Strony związane z hasłem 'programy':

 • Darmowe programy autora »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
  Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
  Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
  Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 31 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • e-Program.pl - software i gry »

  e-Program.pl to źródło programów i gier komputerowych, które są chętnie pobierane przez użytkowników. W bazie portalu umieszczono wiele plików, których download jest legalny, bezpieczny i darmowy. Co więcej, z portalu e-Program.pl znajduje się znacznie więcej ciekawych informacji softwarowych - porady komputerowe i newsy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  ABC z Reksiem, to program dla dzieci od 5 lat. Przeznaczony jest do nauki podstaw alfabetu, funkcji litery w słowie oraz czytania i rozumienia niezbyt trudnych słów, zwrotów i zdań. Programy edukacyjne z Reksiem należą do grupy najbardziej lubianych przez dzieci programów ułatwiających naukę poprzez doskonałą zabawę. Program jest rozbudowany i zróżnicowany. Zawiera około 300 gier i zabaw. Znaleźć tu można zarówno kurs nauki alfabetu, jak i wiele zabaw związanych z poznawaniem liter. ABC z Reksiem składa się z trzech części: gry, elementarza i szkoły. Pierwsza z nich to beztroska zabawa, w której gracz pomaga Reksiowi skompletować alfabet, podczas rozwiązywania różnych gier i zgadywanek. Interaktywny elementarz to komplet wielobarwnych stron poświęconych poszczególnym literom. Znajdują się tu ukryte animacje, słowa i różne zabawy. Szkoła to przyjazny dziecku kurs nauki alfabetu składający się z około 100 zdań, zabaw i prezentacji. Dziecko uczy się tutaj nie tylko rozpoznawać litery, ale także posługiwać się nimi w różnych sytuacjach. Literkowa gra to zabawa ze Smokiem Literkowym, który porwał chłopca - najlepszego przyjaciela Reksia. Aby go uwolnić Reksio musi skompletować cały alfabet. Dziecko pomaga pieskowi. Jednocześnie poznaje alfabet, ćwiczy pisanie i czytanie. Centrum reksiowego świata stanowi podwórze domu. Tam ukryte jest 6 ciekawych gier, w których można zdobyć literki. W zabawie Kura w opałach Reksio musi odeprzeć ataki lisów. W Szklarni sadzi nasionko i hoduje literki, natomiast w Maszynie koguta podmienia przedmioty na litery. W grze: Wędrowcy uzupełnia brakujące litery w słowach, zaś w Literkowym sklepie sprzedaje przedmioty i zamienia je na literki. Reksio chodzi także Na ryby gdzie łowi przedmioty, które następnie może w sklepie zamienić na litery.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biscomp.pl - programy za free »

  Biscomp.pl umożliwia pobieranie programów komputerowych oraz gier, które są podzielone na mniejsze działy. Użytkownik przeglądający strony portalu może szybko i skutecznie odnaleźć potrzebną aplikację, zapoznać się z jej opisem oraz bezpiecznie, legalnie i darmowo pobrać potrzebny plik. Baza programów Biscomp.pl jest stale aktualizowana. Gry komputerowe w serwisie to prawdziwe hity.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Czy Twój komputer lub laptop, aby na pewno daje z siebie wszystko podczas wykonywania różnych czynności na nim? Musisz wiedzieć, że Twoje urządzenie, w którym nie posiadasz odpowiednich programów może nie być takie funkcjonalne na jakie go stać. U nas znajdziesz darmowe programy na komputer, które z pewnością przyczynią się do tego, że Twoje urządzenie nabierze mocy. Zobacz także wszelkie instalki, kodeki i inne potrzebne pliki, które możesz ściągnąć u nas zupełnie za darmo. Programy, które u nas znajdziesz są tak samo dobre jak te w sklepie, za które musisz płacić duże pieniądze.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe do pobrania »

  W bazie tylkoprogramy.pl posiadamy dobre, darmowe programy do pobrania na dysk komputera. Każdy nasz program został szczegółowo przetestowany i opisany w sposób jasny i klarowny. Swoją uwagę skupiamy na aplikacjach, które ułatwiają codzienne operacje na komputerze czy też takich, które służą rozrywce. Szczególnie promujemy małe programy, nie wymagające instalacji, które można mieć na każdym nośniku. Witryna zaprasza webmasterów i grafików, to dla nich przygotowaliśmy sporo tematycznego softu do obróbki zdjęć, tworzenia grafiki, optymalizacji plików. Bardzo mile widziane są u nas osoby, które posiadają hobby (czytanie książek, genealogia, zdrowie, geografia, astronomia czy nauka języków). W naszym portalu znajdą one dla siebie wiele ciekawych programów. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • CFI Oprogramowanie »

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się wdrażaniem i produkcją informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę poszczególnych działów oraz firmy jako całości. Najważniejszym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżenie kosztów operacyjnych klientów. Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdym dziale firmy. Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania wymaga czegoś więcej, niż posiadania zwykłego programu magazynowo-księgowego. Oprogramowanie dla firm Poznań Celem każdego wdrożenia jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - zmniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacyjnego, jakości obsługi klienta oraz wzrostu obrotu towarów i usług.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »