Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Pneumatyka »

  Pneumatyka


  Pneumat System Sp. z o.o. - jesteśmy przedsiębiorstwem pneumatycznym świadczącym produkty pneumatyczne najwyższej jakości. Polecamy m.in. :
  1. Będące nieodzownym elementem każdej instalacji pneumatycznej sprężarki. Sprężarki sprawdzone w branży. Sprężarki śrubowe, przewoźne i tłokowe.
  2. Bogatą ofertę osuszaczy. Osuszacze w różnych wielkościach. Osuszacze w różnych wariantach wykonania. Osuszacze o dużych wydajnościach.
  3. Wykonane z wysokiej jakości prefabrykatów złączki mosiężne. Złączki mosiężne stosowane w różnych procesach produkcyjnych. Złączka mosiężna skręcana i wtykowa.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piły formatowe »

  Piły formatowe


  Zasadniczym kierunkiem rozwoju Naszej Firmy jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb narzędziowych zakładów przerobu drewna oraz zakładów i warsztatów branży metalowej. Chcąc zagwarantować Państwu najwyższą jakość od 2008 roku pod marką MAKTEK rozpoczęliśmy produkcję szerokiej palety obrabiarek do drewna i metalu. W naszej ofercie odnajdziecie m.in. maszyny do obróbki metalu jak frezarki, tokarki, wiertarki, wycinarki, szlifierki oraz maszyny stolarskie jak okleiniarki, odciągi do wiórów, piły formatowe i tarczowe, dłutownice.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Regulatory kotłów, regulatory pogodowe od KEY »

  Regulatory kotłów, regulatory pogodowe od KEY


  Produkowane przez nas regulatory kotów co, regulatory pogodowe do kotłów oraz sterowniki kotłów są całkowicie autorskimi opracowaniami oraz charakteryzują się nieskomplikowaną i przyjazną dla użytkownika obsługą. Można je stosować zarówno do kotłów na paliwa stałe jak również do kotłów na gaz. Ich zastosowanie znacząco zmniejsza zużycie paliwa grzewczego, co przekłada się na niższe wydatki z tytułu ogrzewania.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Etykietowanie Produktów »

  Etykietowanie Produktów


  Przedsiębiorstwo UNILOGO od kilku lat trudni się wyrobem maszyn do etykietowania. W swych propozycjach sprzedażowych firma ma szeroką gamę maszyn od etykieciarek zwykłych – półautomatycznych po urządzenia w pełni zautomatyzowane. Każde urządzenie wytworzone przez UNILOGO ma budowę modułową co zapewnia kontrahentom modernizacje etykieciarki o nowe elementy przy okazji czyniąc ją uniwersalniejszą . Od jakiegoś czasu korporacja UNILOGO poszerzyła swoją działalność o usługę: projektowania linii rozlewniczych. Dzięki ciągłej analizie procesów produkcyjnych przez specjalistów z UNILOGO schematy linii produkcyjnych są ciągle modernizowane.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • regały magazynowe »

  regały magazynowe


  Oferujemy wybór wózków widłowych i magazynowych, oraz regały magazynowe. Jesteśmy dealerem sprzętu widłowego i magazynowego, dostarczamy produkty do sprzedaży, ale również do wypożyczenia; ponadto świadczymy usługi serwisowe związane z urządzeniami transportu wewnętrznego. Wykonujemy przeglądy techniczne, naprawy, wymianę ogumienia itp. Trudniejsze naprawy i remonty wykonujemy w naszym zakładzie remontowym. Świadczymy usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów. Regenerujemy wały korbowe.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: