Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Ciąża »

  Ciąża


  Zapraszamy wszystkich na nasz wyjątkowy portal o dzieciach oraz przygotowaniach do macierzyństwa. Na portalu edziecko.pl można między innymi znaleźć kalkulator dni płodnych, dzięki któremu dowiesz się, kiedy najlepiej próbować począć niemowlę. Pozwoli Ci to oszczędzić samodzielnego, często nieskutecznego liczenia. Z nami Twoje dni płodne już nigdy nie będą dla Ciebie tajemnicą.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nivea Baby to kosmetyki dla niemowląt i pielęgnacja noworodka »

  Nivea Baby to kosmetyki dla niemowląt i pielęgnacja noworodka


  Zapraszamy do wspólnoty NIVEA BABY! Nasz serwis poświęcony jest potrzebom kobiet z brzuszkiem i początkujących matek. Będąc w ciąży łatwo wyszukasz interesujące wiadomości w informatorze tydzień po tygodniu. Serwis Nivea Baby podpowie jakie dobrać kremy dla noworodka a także jak powinna przebiegać pielęgnacja niemowlaka. Zapisz się do Newslettera NIVEA BABY i będziesz otrzymywała newsy systematycznie na adres e-mail. Możesz też skorzystać z pomocy ekspertów NIVEA BABY. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trzeci trymestr ciąży - pampers.pl »

  Trzeci trymestr ciąży - pampers.pl


  Trzeci trymestr ciąży to okres bardzo intensywnego oczekiwania na dziecko. Trwa on od 27 tygodnia do czasu porodu czyli około 40 tygodnia ciąży. Około, gdyż nie da się dokładnie przewidzieć, kiedy dziecko pojawi się na świecie. Za donoszoną ciążę (całkowicie bezpieczny poród) uważa się ciążę po 38 tygodniu, za przenoszoną - po 42 tygodniu, co tak naprawdę daje miesięczny margines niepewności co do faktycznej daty porodu.

  W trzecim trymestrze większość kobiet ma już bardzo wyraźnie zarysowany brzuch, dziecko nie mieści się już na USG, wyraźnie przypomina małego człowieka, a rodzice zajmują się już kompletowaniem wyprawki dla nowego członka rodziny. Wtedy kobiety coraz częściej myślą już o samym porodzie.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: