Strony związane z hasłem 'Meble Artane':

 • Meble Artane »

  Firma w 2010 roku uzyskała tytuł Rzetelny Partner w Biznesie. Firma Meble Artane ma w ofercie duży wybór mebli gotowych jak również robionych na wymiar. Meble produkowane przez firmę są produkcji polskiej i są objęte 24 miesięczną gwarancją. W sklepach tej firmy meblowej możemy oprócz mebli znaleźć bogaty wybór tkanin. Przy zakupie powyżej 2000 złotych firma gwarantuje bezpłatny przewóz na terenie Warszawy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble modułowe są wyposażone w nowoczesne oświetlenie typu LED w kolorze niebieskim. Przedstawiciele branży meblarskiej utrzymują, iż Polscy konsumenci wydają na meble stanowczo mniej niż mieszkańcy starej Unii. Niedawno powstał kolejny salon meblowy tejże firmy przy ulicy Marywilskiej 44. Aktualna wersja modułowych mebli wyróżnia się również półokrągłymi frontami z czarnych, połyskujących szyb. Firma Meble Artane posiada w swojej ofercie szeroki asortyment mebli gotowych oraz robionych na wymiar.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Meble sprzedawane przez firmę nie dość, że są solidnie zrobione to cechują się dodatkowo wyjątkową funkcjonalnością. Sklep meblowy Meble Artane istnieje na Polskim rynku od 2008 roku. W salonach tej firmy mamy możliwość znaleźć meble najważniejszych polskich producentów do salonu, sypialni, kuchni jak i pokoju dziecięcego. W sklepach owej firmy możemy prócz mebli odnaleźć duży wybór tkanin. Firma zajmuje się także usługami uzupełniającymi takimi, jak przycinanie, wydłużanie, rozszerzanie, a także podwyższanie mebli.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Okres realizacji mebli specjalnie na konkretny wymiar wynosi od 2 do 4 tygodni. Od 2008 sklep Meble Artane pozwala na zakup swej ekspozycji przez Internet. Z myślą o tych, którzy potrzebują przyjąć gości uroczystym śniadaniem lub obiadem, a wciąż nie zdecydowali się na zakup właściwego stołu warszawskie salony przygotowały unikalną ofertę. Meblościanki na chwilę obecną nazywamy raczej meblami modułowymi, które odróżniają się w szczególności różnorodnością.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Pewne wykonanie, bogaty asortyment, wytrzymałość i przede wszystkim niskie ceny spowodowały, że firma cieszy się wzrastającą popularnością. W salonach tej firmy można odkryć meble najważniejszych polskich producentów do salonu, sypialni, kuchni i pokoju dziecięcego. Meble Artane jest oficjalnym reprezentantem m.in. takich producentów mebli jak: Drewmix, Latzke czy Orfeusz. Sklepy posiadają bogatą ofertą: od kanap, łóżek, przez meble modułowe do pokoju codziennego, po konkretne dopasowywane na wymiar zabudowy kuchenne.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Pierwszy salon tej firmy powstał na warszawskim Okęciu. Firma systematycznie rozbudowuje swoją ofertę. Porządne wykonanie, bogaty asortyment, solidność oraz przede wszystkim niskie ceny spowodowały, że firma cieszy się dużą popularnością. Sklep meblowy Meble Artane obecny jest na polskim rynku już od czternastu lat. Meble sprzedawane w salonach firmy zawierają wszelkie niezbędne atesty i spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Meble są produkcji polskiej oraz są objęte przez dwa lata gwarancją.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Artane »

  Firma Meble Artane oferuje bardzo duży wybór mebli gotowych jak również wykonywanych na wymiar. Sklepy przygotowały bardzo dobre promocje dla zwolenników sentymentalnej klasyki, połączonej z funkcjonalnością. Firma klientom zawsze umożliwia fachową poradę jak również pomoc przy wyborze mebli. Dobre wykonanie, bogaty asortyment, trwałość, a głównie konkurencyjne ceny przyczyniły się do tego, że firma cieszy się rosnącą popularnością. Pierwszy salon owej firmy został założony na Okęciu. Firma stara się systematycznie rozbudowywać swą ofertę. Przy zakupach powyżej 2000 złotych firma gwarantuje darmowy transport na terenie Warszawy.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »