązana współpraca z nimi to wspaniałe doświadczenie.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna


  Połączenie zamiłowania z pracą w naszym przypadku daje satysfakcję z wykonywanej pracy oraz przede wszystkim zadowolenie klientów. Fotografia ślubna w naszym wydaniu to połączenie wizji artystycznej z nowoczesnymi narzędziami obróbki graficznej. Zdjęcia plenerowe charakteryzują się dużą różnorodnością oraz indywidualnością. Doświadczenie jakie mamy pozwala nam w pełni realizować oczekiwania naszych klientów. Na stronie internetowej można zapoznać się z naszą twórczością. Zdjęcia ślubne pogrupowane są tematycznie co pozwala zwrócić uwagę na charakterystyczne elementy w tym wyjątkowym dniu jakim jest dzień ślubu. Działamy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, możemy na Państwa życzenie dojechać w każdy zakątek kraju.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne Warszawa »

  Studio fotograficzne Warszawa


  Studio Magazyn to studio trudniące się produkcją fotograficzną i położone w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy. Pracownicy firmy to energiczni, kochający fotografię ludzie, którzy równocześnie znają się świetnie na realizowanym rzemiośle. W ofercie można wyszukać wiele punktów, do których należy zaliczyć m.in. wynajem studia i narzędzi fotograficznych, możliwość organizacji seminariów, produkcję filmów reklamowych. Sala ma dużą przestrzeń, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów, a bezpłatny parking to kolejny pozytyw działającej tutaj firmy. Koszty wynajmu przedstawione są dokładnie na stronie Internetowej.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Warszawa, fotograf na ślub »

  Fotografia ślubna Warszawa, fotograf na ślub


  Marcin Piasecki to doświadczony fotograf, który zajmuje się fotografią ślubną od ładnych kilku lat. Oferuje wspaniała fotografię ślubną w plenerze i w studio. Moje doświadczenie pozwala na uzyskanie wspaniałych zdjęć ślubnych w Warszawie. Każda fotka utrwala na wieki te niezapomniane chwile. Jeśli organizujesz wesele w Warszawie, to koniecznie musisz zobaczyć moje zdjęcia, a przekonasz się, że warto mnie zatrudnić.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia »

  Zdjęcia


  Wszystkie osoby parające się fotografowaniem nie tylko profesjonalnie, ale także tylko jako hobby, zachęcamy do odwiedzenia nowego portalu fotograficznego Morephotos.pl. Na tym portalu znajdziesz wiele ciekawych i inspirujących artykułów oraz fotek z najróżniejszych kategorii np. zdjęcia koni, zdjęcia dzieci oraz śmieszne zdjęcia.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf wrocław »

  Fotograf wrocław


  Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Masterfilm, gdzie znajduje się oferta filmowania i fotografii imprez biznesowych, ślubów i prywatnych wydarzeń. Witryna zawiera rozdział usług, według klienta biznesowego i indywidualnego. Drukujemy profesjonalne i eleganckie albumy zdjęciowe oraz materiały dokumentalne, reportażowe i teledyski. Witryna zawiera dział klientów, z którymi współpracowaliśmy, portfolio naszych dotychczasowych dokonań i kontakt do działu obsługi klienta.
  Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, jednak terenem działania jest dla nas cała Polska. Jeśli interesuje cię nasza oferta, lub masz pytania – przedzwoń i daj nam znać.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Nowy Sącz - nsacz.eu »

  Praca Nowy Sącz - nsacz.eu


  Portal ogłoszeniowy umożliwiający w prosty sposób zamieszczenie ogłoszeń z rejonu Nowego Sącza i okolic. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i w dodatku zarejestrowany nie ponosi żadnych opłat za zamieszczenie swoich ogłoszeń. Istnieje możliwość dodania ogłoszenia do serwisu jako wyróżnionego za pomocą sms. Wszystkie oferty posegregowane według kategorii: sprzedam, kupię, usługi, praca Nowy Sącz i inne. Jeżeli dodatkowo dodane ogłoszenie jest ciekawe ale i odpowiednio sformułowane to jesteśmy przekonani i gwarantujemy, że zaraz po jego dodaniu na naszym portalu wzrośnie zainteresowanie danym produktem czy usługą. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń jak również życzymy owocnych poszukiwań.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Toruń »

  Fotograf Toruń


  Fachowy fotograf realizujący różnorakie zdjęcia ślubne, wesel, imprez okolicznościowych. Działa na profesjonalnym sprzęcie z wykorzystaniem różnych technik cyfrowych, co pozwala na wykonanie wysokiej jakości zdjęć. W jego fotografiach stara się zamieścić jakąś głębszą myśl. Jego oferta skierowana jest do wymagających klientów ceniących jakość realizowanych usług fotograficznych. Zdobyte doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala mu zaspokoić wymagających klientów.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • FLAMING FILM »

  FLAMING FILM


  FLAMING FILM to piękny film i artystyczna fotografia. Jesteśmy młodą grupą ludzi o wspólnych zainteresowaniach, wykształceniu z zakresu fotografii i filmu.Już od 10 lat działamy w branży fotograficznej i filmowej.W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie pozycje jak:
  - przekazy na żywo,
  - produkcja filmów dokumentalnych,
  - produkcja filmów reklamowych,
  - filmowanie ślubów,
  - filmowanie wesel,
  - filmowanie szkoleń,
  - filmowanie konferencji
  - filmowanie studniówek
  - przegrywanie kaset VHS na DVD
  - teletransmisje
  - wideofilmowanie

  Niejednokrotnie spotkaliśmy się z podziękowaniami z Państwa strony za poświęcenie, kreatywność oraz nieszablonowe materiały. Ukończyliśmy studia filmowe, fotograficzne i wdrażamy poznane techniki oraz nowinki technologiczne tak, aby materiały były ponadczasowe. Nasza praca opiera się na zaufaniu, wspólnym podejmowaniu decyzji oraz pięknym i wiernym pokazaniu świata okiem obiektywu. Utwierdzani, że nasze materiały są wyjątkowe, nieustannie szkolimy się podnosząc swoje kwalifikacje, aby Państwa zadowolić.Zapraszamy do współpracy.DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.www.flamingfilm.com tel 504-020-615 .

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: