Strony związane z hasłem 'humor':

 • Filmiki »

  Widelec. Bo a nóż. Dziwactwa, duperelki i autorskie teksty, a poza tym świeże i śmieszne filmiki z niepublikowanymi nigdzie indziej materiałami. Nie nudź się już nigdy więcej w pracy ani na uczelni, zaskocz swoich przyjaciół nowymi i niespotykanymi, śmiesznymi filmikami. Nadziej ich na nasz widelec śmiechu i pamiętaj, że oryginalny widelec jest tylko jeden. Wejdź na naszą stronę i zobacz co inni internauci mają śmiesznego do pokazania. Nie bądź gorszy i sam też coś śmiesznego pokaż.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Obecny świat nie może być pozbawiony komicznych kawałów, które w łatwy sposób mogą oderwać nas od otaczającej rutyny. Nasz portal posiada szczególne kawały sprawdzone przez adminów, które spowodują szeroki uśmiech na każdej twarzy nawet najgorszego smutasa. Nasz serwis jest interaktywny to znaczy że kształtować go mogą wszyscy ludzi, którzy w łatwy mogą zgłaszać własne wyjątkowe kawały. Stwórzmy razem największą bazę kawałów w sieci.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Kawały, dowcipy to podstawowy składnik naszego portalu, stworzony został dla ludzi w młodym wieku, ale korzystają z niego osoby w rozmaitym wieku. Bywając na naszym serwisie zapomnisz o kłopotach i błahostkach przenosząc się w internetowy świat zabawy oraz satyry. Kawały zostały wydzielone na kilkanaście działów: baca, lekarze, kobiety i inne. Prezentuje zawsze bieżące i unikalne kawały, abyście mogli korzystać z żartów do woli.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żarty »

  Strona w całości zawierająca żarty pogrupowane według kategorii, aby przeglądanie była łatwe i przejrzyste. Najlepsze żarty, śmieszne kawały to cechuje nasz ciągle rozbudowany serwis. Takie żarty są idealne by się dobrze pośmiać i w ten sposób wypełnić swój własny czas. Najlepsze żarty, śmieszne kawały to cechuje nasz ciągle rozbudowany serwis. Takie żarty są idealne by się dobrze pośmiać i w ten sposób wypełnić swój własny czas. Śmieszne żarty, które na pewno pomogą Ci się oderwać od żmudnego codziennego dnia i przetransportują w krainę najlepszej rozrywki.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dowcip »

  Baza nowych szczególnych dowcipów poukładanych alfabetycznie w kategoriach. Każdego ranka przeglądamy sieć w poszukiwaniu zabawnych kawałów, które później są przedstawiane w witrynie www.dowcipy.stopkor.pl. Publikujemy dobre dowcipy, które po zapoznaniu wygenerują dynamiczny uśmiech na każdej twarzy. Mnóstwo kategorii z dowcipami na przykład: wariaci, szczyty, polityczne i inne. Zabujaj się z śmiesznymi dowcipami i polepsz sobie nastrój po trudnym dniu. Sam możesz przesłać dowcip a po jego akceptacji ukaże się w witrynie internetowej. W serwisie wyświetlamy także najnowszych trzydzieści dowcipów oraz możliwość ich przekazywania email-em. Pomóż nam stworzyć interaktywną bazę unikatowych dowcipów z przeróżnych części państwa.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »