Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Kancelarie adwokackie - profesjonalna pomoc prawna ul. Puławska 12 lok. 14 Warszawa »

  Kancelarie adwokackie - profesjonalna pomoc prawna ul. Puławska 12 lok. 14 Warszawa


  Moja kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym. Kancelaria adwokacka w Warszawie gwarantuje profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, jak również obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje także pomoc osobom, które zostały pokrzywdzone w postępowaniu karnym. Moja kancelaria adwokacka specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w takich sprawach, jak m. in. zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, dziedziczenie testamentowe, podział majątku wspólnego, rozwód i separacja, dochodzenie należności i odszkodowania.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności Kraków »

  Windykacja należności Kraków


  Oferujemy kompetentną obsługę prawną oraz reprezentujemy przed sądem firmy oraz osoby fizyczne. Podstawowym terenem działania Kancelarii jest Kraków. Kancelaria świadczy swe usługi także poza jego granicami, w tym na terenie Warszawy oraz województw śląskiego i małopolskiego. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz handlowym. W dodatku porady prawne udzielamy w sprawach prawa pracy, rodzinnego a również prawa medycznego. Zajmujemy się także windykacją należności. Oferujemy wybór świadczenia stałej jak i jednorazowej obsługi prawnej.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Łódź »

  Rozwody Łódź


  Kancelaria adwokacka Marcina Krupińskiego, to przedsiębiorstwo zapewniające swoim interesantom usługi prawnicze o bardzo wysokim standardzie. Główny lokal firmy znajduje się w mieście Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Przedstawiciele kancelarii Krupiński zajmują się między innymi tworzeniem umów dla firm, czy pracowników, także weryfikują i opiniują kontrakty które ich klienci mają zamiar zawiązać. Wśród ich kompetencji leży również reprezentowanie swoich klientów w trakcie handlowych rozmów. W razie zaistnienia takiego zapotrzebowania, kancelaria zajmie się także ściąganiem należności od nierzetelnych współpracowników, czy tworzeniem pism procesowych. Przedstawiciele kancelarii udzielą porad z zakresu różnych rodzajów prawa.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Głogów »

  Kancelaria Głogów


  Serwis internetowy Adwokat Głogów zawiera dane o działalności zawodowej adwokata. Na poszczególnych stronach przedstawione zostały wybrane obszary aktywności zawodowej, takie na przykład jak: sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące ochrony dóbr osobistych czy też sprawy administracyjne. Na oddzielnej podstronie omówiona została obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Dla większej czytelności informacji zamieszczonych na stronie Kancelaria Głogów, informacje o rodzaju świadczonej pomocy prawnej zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Jedną z nich jest podkategoria: osoby fizyczne, drugą zaś - podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 31 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk »

  Radca prawny Gdańsk


  Sprawdzony prawnik z Gdańska. Wejdź i przeczytaj w tej sekundzie praktyczną witrynę www zrobioną dla siedziby naszej kancelarii prawniczej połączonej z doradcą prawnym. Oboje wykonujemy profesjonalne usługi adwokackie, doradcze i adwokackie na obszarze całego Gdańska. Nasze kompleksowe podejście pozwala nam na to że, możemy zaproponować wszelkim naszym partnerom biznesowym cały wachlarz usług doradczych, których przydatność jest na wysokim poziomie. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami i umów wizytę. Zapraszamy - radca prawny i adwokat z Gdańska.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Sprawy rodzinne Banki »

  Odszkodowania Sprawy rodzinne Banki


  Odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za błąd medyczny czy odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym to jedne z głównych dziedzin spraw cywilnych, którymi zajmuje się Kancelaria Adwokacka mecenasa Roberta Ofiara.

  Więcej o odszkodowaniach: https://robertofiara. pl/odszkodowania/

  Już od 2008 roku ta Kancelaria Adwokacka pomaga osobom poszkodowanym oraz ich rodzinom w uzyskaniu należnych świadczeń, które przysługują im na skutek przykrych wydarzeń w ich życiu.
  https://robertofiara. pl/roszczenia-smierc-osoby-najblizszej/

  Pomoc Kancelarii Adwokackiej w uzyskaniu odszkodowania, czy też zadośćuczynienia polega na szerokim wsparciu. Zespół Prawników wspiera klientów na etapie: analizy sprawy, szacowania możliwości uzyskania świadczeń, doradztwa w zakresie procedur, przygotowywania pism oraz reprezentacji przed sądami.

  Adwokat Robert Ofiara w Warszawie prowadzi swą kancelarię. Siedziby mieściły się przy ul: Chmielnej, Koszykowej, a dziś klienci przyjmowani są w zabytkowej kamienicy przy Al. Jerozolimskich 47 – w centrum Warszawy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, np. kiedy osoba poszkodowana jest w ciężkim stanie, istnieje możliwość zorganizowania spotkania z Prawnikami, w miejscu dogodnym dla klienta. Zespół kancelarii adwokata Roberta Ofiara prowadzi sprawy z terenu całej Polski.

  Kancelaria adwokata Roberta Ofiara posiada w swej ofercie również sprawy rodzinne i jest jedną z wiodących kancelarii na rynku w tym zakresie. Sprawy o rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem, konwencja haska, spadek – to główne dziedziny, w jakich Kancelaria wspiera klientów.
  Od niedawna Kancelaria wprowadziła również obsługę spraw dotyczących roszczeń kredytowych (spread walutowy, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, libor).
  https://robertofiara. pl/roszczenia-kredytowe/

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: