Części samochodowe Podkategoria: Części samochodowe

 • Łącznik kabiny »

  Łącznik kabiny


  Stomilex sp. z o.o. proponuje wyszukane rozwiązania gumowe które znamionują się wysoką jakością a także trwałością.Wytwarzamy między innymi artykuły gumowe a także gumowo-metalowe, mieszanki gumowe, usługi testowanie zawiesin i wyrobów skończonych, usługę tłoczenia konfekcji oraz projektowania zawiesin kauczukowych.Nasze towary znalazły zastosowanie w branży komunikacyjnej w USA gdzie sporządzamy elementy gumowo-metalowe i zespoły podzespołów funkcjonujących jako forma resorów w układzie hakowym kojarzenia pojedyńczychwagonów lub lokomotyw.W spisie wyrabianych artykułów znajdziemy rurki gumowe, artykuły dla samochodowej, odbojniki i resory gumowe i również wszelakiego wariantu uszczelnienia gumowe.Oferujemy usługę wytwarzaniakompozycji z gumyoraz produktów gumowych opierając się na standardowych kauczuków takich jak na przykład SBR, NR, NBR, EPDMi CR. Przyrzżdzone produkty mogą zostać także stworzone z wykorzystaniem kauczuku akrylowego a również flouorowego.Realizujemy profesjonalne badanie mieszanin kauczukowych a także wyrobów gumowych na życzenie klientów oferując ciekawe ceny.Mamy profesjonalne urządzenia a także urządzeniami do skonstruowania wszelkich projektów zleceniodawy. Spełniamy restrykcje ISO 9001:2009.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wtryski regeneracja »

  Wtryski regeneracja


  Regeneracja wtrysków to nasza pasja.Jesteśmy jednym z pierwszych zakładów w Polsce zajmującym się naprawą, regeneracją wtrysków Common Rail.Realizujemy zamówienia z każdej części Polski przede wszystkim wysyłko i to nas wyróżnia na tle innych firm.Jesteśmy obecnie na etapie wdrażania 3 fazy naprawy wtrysków polegającej na wymianie gniazd wtryskiwaczy.Oznacza to, że będziemy mogli zregenerować dokładnie każdy wtryskiwacz.Wtryski Bosch i wtryski delphi to szczególne dla nas wyzwanie ponieważ technologia naprawy regeneracji tych wtryskiwaczy wymaga dużego doświadczenia i specjalistycznego sprzętu producentów wtrysków takich jak bosch delphi denso czy siemens.Zapraszamy do współpracy regeneracji wtrysków firmy warsztaty samochodowe i indywidualnych odbiorców.Więcej na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Duda-Cars Mercedes-Benz Dealer »

  Duda-Cars Mercedes-Benz Dealer


  Salon mercedesa Duda Cars w Poznaniu poleca świetne samochody sportowe nowe i używane. W ofercie salonu z Poznania jest szybki i niezawodny mercedes klasy cls (shooting brake). Jeśli lubisz być pierwszy na drodze kup mercedesa klasy gla (SUV). Jest to bardzo funkcjonalne auto, które osiąga na drodze rewelacyjne prędkości. Z samochodów sportowych warto zainteresować się też mercedesem klasy b (sports tourer) z salonu z Poznania. Jest to bardzo praktyczny i porywający samochód, który na pewno spełni oczekiwania klienta. Zainteresuj się mercedesem klasy sl z salonu z Poznania. Jest to nowej generacji roadster, który wyróżnia się wśród aut sportowych niebywałą estetyką.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Części samochodowe

Części samochodowe - nowa strona:

Adres: