Ludzie i prawo Kategoria: Ludzie i prawo

Ludzie i prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Odszkodowania Sprawy rodzinne Banki »

  Odszkodowania Sprawy rodzinne Banki


  Odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za błąd medyczny czy odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym to jedne z głównych dziedzin spraw cywilnych, którymi zajmuje się Kancelaria Adwokacka mecenasa Roberta Ofiara.

  Więcej o odszkodowaniach: https://robertofiara. pl/odszkodowania/

  Już od 2008 roku ta Kancelaria Adwokacka pomaga osobom poszkodowanym oraz ich rodzinom w uzyskaniu należnych świadczeń, które przysługują im na skutek przykrych wydarzeń w ich życiu.
  https://robertofiara. pl/roszczenia-smierc-osoby-najblizszej/

  Pomoc Kancelarii Adwokackiej w uzyskaniu odszkodowania, czy też zadośćuczynienia polega na szerokim wsparciu. Zespół Prawników wspiera klientów na etapie: analizy sprawy, szacowania możliwości uzyskania świadczeń, doradztwa w zakresie procedur, przygotowywania pism oraz reprezentacji przed sądami.

  Adwokat Robert Ofiara w Warszawie prowadzi swą kancelarię. Siedziby mieściły się przy ul: Chmielnej, Koszykowej, a dziś klienci przyjmowani są w zabytkowej kamienicy przy Al. Jerozolimskich 47 – w centrum Warszawy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, np. kiedy osoba poszkodowana jest w ciężkim stanie, istnieje możliwość zorganizowania spotkania z Prawnikami, w miejscu dogodnym dla klienta. Zespół kancelarii adwokata Roberta Ofiara prowadzi sprawy z terenu całej Polski.

  Kancelaria adwokata Roberta Ofiara posiada w swej ofercie również sprawy rodzinne i jest jedną z wiodących kancelarii na rynku w tym zakresie. Sprawy o rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem, konwencja haska, spadek – to główne dziedziny, w jakich Kancelaria wspiera klientów.
  Od niedawna Kancelaria wprowadziła również obsługę spraw dotyczących roszczeń kredytowych (spread walutowy, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, libor).
  https://robertofiara. pl/roszczenia-kredytowe/

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Białe Karty Nocy Czarnej »

  Białe Karty Nocy Czarnej


  Autorska skarbnica twórczości literackiej, w której zdeponowano bezcenne, niematerialne kosztowności: opisy snów, poezję i prozę. Pozwól pochłonąć się nocy i czytaj do woli.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inspiracje ślubne »

  Inspiracje ślubne


  Nie masz pomysłu jak przygotować swój własny ślub i wesele, aby wszystko było idealne? Nie musisz się o nic martwić, bo masz nas! Na naszej stronie znajdziesz wszystkie porady dotyczące ślubnych kreacji, fryzur, makijaży, a także wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące całego wesela. Ten dzień zdarza się tylko raz w życiu, a więc musisz zadbać o to by był on najpiękniejszy. Znajdziesz tu wszelkie inspiracje ślubne i weselne, a także wszystkie inne szczegóły, które sprawią, że ten dzień będzie najpiękniejszy!

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Głogów »

  Kancelaria Głogów


  Serwis internetowy Adwokat Głogów zawiera dane o działalności zawodowej adwokata. Na poszczególnych stronach przedstawione zostały wybrane obszary aktywności zawodowej, takie na przykład jak: sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące ochrony dóbr osobistych czy też sprawy administracyjne. Na oddzielnej podstronie omówiona została obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Dla większej czytelności informacji zamieszczonych na stronie Kancelaria Głogów, informacje o rodzaju świadczonej pomocy prawnej zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Jedną z nich jest podkategoria: osoby fizyczne, drugą zaś - podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 31 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Odszkodowania


  Nihil Obstat to firma zajmująca się pomocą osobom prawnym w obrębie windykacji, służebności przesyłu, odszkodowań po wypadkach, nieruchomości, oraz w sytuacjach związanych ze sprawami pieniężnymi. Niezwykle dogodny dla klienta jest system zapłaty – przed pomyślnym końcem klient nie jest zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat, z wyjątkiem niewielkiej opłaty wstępnej. Nihil Obstat zatrudnia ponad 160 specjalistów z Polski i krajów Unii Europejskiej, którzy są w stanie podjąć się najbardziej wymagających przypadków karnych.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Łódź »

  Rozwody Łódź


  Kancelaria adwokacka Marcina Krupińskiego, to przedsiębiorstwo zapewniające swoim interesantom usługi prawnicze o bardzo wysokim standardzie. Główny lokal firmy znajduje się w mieście Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Przedstawiciele kancelarii Krupiński zajmują się między innymi tworzeniem umów dla firm, czy pracowników, także weryfikują i opiniują kontrakty które ich klienci mają zamiar zawiązać. Wśród ich kompetencji leży również reprezentowanie swoich klientów w trakcie handlowych rozmów. W razie zaistnienia takiego zapotrzebowania, kancelaria zajmie się także ściąganiem należności od nierzetelnych współpracowników, czy tworzeniem pism procesowych. Przedstawiciele kancelarii udzielą porad z zakresu różnych rodzajów prawa.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności Kraków »

  Windykacja należności Kraków


  Oferujemy kompetentną obsługę prawną oraz reprezentujemy przed sądem firmy oraz osoby fizyczne. Podstawowym terenem działania Kancelarii jest Kraków. Kancelaria świadczy swe usługi także poza jego granicami, w tym na terenie Warszawy oraz województw śląskiego i małopolskiego. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz handlowym. W dodatku porady prawne udzielamy w sprawach prawa pracy, rodzinnego a również prawa medycznego. Zajmujemy się także windykacją należności. Oferujemy wybór świadczenia stałej jak i jednorazowej obsługi prawnej.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spa Warszawa, mezoterapia bezigłowa Warszawa - Pleasure Spa »

  Spa Warszawa, mezoterapia bezigłowa Warszawa - Pleasure Spa


  Jeżeli w codziennym biegu pragniecie odnaleźć relaks i równowagę bez potrzeby wyjazdu poza miasto, to zajrzyj do naszego Spa w Warszawie. Nasz ośrodek Spa to prawdziwa oaza spokoju, w której każdy ma możliwość rozpieścić swoje ciało i zmysły jak również poddać się innowacyjnym zabiegom pielęgnacyjno-upiększającym. W Pleasure Spa odzyskacie dobrą kondycję i przeżyjecie niezwykłe chwile zmysłowego relaksu. Oferujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet oraz mężczyzn. Wykonujemy zróżnicowane masaże od klasycznego, poprzez gorącymi kamieniami, tajski na drenażu limfatycznym kończąc. Wśród zabiegów kosmetycznych znajdziecie manicure Warszawa, usługi fryzjerskie, mezoterapia bezigłowa Warszawa, makijaż oraz peelingi do twarzy i ciała. Pobyt w naszym Spa bez wątpienia będzie fantastycznym podarunkiem dla Was i Waszych bliskich.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie - profesjonalna pomoc prawna ul. Puławska 12 lok. 14 Warszawa »

  Kancelarie adwokackie - profesjonalna pomoc prawna ul. Puławska 12 lok. 14 Warszawa


  Moja kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym. Kancelaria adwokacka w Warszawie gwarantuje profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, jak również obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje także pomoc osobom, które zostały pokrzywdzone w postępowaniu karnym. Moja kancelaria adwokacka specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w takich sprawach, jak m. in. zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, dziedziczenie testamentowe, podział majątku wspólnego, rozwód i separacja, dochodzenie należności i odszkodowania.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedłużanie włosów, clip in - Hairservice »

  Przedłużanie włosów, clip in - Hairservice


  Nie zawsze natura hojnie obdarowuje kobiety włosami, o jakich fantazjują. Przedłużanie włosów to szybka technika do ucieleśnienia marzeń o ładnych i długich włosach szybko i bez wysiłku. Naszym Klientom dajemy wysokiej klasy artykuły fryzjerskie, cieszące się prestiżem na rynkach światowych. Proponujemy doczepiane włosy naturalne oraz syntetyczne, a także pasemka z keratynową łuską. Proponowane w naszej kolekcji włosy Clip In oraz doczepiane włosy Jumbo Braid zaspokoją wymagania nawet wybrednej Klientki. Sprzedawane w naszym sklepie włosy naturalne i syntetyczne to gwarancja wyglądu. Przedłużanie włosów do tej pory nigdy nie było tak proste.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Ciąża


  Internet aktualnie stanowi najpotężniejsze źródło informacji faktycznie na każdy temat. Niepohamowany wzrost tej globalnej sieci uczynił, że nawet najwybitniej kompetentna wiedza osiągalna jest za jej pośrednictwem dla przeciętnych ludzi. Drobnym problemem może być ewentualnie odnalezienie tych treści. Przede wszystkim może sie to przydarzyć nieobeznanym z internetem użytkownikom. Przykładem niech będzie nad wyraz specyficzny temat ciąży. Oprócz informacji encyklopedycznej, dużo bardziej znacząca w życiu jest ta oparta o doświadczenia innych. Właśnie takowe dane dostępne są na naszym portalu.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenie ślubne »

  Zaproszenie ślubne


  Przepiękne zaproszenia ślubne i akcesoria weselne ma w ofercie internetowy sklep slub.info.pl. Mamy w ofercie najbogatszy wybór zaproszeń ślubnych z możliwością nadruku oraz personalizacji, dzięki temu każde ślubne zaproszenie będzie niezapomniane. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy gotowe wzory nadruków zaproszeń dzięki temu zamówienie odpowiedniego ślubnego zaproszenia trwa dosłownie kilka chwil. We Wrocławiu możliwy jest także odbiór osobisty zaproszenia, dla pozostałych osób oferujemy tanią wysyłkę.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tusk »

  Tusk


  Osoby pragnące sięgnąć po wiarygodne informacje na temat działań podejmowanych przez Platformę Obywatelską, serdecznie zapraszamy na łamy portalu Platforma.org, będącego formalną witryną internetową PO. W serwisie znaleźć można niezbędne informacje {na temat ugrupowania i polityków, działających w rządzie. Ważne miejsce w portalu zajmuje zakładka dotycząca najważniejszych osób z zgrupowania. Główną postacią, której biografia jest tu szeroko opisana jest premier Donald Tusk. Newsy mówiące o poczynaniach partii znajdują się w podstronie mówiącej o aktualnościach. Na stronie opublikowane zostały również fakty dotyczące parlamentu oraz Instytutu Obywatelskiego. Na stronie jest także forum dyskusyjne, w którym użytkownicy mogą pozostawić swoje opinie dotyczące polityków z Platformy, projektów ustaw bądź innych planów partii.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk »

  Radca prawny Gdańsk


  Sprawdzony prawnik z Gdańska. Wejdź i przeczytaj w tej sekundzie praktyczną witrynę www zrobioną dla siedziby naszej kancelarii prawniczej połączonej z doradcą prawnym. Oboje wykonujemy profesjonalne usługi adwokackie, doradcze i adwokackie na obszarze całego Gdańska. Nasze kompleksowe podejście pozwala nam na to że, możemy zaproponować wszelkim naszym partnerom biznesowym cały wachlarz usług doradczych, których przydatność jest na wysokim poziomie. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami i umów wizytę. Zapraszamy - radca prawny i adwokat z Gdańska.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka Rzeszów »

  Informatyka Rzeszów


  Firmy informatyczne z Rzeszowa, Podkarpacie tworzące Informatykę Podkarpacką zapraszają na stronę stowarzyszenia. Znajduje się tutaj wiele informacji o samym stowarzyszeniu, jak również o firmach wchodzących w jego skład. Firmy it je tworzące, terminy konferencji informatycznych, aktualności z życia stowarzyszenia. Informatyka Podkarpacka została założona w roku 2006 podczas zebrania w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Krótki po nim, stowarzyszenie zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym. Przez 4 lata działalności staramy się działać na rzecz rozwoju branży informatycznej na terenie Rzeszowa i całego Podkarpacia.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Religia »

  Religia


  Deon.pl - to portal katolicki nie tylko dla ludzi wierzących. Bóg, religia i kościół to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony obiektywnym portalem informacyjnym prezentującym bieżące wiadomości ze świata. Z drugiej zaś strony jest serwisem społecznościowym łączącym ludzi dla których wiara, duchowość i życie wewnętrzne nie są bez znaczenia. Deon.pl dużo uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W portalu podejmowane są trudne tematy takie jakie walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła II oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma katolickie. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele »

  Zespół na wesele


  Poszukujecie Państwo zespołu na swoje wesele? Koniecznie odwiedźcie nasza stronę internetową .Znajduje się tam na sza oferta dotyczącą oprawy muzycznej imprez, nagrania audio i video, referencje osób które skorzystały już z naszych usług. Gramy w całym kraju.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PO na wiejskiej »

  PO na wiejskiej


  Portal polityków Platformy Obywatelskiej pracujących w sejmie i senacie. W serwisie swoje profile mają posłowie i senatorowie. Jest to również centrum informacji na temat władz Platformy Obywatelskiej, komisji sejmowych i senackich, uchwał sejmowych zgłaszanych przez polityków tej partii. Ponadto na stronie można znaleźć szereg dokumentów związanych z działalnością Platformy Obywatelskiej oraz rządu. Aktualności zza kulis senatu oraz najświeższe informacje o przedsięwzięciach senatorów. Aktualne informacje o wydarzeniach związanych z działalnością polityków Platformy Obywatelskiej, galerie zdjęć z wieców.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Toast weselny »

  Toast weselny


  Jeżeli zostałeś wybrany na świadka weselnego, to Twoją główną rolą na weselu będzie wygłaszanie toastów ślubnych. Wiemy, że nie jest łatwo wygłosić ciekawe i/lub śmieszne przemówienie ślubne, zwłaszcza, jeżeli nie mamy zdolności do występów publicznych.
  Nasz blog przygotował kilka poważnych oraz kilka wesołych toastów ślubnych, którymi możesz się wzorować układając swój toast ślubny.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Policja »

  Policja


  Policyjni.pl - duża dawka adrenaliny tylko dla prawdziwych mężczyzn o mocnych nerwach. Porwania, morderstwa, narkotyki i wypadki opisane dokładnie od strony policyjnej. Sprawdź jak policja walczy z przestępczością, jakich metod używa i czy są one skuteczne.
  Policja wbrew opiniom to nie półgłówki, które do niczego są niepotrzebne.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Ludzie i prawo

Ludzie i prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: