Strony związane z hasłem 'Revitum':

 • Revitum »

  Firma zapewnia efektywność realizowanych terapii. Firma wykonuje wiele różnych usług diagnostycznych. Używana przez spółkę metoda elektroakupunktury już od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Niemczech, testy są przeprowadzane przez 30000 lekarzy w całej Europie. Badania w tym centrum diagnostyki umożliwiają: zdiagnozowanie zaburzeń odporności, metabolizmu, subklinicznego zatrucia organizmu i rozpoznanie substancji toksycznych w tkankach, wywołujących reakcje uczuleniowe jak również alergie pokarmowe. Dla Centrum Diagnostyki Revitum w szczególności liczy się dobro chorego. Firma przeprowadza m.in. takie badania jak test obciążeń umożliwiający wykrycie wielu chorób oraz dolegliwości.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Placówka proponuje konsultacje dla osób powyżej 60 roku życia. Przez sposoby leczenia stworzone przez autorytety medycyny, do których należy między innymi dr Reinhard Voll placówka ma możliwość bardzo łatwo odkryć przyczynę różnych nieprawidłowości w naszym organizmie, a w szczególności zacząć odpowiedni tok leczenia, dopasowany do określonego pacjenta. W firmie pracuje zespół ekspertów z dziedziny biomedycyny, medycyny laboratoryjnej oraz medycyny ekologicznej, jak również eksperci związani z diagnostyką laboratoryjną oraz hematologią. Revitum dba o dobro pacjentów, żeby mogli bardzo szybko powrócić do zdrowia. Po zrobieniu specjalistycznego testu pacjent dostaje wynik z całym opisem dolegliwości oraz zaleceniami. Przez indywidualny tok doboru suplementów, jak też odpowiednich naturalnych preparatów kuracje są proste i dają znakomite efekty. Stosowana przez firmę metoda elektroakupunktury już od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Niemczech, testy są przeprowadzane przez 30000 lekarzy w całej Europie.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Suplementy przepisywane przez specjalistów nie wymagają żadnych ograniczeń w obecnym trybie życia. W tej spółce zawsze dostaniemy gwarancję skuteczności wykonywanych terapii. Test organizmu dr Volla to jedyny test dostępny na rynku, który równocześnie może wykryć obecność wielu różnych obciążeń organizmu. Placówka zajmuje się leczeniem profilaktycznym dzieci. W Centrum Diagnostyki Revitum fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby każdy pacjent mógł się cieszyć bardzo dobrym zdrowiem na co dzień.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Centrum Diagnostyki Revitum pozwoli na wczesne wykrycie choroby, co ma duże znaczenie w przypadku leczenia. Spółka prowadzi działalność w obrębie takich miast jak: Katowice, Warszawa, Sopot jak również Lublin. Suplementy zalecane przez specjalistów nie wywołują żadnych ograniczeń w obecnym trybie życia. Placówka od lat korzysta z wiedzy wykwalifikowanych ekspertów zajmujących się biomedycyną jak również diagnostyką laboratoryjną.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  W tym centrum diagnostycznym zawsze otrzymamy gwarancję efektywności proponowanych kuracji. Misją tego centrum diagnostycznego jest "Trwała Witalność i Zdrowie". Używana przez centrum diagnostyki metoda elektroakupunktury od wielu lat cieszy się dużą sławą w Niemczech, terapie są wykonywane przez 30000 lekarzy w Europie. Firma Revitum jest to duża sieć fili, które są zlokalizowane w całym kraju. Eksperci tego Centrum Diagnostyki Organizmu przykładają znaczną uwagę do prewencji i przyczyn chorób.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Mikroskopowe badanie krwi robione jest tylko w placówce w Warszawie. Przez metody leczenia przygotowane przez wielkie autorytety medycyny, do których zalicza się między innymi dr Reinhard Voll placówka ma możliwość łatwo odnaleźć przyczynę różnych nieprawidłowości w ludzkim organizmie, a w szczególności rozpocząć odpowiedni tok leczenia, dobrany do danego pacjenta. Test Obciążeń Organizmu jest to sposób na wykrycie jak również skuteczne wyleczenie wielu chorób oraz dolegliwości z organizmu. Eksperci zatrudnieni w Revitum szybko dotrą do przyczyn choroby i wyeliminują zagrożenie dla naszego zdrowia. Placówka przeprowadza wiele rozmaitych usług diagnostycznych.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  W Revitum przeprowadzane są dwa specjalistyczne badania, takie jak: test obciążeń a także mikroskopowe badanie krwi. Suplementy polecane przez fachowców nie wymagają żadnych ograniczeń w aktualnym trybie życia. W spółce pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny biomedycyny, medycyny laboratoryjnej i medycyny ekologicznej, jak również eksperci zajmujący się diagnostyką laboratoryjną oraz hematologią. Test metodą dr Volla cieszy się w Europie ogromną popularnością. Poprzez procedury leczenia stworzone przez wielkie autorytety medycyny, do których należy m.in.. dr Reinhard Voll spółka ma możliwość bardzo łatwo odnaleźć przyczynę wielu różnych zaburzeń w ludzkim organizmie, a zwłaszcza rozpocząć odpowiedni tok leczenia, dobrany do danego pacjenta. Mikroskopowe badanie krwi robione jest tylko w jednostce w Warszawie.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Głównym celem jednostki jest diagnostyka, profilaktyka oraz terapia. Suplementy przepisywane przez ekspertów nie wymagają żadnych ograniczeń w dotychczasowym trybie życia. W Revitum robione są dwa specjalne badania, takie jak: test obciążeń a także mikroskopowe badanie krwi. Eksperci z Centrum Diagnostyki Organizmu zalecają stosowanie suplementów naturalnych, chociaż są droższe, nie powodują nieprzyjemnych skutków ubocznych. Test włącznie z konsultacją dla dzieci we wszystkich placówkach jest bezpłatny.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Firma przygotowała przykład zintensyfikowanego wywiadu lekarskiego, stosowanego przy rozpoznawaniu wszelkich chorób układu krążenia. Tutaj zawsze otrzymamy gwarancję efektywności proponowanych kuracji. Specjaliści tego centrum diagnostycznego oczekują na swoich pacjentów w nowym lokalu w Łodzi. Wykorzystywana przez jednostkę procedura elektroakupunktury od dawna cieszy się dużą popularnością w Niemczech, testy są wykonywane przez 30000 lekarzy w Europie. Revitum w wielu swoich artykułach kieruję uwagę na nader istotny aspekt, jakim jest zdrowie.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Centrum Diagnostyki Revitum dostępne jest na polskim rynku medycznym od 2008 r. Tutaj zawsze uzyskamy gwarancję skuteczności przeprowadzanych terapii. W firmie pracuje zespół specjalistów z dziedziny medycyny ekologicznej, biomedycyny, i medycyny laboratoryjnej, jak również wykwalifikowani specjaliści zajmujący się diagnostyką laboratoryjną oraz hematologią. W celu wykonania mikroskopowego badania krwi pobiera się z palca dłoni kroplę krwi. Centrum zdrowia zapewnia swoim pacjentom fachową oraz kompleksową diagnostykę. Poprzez procedury leczenia stworzone przez wielkie autorytety medycyny, do których zaliczamy między innymi dr Reinhard Voll firma ma możliwość bardzo szybko znaleźć przyczynę wielu nieprawidłowości w organizmie, a w szczególności zacząć właściwy proces leczenia, dostosowany do danego pacjenta.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Revitum »

  Przeprowadzane testy są bezbolesne, nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Tu zawsze dostaniemy gwarancję skuteczności przeprowadzanych terapii. Test wraz z konsultacją dla dzieci we wszystkich jednostkach jest gratis. Każdy pacjent po zrobieniu ustalonego badania otrzymuje wynik z szczegółowym opisem a także indywidualnymi zaleceniami terapeutycznymi. Spółka przeprowadza wiele przeróżnych usług diagnostycznych. W placówce Revitum specjaliści dokładają wszelkich starań, żeby każdy pacjent zdołał się cieszyć bardzo dobrym zdrowiem na co dzień.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »