Strony związane z hasłem 'rozrywka':

 • Gry Online »

  Na Przerwie.pl oraz po szkole to codzienne nowe i bardzo wciągające gry online dla każdego dziecka i nie tylko. Nawet emeryci znajdą u nas wyjątkowe gry dla siebie.
  Nasi programiści przygotowali wyjątkowe gry dla dziewczynek oraz dla chłopców podzielone na kategorie tematyczne oraz wiekowe. Posiadamy gry logiczne, ubieranki, gry dla dziewczyn, gry dla dzieci, mahjong, kulki, zuma i wiele innych, które pozwolą Ci zażegnać nudę na przerwie i po szkole.
  Nasze gry pozbawione są przemocy i nie uczą Twoich dzieci agresji. Naszym grom możesz zaufać i możesz je pokazać swoim dzieciom.
  Graj razem z nimi i buduj więzi rodzinne.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat - książki, płyty muzyczne, filmy i gry »

  Bookandmore.pl Twój antykwariat w sieci - antykwariat internetowy nowej generacji.

  Księgarnie, sklepy muzyczne i antykwariaty oferują wiele ciekawych tytułów. Niestety nie zawsze możemy znaleźć to, czego szukamy. Wtedy najczęściej poddajemy się. Warto jednak pamiętać, że jest bookandmore.pl !

  Kup lub sprzedaj nowe, stare, przeczytane, używane książki, podręczniki szkolne, skrypty akademickie, starodruki, białe kruki, rękopisy, albumy, biografie, książki historyczne, książki dla nauczycieli, książki dla dzieci i młodzieży, encyklopedie i słowniki, leksykony, atlasy, mapy, poradniki, przewodniki turystyczne, bajki dla dzieci, baśnie, kolorowanki, audiobooki, komiksy, czasopisma i dużo więcej !

  Bookandmore.pl to nie tylko literatura od A do Z !

  Nowe, stare i używane płyty muzyczne, płyty CD, płyty winylowe, filmy DVD, filmy VHS, filmy Blue-ray, gry komputerowe, gry na konsole !

  Na bookandmore.pl mogą sprzedawać i kupować zarówno firmy jak i osoby prywatne, wstawiając swoje oferty zupełnie bezpłatnie. Bookandmore.pl nie działa na zasadach aukcji. Ten wyjątkowy portal ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość bezpłatnego wstawiania ofert produktów na nieograniczony czas. Nowoczesny e-handel z bookandmore.pl !

  Opublikuj swoje ogłoszenie lub sprawdź oferty w działach: Książki, Muzyka, Filmy, Gry.

  Zapraszamy miłośników literatury, melomanów i wszystkich którzy w wolnej chwili chcą się zrelaksować !

  Literatura, muzyka, filmy i gry dla Ciebie i całej rodziny ! Właścicielem portalu bookandmore.pl jest polska firma e-more4you.

  Pohandluj z kulturą na bookandmore.pl książkami, podręcznikami szkolnymi, płytami, filmami lub grami. Wygodne, bezpieczne zakupy i handel online z kulturą. Oszczędzaj czas i pieniądze !

  Z nami możesz więcej !

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Filmiki »

  Widelec. Bo a nóż. Dziwactwa, duperelki i autorskie teksty, a poza tym świeże i śmieszne filmiki z niepublikowanymi nigdzie indziej materiałami. Nie nudź się już nigdy więcej w pracy ani na uczelni, zaskocz swoich przyjaciół nowymi i niespotykanymi, śmiesznymi filmikami. Nadziej ich na nasz widelec śmiechu i pamiętaj, że oryginalny widelec jest tylko jeden. Wejdź na naszą stronę i zobacz co inni internauci mają śmiesznego do pokazania. Nie bądź gorszy i sam też coś śmiesznego pokaż.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Obecny świat nie może być pozbawiony komicznych kawałów, które w łatwy sposób mogą oderwać nas od otaczającej rutyny. Nasz portal posiada szczególne kawały sprawdzone przez adminów, które spowodują szeroki uśmiech na każdej twarzy nawet najgorszego smutasa. Nasz serwis jest interaktywny to znaczy że kształtować go mogą wszyscy ludzi, którzy w łatwy mogą zgłaszać własne wyjątkowe kawały. Stwórzmy razem największą bazę kawałów w sieci.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  ABC z Reksiem, to program dla dzieci od 5 lat. Przeznaczony jest do nauki podstaw alfabetu, funkcji litery w słowie oraz czytania i rozumienia niezbyt trudnych słów, zwrotów i zdań. Programy edukacyjne z Reksiem należą do grupy najbardziej lubianych przez dzieci programów ułatwiających naukę poprzez doskonałą zabawę. Program jest rozbudowany i zróżnicowany. Zawiera około 300 gier i zabaw. Znaleźć tu można zarówno kurs nauki alfabetu, jak i wiele zabaw związanych z poznawaniem liter. ABC z Reksiem składa się z trzech części: gry, elementarza i szkoły. Pierwsza z nich to beztroska zabawa, w której gracz pomaga Reksiowi skompletować alfabet, podczas rozwiązywania różnych gier i zgadywanek. Interaktywny elementarz to komplet wielobarwnych stron poświęconych poszczególnym literom. Znajdują się tu ukryte animacje, słowa i różne zabawy. Szkoła to przyjazny dziecku kurs nauki alfabetu składający się z około 100 zdań, zabaw i prezentacji. Dziecko uczy się tutaj nie tylko rozpoznawać litery, ale także posługiwać się nimi w różnych sytuacjach. Literkowa gra to zabawa ze Smokiem Literkowym, który porwał chłopca - najlepszego przyjaciela Reksia. Aby go uwolnić Reksio musi skompletować cały alfabet. Dziecko pomaga pieskowi. Jednocześnie poznaje alfabet, ćwiczy pisanie i czytanie. Centrum reksiowego świata stanowi podwórze domu. Tam ukryte jest 6 ciekawych gier, w których można zdobyć literki. W zabawie Kura w opałach Reksio musi odeprzeć ataki lisów. W Szklarni sadzi nasionko i hoduje literki, natomiast w Maszynie koguta podmienia przedmioty na litery. W grze: Wędrowcy uzupełnia brakujące litery w słowach, zaś w Literkowym sklepie sprzedaje przedmioty i zamienia je na literki. Reksio chodzi także Na ryby gdzie łowi przedmioty, które następnie może w sklepie zamienić na litery.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Kawały, dowcipy to podstawowy składnik naszego portalu, stworzony został dla ludzi w młodym wieku, ale korzystają z niego osoby w rozmaitym wieku. Bywając na naszym serwisie zapomnisz o kłopotach i błahostkach przenosząc się w internetowy świat zabawy oraz satyry. Kawały zostały wydzielone na kilkanaście działów: baca, lekarze, kobiety i inne. Prezentuje zawsze bieżące i unikalne kawały, abyście mogli korzystać z żartów do woli.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żarty »

  Strona w całości zawierająca żarty pogrupowane według kategorii, aby przeglądanie była łatwe i przejrzyste. Najlepsze żarty, śmieszne kawały to cechuje nasz ciągle rozbudowany serwis. Takie żarty są idealne by się dobrze pośmiać i w ten sposób wypełnić swój własny czas. Najlepsze żarty, śmieszne kawały to cechuje nasz ciągle rozbudowany serwis. Takie żarty są idealne by się dobrze pośmiać i w ten sposób wypełnić swój własny czas. Śmieszne żarty, które na pewno pomogą Ci się oderwać od żmudnego codziennego dnia i przetransportują w krainę najlepszej rozrywki.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dowcip »

  Baza nowych szczególnych dowcipów poukładanych alfabetycznie w kategoriach. Każdego ranka przeglądamy sieć w poszukiwaniu zabawnych kawałów, które później są przedstawiane w witrynie www.dowcipy.stopkor.pl. Publikujemy dobre dowcipy, które po zapoznaniu wygenerują dynamiczny uśmiech na każdej twarzy. Mnóstwo kategorii z dowcipami na przykład: wariaci, szczyty, polityczne i inne. Zabujaj się z śmiesznymi dowcipami i polepsz sobie nastrój po trudnym dniu. Sam możesz przesłać dowcip a po jego akceptacji ukaże się w witrynie internetowej. W serwisie wyświetlamy także najnowszych trzydzieści dowcipów oraz możliwość ich przekazywania email-em. Pomóż nam stworzyć interaktywną bazę unikatowych dowcipów z przeróżnych części państwa.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plotki »

  Życie sławnych osobistości intryguje całe społeczeństwa. Ciekawość jak wygląda od zaplecza postępowanie gwiazd może być dla niektórych fascynujące. Zapotrzebowanie na takie fakty można wychwycić szczególnie po ilości wydawanych czasopism jakie są dostępne w sklepach. W aktualnych czasach także w wirtualnym świecie panuje spory popyt na plotki. Gdyby ktoś chciałby być na bieżąco z informacjami o znanych ludziach może skorzystać z naszego serwisu jaki od dawna gromadzi wielu stałych czytelników.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »