Przemysł i produkcja Kategoria: Przemysł i produkcja

Przemysł i produkcja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nikodem – maty antyzmęczeniowe »

  Nikodem – maty antyzmęczeniowe


  Dostarczamy naszym klientom artykuły bhp zwiększające bezpieczeństwo na stanowiskach pracy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie: maty antypoślizgowe oraz maty antyzmęczeniowe przemysłowe na stanowiska pracy, barierki nożycowe oraz słupki taśmowe i łańcuchowe do szybkiego odgradzania miejsc niebezpiecznych, lustra magazynowe, lustra przemysłowe oraz lustra drogowe niezbędne w zakładach pracy. Posiadamy w ofercie maty antyzmęczeniowe piankowe jednowarstwowe oraz dwuwarstwowe. Maty antyzmęczeniowe jednowarstwowe przeznaczone są do pracy jednozmianowe. Maty antyzmęczeniowe dwuwarstwowe posiadają wzmocnioną górną warstwę i mogą być stosowane na stanowiskach pracy wielozmianowej. Maty antyzmęczeniowe piankowe przeznaczone są do środowiska suchego. Do środowiska mokrego mamy maty antyzmęczeniowe gumowe. Bardzo dobre właściwości antyzmęczeniowe mają maty gumowe bąbelkowe. W naszej ofercie znajdziecie kilkanaście modeli mat bąbelkowych. Mamy maty bąbelkowe wykonane z gumy naturalnej w kolorze czarnym w kilku rozmiarach, maty bąbelkowe z gumy naturalnej czarne z żółtymi krawędziami oraz maty bąbelkowe olejoodporne wykonane z gumy nitrylowej. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie maty antyzmęczeniowe wykonane z poliuretanu bąbelkowe i gładkie. Warto odnotować, że wymienione powyżej maty są również matami antypoślizgowymi. Wszystkie oferowane przez nas maty to maty antypoślizgowe i antyzmęczeniowe jednocześnie.

  Data dodania: 30 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • regały magazynowe »

  regały magazynowe


  Oferujemy wybór wózków widłowych i magazynowych, oraz regały magazynowe. Jesteśmy dealerem sprzętu widłowego i magazynowego, dostarczamy produkty do sprzedaży, ale również do wypożyczenia; ponadto świadczymy usługi serwisowe związane z urządzeniami transportu wewnętrznego. Wykonujemy przeglądy techniczne, naprawy, wymianę ogumienia itp. Trudniejsze naprawy i remonty wykonujemy w naszym zakładzie remontowym. Świadczymy usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów. Regenerujemy wały korbowe.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Etykietowanie Produktów »

  Etykietowanie Produktów


  Przedsiębiorstwo UNILOGO od kilku lat trudni się wyrobem maszyn do etykietowania. W swych propozycjach sprzedażowych firma ma szeroką gamę maszyn od etykieciarek zwykłych – półautomatycznych po urządzenia w pełni zautomatyzowane. Każde urządzenie wytworzone przez UNILOGO ma budowę modułową co zapewnia kontrahentom modernizacje etykieciarki o nowe elementy przy okazji czyniąc ją uniwersalniejszą . Od jakiegoś czasu korporacja UNILOGO poszerzyła swoją działalność o usługę: projektowania linii rozlewniczych. Dzięki ciągłej analizie procesów produkcyjnych przez specjalistów z UNILOGO schematy linii produkcyjnych są ciągle modernizowane.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wytrzymałe kontenery - Sinac »

  Wytrzymałe kontenery - Sinac


  Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w najmie różnorakich kontenerów, dostosowanych do wszelkich potrzeb naszych Klientów. Wśród naszego asortymentu mogą Państwo znaleźć kontenery budowlane, mieszkalne biurowe oraz sanitarne. Z powodu użycia najwyższej trwałości i jakości półproduktów, nasze kontenery cieszą się bardzo dużym uznaniem odbiorców, zapewniając im Stuprocentowe bezpieczeństwo i wspaniały komfort użytkowania. Oferujemy wytrzymałe, estetycznie wykonane kontenery po bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Pneumatyka


  Pneumat System Sp. z o.o. - jesteśmy przedsiębiorstwem pneumatycznym świadczącym produkty pneumatyczne najwyższej jakości. Polecamy m.in. :
  1. Będące nieodzownym elementem każdej instalacji pneumatycznej sprężarki. Sprężarki sprawdzone w branży. Sprężarki śrubowe, przewoźne i tłokowe.
  2. Bogatą ofertę osuszaczy. Osuszacze w różnych wielkościach. Osuszacze w różnych wariantach wykonania. Osuszacze o dużych wydajnościach.
  3. Wykonane z wysokiej jakości prefabrykatów złączki mosiężne. Złączki mosiężne stosowane w różnych procesach produkcyjnych. Złączka mosiężna skręcana i wtykowa.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regulatory kotłów, regulatory pogodowe od KEY »

  Regulatory kotłów, regulatory pogodowe od KEY


  Produkowane przez nas regulatory kotów co, regulatory pogodowe do kotłów oraz sterowniki kotłów są całkowicie autorskimi opracowaniami oraz charakteryzują się nieskomplikowaną i przyjazną dla użytkownika obsługą. Można je stosować zarówno do kotłów na paliwa stałe jak również do kotłów na gaz. Ich zastosowanie znacząco zmniejsza zużycie paliwa grzewczego, co przekłada się na niższe wydatki z tytułu ogrzewania.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble dla dzieci »

  Meble dla dzieci


  Łóżeczka, komody, szafy, meble dla dzieci z litego drewna ? Te i inne akcesoria meblowe dla dzieci zapewnia markowy producent mebli firma Jardrew - wszystkie produkty opatrzone są atestami i certyfikatami potwierdzającymi iż są całkowicie bezpieczne dla dzieci, posiadamy na stronie również takie certyfikaty dotyczące farb jakich używamy. Serdecznie zapraszamy Państwa www.jardrew.eu

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piły formatowe »

  Piły formatowe


  Zasadniczym kierunkiem rozwoju Naszej Firmy jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb narzędziowych zakładów przerobu drewna oraz zakładów i warsztatów branży metalowej. Chcąc zagwarantować Państwu najwyższą jakość od 2008 roku pod marką MAKTEK rozpoczęliśmy produkcję szerokiej palety obrabiarek do drewna i metalu. W naszej ofercie odnajdziecie m.in. maszyny do obróbki metalu jak frezarki, tokarki, wiertarki, wycinarki, szlifierki oraz maszyny stolarskie jak okleiniarki, odciągi do wiórów, piły formatowe i tarczowe, dłutownice.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki »

  Ręczniki


  Ręczniki frotte które oferujemy to produkty najwyższej światowej jakości. Na szczególną uwagę zasługę nasz nowy produkt: produkcja ręczników bambusowych na zamówienie. Oprócz standardowych ręczników proponujemy także ręczniki z nadrukiem.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piły »

  Piły


  Firma STR Faktor reprezentuje na terenie naszego kraju interesy wielu znanych, światowych producentów linii technologicznych, maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Współpraca z wieloma, z tych firm, ma już ponad 25-letnią tradycję. Tradycję opartą o wiedzę, doświadczenie, najwyższą jakość oraz inżynierską i kupiecką rzetelność. Nasz powód do dumy: kilkuset stałych, zaprzyjaźnionych z nami, klientów potwierdza naszą misję.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wagi elektroniczne »

  Wagi elektroniczne


  Mikrowag, producent wag samochodowych, która oprócz sprzedaży zajmuje się również naprawą wszelkiego rodzaju wag. Oferujemy szeroką gamę wag przeznaczonych do przeróżnych zastosowań, zaczynając od bardzo dokładnych wag laboratoryjnych, aż po wagi najazdowe, stosowane do ważenia samochodów ciężarowych. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra są gwarantem pełnego zadowolenia wszystkich naszych klientów.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł i produkcja

Przemysł i produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: