Strony związane z hasłem 'MobileFormats':

 • MobileFormats »

  MobileFormats zajmuje się zapleczem technicznym bardzo wielu loterii smsowych, które są prowadzone przez radio i telewizję. Według firmy wykorzystywanie takich narzędzi jak mbuzzer jest lepsze niż konwencjonalne kampanie reklamowe. Jedną z elementarnych usług firmy jest marketing szeptany. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferta spółki jest niezwykle atrakcyjna cenowo, a czas tworzenia aplikacji jest bardzo krótki. Firma będzie uczestniczyć w tworzeniu Kodeksu Jakości Świadczonych Usług Dodanych. Dzięki używanej przez tę firmę technologii emarketingu szeptanego możliwe jest monitorowanie rozprzestrzeniania się określonych komunikatów SMS.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Jedną z usług spółki jest mobilny marketing szeptany. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferta tej firmy jest interesująca cenowo, a czas tworzenia określonej aplikacji jest minimalny. Według spółki używanie takich technologii jak mbuzzer jest lepsze niż konwencjonalne kampanie reklamowe. MobileFormats stosuje innowacyjne technologie informatyczne, tym samym zapewniając najwyższą jakość oferowanych usług. Spółka przygotowywanie serwisów mobilnych zaczyna od ustalenia takich kryteriów jak: koszt, szybkość, nawigacja, a także poprawność działania.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Firma obsługuje reklamodawców w ramach kreacji narzędzi, które są pomocne w marketingu mobilnym. Z usług które świadczy ta spółka zadowoleni są wszyscy klienci. Firma posiada bezpośrednie podłączenie do Operatorów jak też współpracuje z dużymi Partnerami-Integratorami. MobileFormats stosuje najnowocześniejsze technologie informatyczne, zapewniając tym samym najwyższą jakość świadczonych usług. Spółka proponuje swoim klientom narzędzie mbuzzer, czyli mobilny marketing wirusowy w kilku modelach konfiguracji.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Spółka proponuje swoim klientom narzędzie mbuzzer, czyli mobilny marketing wirusowy w różnych modelach konfiguracji. Interesującą technologią tej firmy jest narzędzie J2ME umożliwiające szybkie przygotowanie nieskomplikowanych aplikacji internetowych. Firma proponuje swoim klientom szereg najróżniejszych serwisów oraz aplikacji jako subskrypcji. We wrześniu zeszłego roku firma udostępniła dodatkowe serwisy SMS dla swych klientów. Usługi firmy dostępne są w rozmaitych pakietach, które są dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Jedną z ciekawszych usług, które świadczy MobileFormats jest planowanie i projektowanie portali internetowych pod urządzenia mobilne.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Firma proponuje swym klientom dużo serwisów i aplikacji mobilnych jako subskrypcji. MobileFormats odpowiada za zaplecze techniczne rozmaitych loterii smsowych, które są organizowane przez telewizję oraz radio. Firma z oferowanymi produktami i usługami dociera do wydawnictw, operatorów, portali internetowych jak też stacji telewizyjnych. Dzięki doświadczeniu oferta spółki jest interesująca cenowo, a czas przygotowania określonej aplikacji jest skrócony do minimum.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Ta firma bierze czynny udział w tworzeniu Kodeksów Jakości Świadczonych Usług Dodanych. Spółka proponuje swoim klientom wiele serwisów oraz aplikacji jako subskrypcji. Jedną z głównych usług firmy jest mobilny marketing szeptany. Od wielu miesięcy firma proponuje kilka subskrypcji astrologicznych. MobileFormats 10 czerwca 2011 roku zostało przyjęte do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Ta firma proponuje klientom formatowanie mobilnych usług i produktów, mobilny marketing szeptany oraz technologie i serwisy WAP.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  MobileFormats zajmuje się zapleczem technicznym różnych loterii smsowych, które są organizowane przez radio oraz telewizje. Wszystkie usługi, które świadczy firma są dostępne w rozmaitych pakietach, które są dostosowane do potrzeb klienta. Firma odpowiada za tworzenie nowych aplikacji JAVA oraz serwisów WAP. Od wielu miesięcy spółka proponuje kilkanaście subskrypcji astrologicznych. Firma tworzenie stron mobilnych zaczyna od ustalenia kryteriów takich jak: koszt, szybkość, nawigacja, analiza, a także poprawność działania.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Ta firma będzie brać czynny udział w tworzeniu Kodeksów Jakości Świadczonych Usług Dodanych. W firmie MobileFormats pracują ludzie mający wieloletnie doświadczenie w obszarach takich, jak: IT, marketing internetowy, kreacja artykułów, a także przeróżnych usług mobilnych. Oferta spółki jest ukierunkowana na rozmaite dziedziny biznesu, co gwarantuje dużą elastyczność działania. Spółka zajmuje się obsługą reklamodawców w związku z kreacją narzędzi przydatnych w emarketingu. Zdaniem spółki używanie takich narzędzi jak mbuzzer jest zdecydowanie lepsze niż zwykłe kampanie reklamowe. Dzięki używanej przez tę firmę technologii emarketingu szeptanego jest możliwe śledzenie rozprzestrzeniania się konkretnych komunikatów SMS.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Według firmy używanie takich narzędzi jak mbuzzer jest efektywniejsze niż konwencjonalne kampanie reklamowe. Bardzo ciekawym narzędziem tej firmy jest narzędzie J2ME, które pozwala na szybkie przygotowanie nieskomplikowanych aplikacji. MobileFormats wykorzystuje najnowocześniejsze technologie informatyczne, gwarantując tym samym wysoki standard świadczonych usług. Dzięki stosowaniu przez tę firmę innowacyjnych technologii informatycznych proponowane usługi spełniają najwyższe standardy. Spółka zajmuje się przygotowywaniem nowych aplikacji JAVA oraz serwisów WAP.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MobileFormats »

  Dzięki wykorzystywanej przez tę firmę technologii marketingu szeptanego możliwa jest obserwacja rozprzestrzeniania się komunikatów SMS. W MobileFormats pracują ludzie mający wieloletnie doświadczenie w obszarach takich, jak: IT, marketing mobilny, kreacja artykułów, a także przeróżnych usług mobilnych. Spółka z proponowanymi produktami dociera do przeróżnych wydawnictw, operatorów telekomunikacyjnych, serwisów internetowych jak też stacji telewizyjnych. Spółka przygotowywanie serwisów mobilnych zaczyna od kryteriów takich jak: koszt, szybkość, nawigacja, i poprawność działania. Wszystkie usługi świadczone przez spółkę dostępne są w różnych pakietach, które są dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Od paru miesięcy spółka oferuje kilkanaście subskrypcji astrologicznych. We wrześniu zeszłego roku spółka uruchomiła dodatkowe aplikacje SMS dla abonentów wszystkich sieci. Według firmy użycie takich narzędzi jak mbuzzer przynosi lepsze efekty niż standardowe kampanie reklamowe.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »