Strony związane z hasłem 'Extor':

 • Extor »

  Firma Extor oferuje komunikację w 5 językach jak również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów międzynarodowych, a także krajowych. Zdaniem tej firmy właściwie przeprowadzony dozór fiskalny znacznie ogranicza ryzyko finansowe firmy. Biuro przekazuje informacje swoim klientom w przyjaznej formie. Z usług oferowanych przez biuro rachunkowe są zadowoleni są wszyscy klienci. Firma rachunkowa zajmuje się też wspieraniem biznesu dla branż, jak: usługowa, handlowa, budowlana, produkcyjna, deweloperska i sektor finansowy.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Każdy klient biura może bez trudu skorzystać z pomocy fachowego doradcy podatkowego. Jedną z usług tej firmy jest raportowanie finansowe, w ten sposób klient ma stały wgląd i dostęp do swoich finansów. Jednymi z ciekawszych rozwiązań technologicznych stosowanych przez to biuro rachunkowe są elektroniczne paski wynagrodzeń, a także moduł kadrowy. Z usług księgowych i audytowych spółki korzysta wiele firm krajowych i międzynarodowych. Biuro rachunkowe Extor proponuje komunikację w 5 językach oraz długoletnie doświadczenie w obsłudze klientów międzynarodowych, a także krajowych.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Firma umożliwia pomoc w uzyskaniu dofinansowania, w windykacji należności i wielu innych sprawach dotyczących jednostek. Przez współpracę z biurem zajmującym się rachunkowością zyskamy czas na wykonywanie swoich celów biznesowych. Ważnymi zaletami spółki Extor są: profesjonalna kadra księgowa, atrakcyjne ceny, bardzo wysoka jakość oferowanych usług, a także wiarygodność finansowa. Kluczowym celem firmy jest rzeczowa kontrola pod względem formalnym a także niezwłoczne zawiadamianie klienta o brakach jak również wszelkich nieprawidłowościach w otrzymanej dokumentacji. W firmie pracują fachowcy, których publikacje bardzo często pojawiają się w prasie branżowej.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Firma przekazuje informacje swoim klientom w przyjaznej, możliwej do dalszego przetwarzania formie. Finansowe bezpieczeństwo biura księgowego Extor jest gwarantowane dzięki skali działalności firmy i profesjonalnej polisie ubezpieczeniowej. Jedną z usług tego biura księgowego jest raportowanie finansowe, dzięki temu klient ma stały wgląd i dostęp do swoich finansów. Spółka proponuje najróżniejsze usługi: księgowe, podatkowe, audytowe, płacowe, kadrowei outsourcingowe. Biuro rachunkowe jest długoletnim partnerem kilkunastu firm oraz członkiem ważnych organizacji i sieci podmiotów finansowych, audytorskich, doradztwa podatkowego i kancelarii prawniczych.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Firma znalazła się w gronie zwycięzców XIV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Jednostka przekazuje usługi asystenckie takie gdy np. prowadzenie sekretariatu (odbieranie rozmów, odbieranie poczty, protokoły) albo organizację zebrań. Spółka zapewnia swoim klientom opiekę doradcy podatkowego oraz biegłego rewidenta. Spółka otrzymała certyfikat, który jest wyrazem docenienia dla prowadzonej przez nią taktyki kompatybilnej z regułami etyki i prawa. Firma obecnie zajmuje się fachową obsługą 150 firm prawnych z kapitałem polskim jak również zagranicznym. Centralizacja roli controllingu walutowego i raportowania oraz przyspieszenie dostępu do dokumentów to korzyść płynąca z przekazywanych poprzez Extor usług.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Biuro gwarantuje swoim klientom opiekę doświadczonego doradcy podatkowego oraz biegłego rewidenta. Jednymi z korzystnych rozwiązań technologicznych używanych przez biuro są elektroniczne paski wynagrodzeń i moduł kadrowy. Prócz standardowych usług księgowych, firma oferuje swym klientom szereg usług, które są niezbędne do prowadzenia biznesu. Z usług rachunkowych tego biura korzysta dużo firm międzynarodowych oraz krajowych. Biuro rachunkowe Extor cechuje się rzetelnością, terminowością oraz świetną organizacją.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Firma gwarantuje pomoc w uzyskaniu dofinansowania, w windykacji należności oraz wielu innych sprawach dotyczących jednostki. Biuro księgowe Extor cechuje się rzetelnością, terminowością, a także doskonałą organizacją. Biuro gwarantuje swoim klientom opiekę doświadczonego doradcy podatkowego, a także biegłego rewidenta. Każdy klient tego biura rachunkowego może bez trudu skorzystać z pomocy fachowego doradcy podatkowego. Wysoka jakość świadczonych usług tego biura jest rezultatem pracy doskonałych księgowych i stosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Prócz zwykłych usług księgowych, firma oferuje swym klientom szereg usług, które są niezbędne do prowadzenia biznesu. Centralizacja roli controllingu monetarnego i raportowania oraz przyspieszenie dostępu do informacji to korzyść płynąca z udostępnianych poprzez Extor usług. Spółka otrzymała certyfikat, który jest wyrazem docenienia dla prowadzonej przez nią polityki zgodnej z normami etyki i prawa. Spółka zajmuje się wspieraniem biznesu dla branż, takich jak np.: deweloperska, budowlana, produkcyjna, usługowa, handlowa.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  W tej firmie pracują księgowi, których publikacje bardzo często pojawiają się w prasie branżowej. Jedną z usług tego biura rachunkowego jest raportowanie finansowe, dzięki temu każdy klient ma stały wgląd do swoich finansów. Prócz standardowych usług rachunkowych, firma proponuje swoim klientom szereg usług, które wspomagają prowadzenie biznesu. Każdy klient biura może bez trudu skorzystać z pomocy doradcy podatkowego. Extor oferuje szeroki wachlarz usług księgowych i płacowych dla różnych klientów.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Usługami w ramach wsparcia biznesu są: pomoc radcy prawnego, usługi asystenckie i sekretarskie oraz dzierżawa oprogramowania. Biuro rachunkowe jest długoletnim partnerem wielu firm oraz członkiem najważniejszych organizacji i sieci podmiotów finansowych, audytorskich, doradztwa podatkowego i kancelarii prawniczych. Każdy klient tej spółki może bez trudu skorzystać z pomocy fachowego doradcy podatkowego. Finansowe bezpieczeństwo biura rachunkowego Extor jest zapewnione dzięki skali działalności firmy i profesjonalnej polisie ubezpieczeniowej. Biuro księgowe specjalizuje się w outsourcingu księgowości i obsłudze grup kapitałowych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor »

  Jedną z najważniejszych usług biura księgowego jest raportowanie finansowe i dzięki temu każdy klient ma stały wgląd do swoich finansów. Prócz typowych usług rachunkowych, biuro proponuje swoim klientom dużo usług, które wspomagają prowadzenie biznesu. Firma dostarcza potrzebne informacje swoim klientom w przyjaznej, odpowiedniej do dalszego przetworzenia formie. Najważniejszymi zaletami firmy Extor są: doświadczona kadra, atrakcyjne ceny, wysoka jakość proponowanych usług i wiarygodność pieniężna.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »