Strony związane z hasłem 'Wrocław':

 • Ruslan.pl - Kursy językowe z dojazdem, kursy językowe dla firm, Wrocław »

  Ruslan.pl zaprasza wszystkich na kursy językowe oraz korepetycje z dojazdem do domu lub firmy. Organizujemy zajęcia z następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Proponujemy również korepetycje ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących ( język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, wos) na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Wszystkie zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów.

  Serdecznie zapraszamy
  tel. 600 700 144
  http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Creator Kurs projektowania wnętrz »

  Jeśli jesteś zainteresowany projektowaniem wnętrz i chcesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu autorskich szkoleń, oraz rzetelnie przekazywanej wiedzy przez naszych wykładowców, serdecznie zapraszamy.
  Prowadzimy profesjonalne kursy w formie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych na których możesz sprawdzić i wprowadzić w życie nabytą wiedzę dzięki ciekawym i interaktywnym projektom.

  Więcej informacji odnośnie kursu projektowania wnętrz znajdziesz pod poniższym linkiem:
  http://creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-wnetrz

  Wystawiamy certyfikaty po zakończeniu kursu. Nasze zajęcia prowadzone są w największych miastach w Polsce tj. Warszawie, Krakowie, Gdyni, Białymstoku czy Wrocławiu.

  Więcej o naszych kursach znajdziesz tutaj: http://creator. net. pl/kursy

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Zakład pogrzebowy położony we Wrocławiu pomaga w profesjonalnej organizacji pożegnania zmarłej osoby. Oferuje również usługi kremacji, zapewniamy pomoc w ustaleniu odpowiedniego terminu wykonania kremacji jak też miejsca pochowania prochów. Kremacja przeprowadzana jest w piecu kremacyjnym, który głównie opalany jest olejem opałowym lub gazem. Przebieg spopielania nadzoruje komputer i odbywa się to w pełni automatycznie. Przez te wszystkie lata działalności misją naszego przedsiębiorstwa firmy była niezastąpiona pomoc w organizacji pożegnania bliskiej osoby. Nasze wszelkie usługi pogrzebowe to pewność kompleksowej oraz indywidualnej obsługi.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Działki Wrocław »

  Nadchodzi moment na ładne lokum na mapie Wrocławia? Motywujemy do rutynowego oglądania okazji w bazie Mieszkania Wrocław. Wyszukaj mieszkanie zaprojektowane dla Ciebie. Nasz portal to znaczny zespół mieszkań o wytypowanej przestrzeni. Wyszukasz tu okazałe i niewielkie lokale mieszkalne. To portal kooperujący z zbytem wtórnych własności, ale też z nieruchomościami w stanie developerskim. Z nami masz możliwość skrupulatnej selekcji Mieszkań we Wrocławiu.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Wrocław »

  Salon kosmetyczny usytuowany we Wrocławiu proponujący spory wachlarz usług dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Ogromne doświadczenie jak też całkowity profesjonalizm oferowanych usług skutkuje tym że każdego dnia zyskujemy nowych klientów z całej Polski. Usługi kosmetyczne są naszą pasją, co pozwala nam podchodzić do pracy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Miła atmosfera i kameralny klimat, który na stałe wpisany jest w przedstawiany salon kosmetyczny w Wrocławiu sprzyja odprężeniu i pozwala na wspaniały relaks.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych.Ponieważ szkoła językowa powstała z myślą o ludziach dorosłych, którzy nie zawsze mają czas na naukę w konwencjonalny sposób nauka każdego języka dostosowana jest do Państwa umiejętności, wymagań i możliwości czasowych. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz wrocław »

  Na podanej na dole stronie internetowej usytuowano pomysły architektonicznej pracowni projektowej. Jej propozycje są ściśle połączone z budownictwem. Na portalu znajdują się proponowane plany domów. Główna strona zapoznaje użytkowników z przykładami szkiców domu. Usytuowano też odnośnik z danymi teleadresowymi do reprezentantów witryny. Internauta poprzez zakładkę kontaktową ma możliwość porozumieć się z reprezentantami biura. Pracownia gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, zaangażowanie od początku projektu aż do jego zakończenia. Trzeba więc znaleźć chwilę na zapoznanie się z ofertą.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Brak regulowania należności przez klientów taka sytuacja ta jest tym niebezpieczna im większe są opóźnienia w płatnościach. Aby nie dopuścić do tego trzeba reagować błyskawicznie i jednoznacznie i tak właśnie działa nasza firma, która ma spore doświadczenie na krajowej scenie windykacji. Pobieramy prowizję od rzeczywiście odzyskanych kwot. Zawsze dbamy o zadowolenie klienta i dlatego każdą ofertą dopasowujemy do jego wymagań.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »