Top 20 najpopularniejszych stron w katalogu:

 • Forum Alfa Romeo »

  Forum klubu Alfa Romeo, który skupia miłośników oraz posiadaczy samochodów tejże marki. Powstało, by odwiedzający mogli pogłębiać swoją wiedzę oraz wymieniać poglądy na temat marki Alfa Romeo. Na naszym forum odnajdziesz pomoc techniczną oraz przyjaciół.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie solarne alternatywą dla źródeł konwencjonalnych »

  Montując w domu instalacje solarne możesz odczuć zdecydowaną różnicę w twoich rachunkach. Pomijając aspekt oszczędności należy zwrócić uwagę na sprawę ekologii. Cena kolektorów słonecznych jest bardzo różna. Nie warto jednak kierować się wyłącznie kryterium najniższej ceny. Liczy się tu zarówno technologia wykonania, jak i parametry: sprawność optyczna i współczynnki strat. Nie bez znaczenia jest również okres gwarancji.

  Na rynku dostępne są kompletne zestawy solarne. Zazwyczaj w skład zestawu wchodzą kolektory, zbiornik solarny, płyn solarny, automatyka sterująca i zestawy przyłączeniowe. Porównując ceny zestawów warto porównac także jego skład.

  Energia odnawialna to przyszłość. Kolektory słoneczne to znakomita alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania. Ważny jest wybór producenta kolektorów, tak, aby zakupiony produkt spełniał oczekiwania nabywcy. Gwarancja dla kolektora słonecznego to nie tylko bezpośredni czas opieki nad produktem ze strony producenta, ale również inne czynniki, na które należałoby zwrócić uwagę. Podstawowym poświadczeniem dla jakości kolektora jest potwierdzenie zgodności z wymaganiami normy PN-EN 12975-1 „Słoneczne systemy grzewcze i ich elementy -- Kolektory słoneczne -- Część 1: Wymagania ogólne”. W praktyce oznacza to obecnie, że kolektor słoneczny powinien posiadać certyfikat Solar Keymark, który opiera się o zastosowanie ww. normy.

  Wyróżnić można dwa typy kolektorów słonecznych: kolektory płaskie oraz kolektory próżniowe. W polskim klimacie zdecydowanie lepiej sprawdzają się kolektory płaskie. Zimą śnieg przysłania powierzchnię absorbera, wskutek czego kolektor nie pracuje. Kolektor płaski można "odśnieżyć" odwracając obieg i podgrzewając kolektor. W przypadku kolektorów próżniowych nie ma takiej sposobności.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Gryfice, Trzebiatów. »

  Informujemy zainteresowanych sprzedażą nieruchomości o powstaniu nowego oddziału firmy w Gryficach w okolicy Sądu Rejonowego. Agencja ta odpowiedzialna jest za pozyskiwanie ofert z całego powiatu gryfickiego a w szczególności z kategorii domy w Gryficach oraz Trzebiatowie. Dla wygody klientów prowadzimy doradztwo kredytowe z największa tego typu firma w Polsce. Podstawowym segmentem firmy są ogłoszenia pasa nadmorskiego - domy, apartamenty oraz działki nad morzem. Jesteśmy liderem spośród biur nieruchomości z terenu zachodniopomorskiego. Przyjdź i przekonaj się jak łatwo dzięki fachowej współpracy staniesz się właścicielem swojego wymarzonego domy czy mieszkania w powiecie gryfickim. Biura w Kamieniu Pomorskim oraz Gryficach zapraszają.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC w Liberty Direct »

  Zakupując samochód na samym początku należy bezwzględnie zastanowić się nad jego ubezpieczeniem. Ze swojej strony sugerujemy Państwu najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne gwarantujące wszelkie niezbędne wygody. Na stronie znaleźć można również kalkulator ubezpieczeniowy OC do określenia wysokości składki ubezpieczeniowej. Ubezpieczenia komunikacyjne są wielce ważne dla posiadaczy aut, w takim razie wszystkich zachęcamy do wejścia pod powyższy link. Oferujemy praktyczne korzystanie z witryny i przydatne artykuły odnośnie tematyki ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław »

  Ruslan.pl zaprasza wszystkich na kursy językowe oraz korepetycje z dojazdem do domu lub firmy. Organizujemy zajęcia z następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Proponujemy również korepetycje ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących ( język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, wos) na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Wszystkie zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów.

  Serdecznie zapraszamy
  tel. 600 700 144
  http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja celna Nowy Sącz »

  Agencja Celna stworzona przez Józefa Gwiżdża oferuje zgłoszenia celne import oraz eksport, wypełnianie dokumentów celnych i akcyzowych jak i skarbowych na samochody, wypełnianie wszystkich dokumentów celnych i przewozowych np. TIR, CMR jak również występujemy w imieniu podmiotów gospodarczych, osób fizycznych przed Urzędem Celnym na mocy upoważnienia. Właściciel Agencji jest związany z cłem od 50 lat.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Warszawa »

  Powyższa witryna internetowa to idealny serwis dla uczniów i maturzystów. Jeśli niedługo zdajesz maturę lub szukasz studiów dla siebie, zajrzyj tutaj już dzisiaj. Popularne i cenione kierunki jak również najlepsze uczelnie czekają na Ciebie. W chwili wolnego czasu możesz zapoznać się z interesującymi artykułami. Dowiesz się, co warto studiować, by mieć pracę i jak inwestować w siebie. Mało tego, użytkownicy mogą polubić portal na facebooku, aby na bieżąco śledzić aktualne informacje. Prezentowana witryna da możliwość maturzyście podjąć właściwe decyzje co do dalszego kształcenia. Nie dokonuj nieprzemyślanych wyborów. Na stronie prezentowane są między innymi Studia Gdańsk czy Uczelnie Białystok. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Efect - niezależny doradca finansowy »

  Każda firma, jaka ma pomagać nam w zarządzaniu naszym portfelem powinna być niezależna. Doradztwo Efect, w przeciwieństwie do wielu innych uczestników rynku consumer finance, jest całkowicie niepowiązany kapitałowo, ani osobowo, z jakąkolwiek inną instytucją finansową. Dzięki tem Efect poleca swoim klientom te produkty, które są dobre dla nich, nie dla kapitałodawcy firmy. Wszystko to prowadzi do tego, że Efect jest firmą, która bardzo dobrze obsługuje swoich klientówdoradztwo-kredytowe.com.pl

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania it »

  Firma ATM Systemy Informatyczne świadczy usługi cloud services, outsourcingowe i zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania ciągłości działania BCP. Firma posiada duże doświadczenie w budowie i utrzymaniu infrastruktury teleinformatycznej. Główny profil jej działalności to ogólnie szeroko pojęta integracja systemów teleinformatycznych. Spółka jest jedną z najlepszych firm w branży IT w Polsce. Zapraszamy na stronę internetową firmy, na której znajdziesz więcej informacji o realizowanych projektach, oferowanych szkoleniach, usługach oraz dowiesz się co to jest chmura prywatna i na czym polega technologia Connected Real Estate.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Nowy Sącz - nsacz.eu »

  Portal ogłoszeniowy umożliwiający w prosty sposób zamieszczenie ogłoszeń z rejonu Nowego Sącza i okolic. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i w dodatku zarejestrowany nie ponosi żadnych opłat za zamieszczenie swoich ogłoszeń. Istnieje możliwość dodania ogłoszenia do serwisu jako wyróżnionego za pomocą sms. Wszystkie oferty posegregowane według kategorii: sprzedam, kupię, usługi, praca Nowy Sącz i inne. Jeżeli dodatkowo dodane ogłoszenie jest ciekawe ale i odpowiednio sformułowane to jesteśmy przekonani i gwarantujemy, że zaraz po jego dodaniu na naszym portalu wzrośnie zainteresowanie danym produktem czy usługą. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń jak również życzymy owocnych poszukiwań.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Dollar - kantor wymiany walut przy al. gen. Andersa, 31-874 Kraków »

  Profesjonalizm, bezpieczeństwo i dyskrecja na najwyższym poziomie, przeszkolony personel, możliwość negocjacji cen oraz indywidualne podejście do Klienta to tylko niektóre atuty, które wyróżniają nasz kantor w Krakowie na tle innych kantorów. Jeżeli interesuje Państwa wymiana walut lub skup złota to zapraszamy do naszego kantoru przy al. gen. Andersa,! Oferujemy najkorzystniejsze ceny w mieście oraz udzielamy rabatu dla firm. Skup złota w Krakowie dotyczy zarówno złomu złota we wszystkich próbach, jak również złotych monet i sztabek. Dojeżdżamy do Klienta, dbamy o bezpieczeństwo zawieranej transakcji. Ceny oferowane przez nasz kantor w Krakowie są zawsze odzwierciedleniem sytuacji na światowym rynku walutowym. Przy większych transakcjach, istnieje możliwość negocjacji cen oraz obsługa w bezpiecznym, klimatyzowanym pomieszczeniu. Wszelkie transakcje prowadzone są przez należycie wykwalifikowany personel z wieloletnią praktyką w zawodzie kasjera walutowego. Z tego powodu gwarantujemy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat - książki, płyty muzyczne, filmy i gry »

  Bookandmore.pl Twój antykwariat w sieci - antykwariat internetowy nowej generacji.

  Księgarnie, sklepy muzyczne i antykwariaty oferują wiele ciekawych tytułów. Niestety nie zawsze możemy znaleźć to, czego szukamy. Wtedy najczęściej poddajemy się. Warto jednak pamiętać, że jest bookandmore.pl !

  Kup lub sprzedaj nowe, stare, przeczytane, używane książki, podręczniki szkolne, skrypty akademickie, starodruki, białe kruki, rękopisy, albumy, biografie, książki historyczne, książki dla nauczycieli, książki dla dzieci i młodzieży, encyklopedie i słowniki, leksykony, atlasy, mapy, poradniki, przewodniki turystyczne, bajki dla dzieci, baśnie, kolorowanki, audiobooki, komiksy, czasopisma i dużo więcej !

  Bookandmore.pl to nie tylko literatura od A do Z !

  Nowe, stare i używane płyty muzyczne, płyty CD, płyty winylowe, filmy DVD, filmy VHS, filmy Blue-ray, gry komputerowe, gry na konsole !

  Na bookandmore.pl mogą sprzedawać i kupować zarówno firmy jak i osoby prywatne, wstawiając swoje oferty zupełnie bezpłatnie. Bookandmore.pl nie działa na zasadach aukcji. Ten wyjątkowy portal ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość bezpłatnego wstawiania ofert produktów na nieograniczony czas. Nowoczesny e-handel z bookandmore.pl !

  Opublikuj swoje ogłoszenie lub sprawdź oferty w działach: Książki, Muzyka, Filmy, Gry.

  Zapraszamy miłośników literatury, melomanów i wszystkich którzy w wolnej chwili chcą się zrelaksować !

  Literatura, muzyka, filmy i gry dla Ciebie i całej rodziny ! Właścicielem portalu bookandmore.pl jest polska firma e-more4you.

  Pohandluj z kulturą na bookandmore.pl książkami, podręcznikami szkolnymi, płytami, filmami lub grami. Wygodne, bezpieczne zakupy i handel online z kulturą. Oszczędzaj czas i pieniądze !

  Z nami możesz więcej !

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kolczyki »

  Sklep internetowy z biżuterią, w której został starannie wybrany asortyment. Stylowe oraz ciekawe kompozycje wykonane z kamienia naturalnego, drewna, srebra i kryształów. W jednym miejscu zgromadziliśmy szeroki wybór biżuterii z całego świata, na każdą okazję i na każdą kieszeń. Posiadamy w ofercie naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz komplety biżuterii ślubnej.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Multisejfy, Kasy ogniotrwałe, Szafy metalowe, Sejfy Warszawa »

  Dostarczamy certyfikowane, wysokiej klasy mechaniczne urządzenia chroniące wartości oraz dokumenty. Firma Safexim zajmuje się dystrybucją oraz instalacją sejfów, szaf metalowych i kas pancernych. Oferowane produkty posiadają atesty potwierdzające ich własności antywłamaniowe albo ognioodporne. Zamknięcia w naszych sejfach realizowane są za pomocą zamków kluczowych, szyfrowych lub elektronicznych.W ofercie posiadamy bogaty wybór sejfów, a wśród nich, sejfy meblowe, sejfy gabinetowe, sejfy ścienne,szafy na broń, sejfy na laptopy, sejfy ognioodporne, sejfy domowe, kasy pancerne. Oddzielną grupę produktów stanowią szafy metalowe. Wśród nich rozróżniamy szafki kartotekowe, sejfy na broń myśliwską, szafy na dokumenty, szafki ubraniowe oraz szafy ogniotrwałe. Szafy i sejfy ogniotrwałe to wyroby chroniące dokumenty. Dużą grupę produktów stanowią wyroby do deponowania wartości w tym; sejfy kasjerskie, sejfy depozytowe, multisejfy, kasety wrzutowe.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program TV Polsat »

  TV.pl to najaktualniejszy w Polsce przewodnik po programie telewizyjnym. Ponad 100 stacji z całego świata publikujących swoje programy tv wraz ze szczegółowym omówieniem oferty. Szukasz ciekawego filmu fabularnego, dokumentalnego, czy programu publicystycznego? A może szukasz rozrywki lub zapomniałeś, o której rozpoczyna się Twój ulubiony serial? U nas błyskawicznie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Na bieżąco aktualizowana oferta programowa gwarantuje pełną satysfakcję. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hotele Poznań »

  Hotel Topaz i Tango to dwa hotele dwugwiazdkowe należące do sieci Start Hotelu. Hotel Tango położony w bliskości centrum wystawowego oraz dobrej lokalizacji względem najciekawszych miejsc Poznania sprawia, że zatrzymują się w nim turyści oraz polscy i zagraniczni biznesmeni. Hotel Topaz to hotel położony w samym centrum Poznania w niewielkiej odległości od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dzięki atrakcyjnemu położeniu sprawia, że zatrzymują się w nim osoby biorące udział w imprezach targowych.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Kraków »

  Naszą inspiracją są oczekiwania klienta, to one stają się drogowskazem naszych prac. Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy szukają pomocy w zaaranżowaniu własnego mieszkania, lub mebla, który idealnie wpasuje się w istniejące już wnętrze tak, by dawało satysfakcję oraz poczucie komfortu. Wykonujemy meble: kuchenne, biurowe, gabinetowe, salonowe, pokojowe, łazienkowe, sklepowe i ekspozycyjne, sypialnie, stoły konferencyjne, okładziny ścienne, pawlacze, garderoby, zabudowy wnęk i poddaszy. Oferujemy usługi stolarskie (lakierowanie, CNC), remontowe i wykończeniowe wnętrz.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opony sklep »

  W aucie dużą rolę odgrywają opony. Choć może nie jest to jakiś specjalistyczny mechanizm, ani elektroniczne urządzenie, to dzięki temu właśnie auto może jechać gładko po każdej nawierzchni, właściwie amortyzować niewielkie wybrzuszenia nawierzchni, czy wreszcie nie wpaść w poślizg. Opony chronią rówież całą konstrukcję koła przed tarciem i wpływem warunków atmosferycznych. Z tego powodu ważne jest to, aby dobrać je właściwie do samochodu i do warunków pogodowych które panują w danej porze roku. Dobrze jest rówież stawiać na sprawdzoną markę i nie kupować opon gdziekolwiek, od byle kogo. Zapraszamy na zakupy.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torebki damskie »

  Internetowy sklep oferujący nietuzinkowe i eleganckie torebki damskie. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy w tym czasie umieszczają nas w kręgu liderów tej branży w Polsce. Sprzedajemy eleganckie i modne torebki, które zdobyło uznanie klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Wszystkie proponowane przez nas torebki cechuje połączenie walorów estetycznych, z najwyższą jakością materiałów i wykonania.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego właśnie za nasze usługi płacicie Państwo dopiero po usługach zakończonych powodzeniem. Aby sprawdzić typ uszkodzenia oraz przedstawić Państwu wynik analizy, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy, która umożliwi również oszacować cenę odzyskania informacji. Spore doświadczenie oraz wieloletnia praktyka w odzyskiwaniu informacji umożliwia nam odzyskiwać dane z sporą efektywnością. Jako jedyna firma w kraju posiadamy profesjonalne urządzenia, odpowiednie oprogramowanie i własne laboratorium odzysku danych. odzyskanie danych z dysku. Stałą opiekę serwisyjną proponujemy w szczególności nowo powstałym oddziałom przedsiębiorstw, których dział IT mieści się w innym mieście.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »